Медікавер (Medicover), медичний центр

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Пропозиції
  • Статті

Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному центрі «Медікавер».

У поліклініці працюють відділення:

• функціональної діагностики й ендоскопії;
  • отоларингології й офтальмології;
  • кардіології й ендокринології;
  • неврології та логопедії;
  • дерматології та інфекційних захворювань;
  • хірургії, пластичної хірургії та флебології;
  • травматології та ревматології;
  • гастроентерології та проктології;
  • урології та андрології;
  • косметологія;
  • стоматологія;
  • проктологія;
  • психології і психотерапії;
  • терапії та педіатрії;
  • гінекології і мамології.

Медичний центр видає довідки державного зразка та проводить медогляди для всіх.

Власна лабораторія медичного комплексу надає максимально точні результати, які допомагають лікарям обрати ефективні методи лікування. Окрім цього, клініка має сучасний європейський лапароскопічний операційний блок. Високий рівень сервісу медичного закладу створюють комфортні умови перебування, уважний медперсонал і висококваліфіковані лікарі.

Медичний центр «Медікавер» ― це мережа медзакладів, у якій завдяки новітньому устаткуванню і професіоналізму лікарів надають високоякісні медичні послуги пацієнтам із різноманітними захворюваннями.

Медікавер (Medicover), медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Кардіотокограма плода
  • Кардіотокограма двійні
  • Мамографія (4 знімки)
  • Мамографія (додатковий знімок)
  • Мамографія однієї молочної залози
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • УЗД матки та придатків
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД плода в першому триместрі до 10 тиж. включно
  • УЗД плоду 11-13 тижнів включно
  • УЗД двійні 11-13 тижнів включно
  • УЗД трійні 11-13 тижнів включно
  • Експертне УЗД одноплідної вагітності у 18-21 тиж.
  • Цервікометрія
  • Сольова інфузійна соногістерографія
  • ЕКГ з розшифруванням та консультацією лікаря
  • Відеоколоноскопія
  • Консультация онлайн. Повторна консультація алерголога
  • Консультація андролога
  • Повторна консультація андролога
  • Видалення кісти (сперматоцеле) органів калитки
  • Вакцинація вакциною Гексаксім (з консультацією лікаря)
  • Вакцинація Церварікс
  • Консультація дитячого гастроентеролога
  • Повторна консультація дитячого гастроентеролога
  • Консультация онлайн.Повторна консультація гастроентеролога
  • Консультация онлайн. Повторна консультація дитячого гастроентеролога
  • Консультация онлайн.Повторна консультація провідного спеціаліста (гастроентеролога)
  • Консультація генетика
  • Інтерпретація результатів лаб. дослідж. для корекції лікування
  • Консультация онлайн. Консультація генетика
  • Консультація гінеколога
  • Поліпектомія
  • Лапароскопія в гінекології (лапароскопічна хірургія)
  • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу
  • Введення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі)
  • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення
  • Видалення кондилом аногенітальної ділянки
  • Роз'єднання синехій
  • Петлева діатермоексцизія з гістологічним дослідженням без загального знечулення
  • Консультація дерматовенеролога
  • Плазмоліфтинг у гінекології
  • Консультація логопеда
  • Видалення фіброми молочної залози
  • Трепан біопсія грудної залози
  • Консультація мамолога (провідний спеціаліст)
  • Повторна консультація мамолога (провідний спеціаліст
  • Видалення папіломи соска
  • Цитологічне дослідження виділень з сосків (1 скельце)
  • Цитологічне дослідження виділень з сосків (2 скельця)
  • Консультация онлайн. Повторна консультація провідного мамолога
  • Промивання носа методом переміщення
  • Промивання лакун піднебінних мигдаликів
  • Консультация онлайн. Повторна консультація ЛОРа
  • Консультация онлайн. Повторна консультація дитячого ЛОРа
  • Консультация онлайн. Повторна консультація провідного спеціаліста (ЛОРа)
  • Консультація офтальмолога
  • Консультация онлайн. Консультування з питань грудного вигодовування
  • Консультация онлайн. Повторна консультація педіатра
  • Пластика вушних ракун
  • Пластика обличчя і шиї
  • Пластика верхніх і нижніх повік
  • Пластика живота
  • Ринопластика
  • Двобічна пластична реконструкція молочної залози
  • Консультація проктолога
  • Повторна консультація проктолога
  • Висічення куприкової кисти
  • Консультация онлайн. Повторна консультація проктолога
  • Консультація психолога
  • Консультация онлайн. Консультація психолога (ЕПД)
  • Психотерапія
  • Консультація сімейного лікаря
  • Повторна консультація сімейного лікаря
  • Консультация онлайн. Повторна консультація сімейного лікаря
  • Консультація стоматолога
  • Огляд спеціаліста для відвідування басейна
  • Консультація терапевта
  • Повторна консультація терапевта після дообстеження
  • Пакет "Терапевтичний" (консультація терапевта, ЕКГ)
  • Пакет "Огляд абітуріента" (загальний аналіз крові та сечі, визначення рівня глюкози, консультації терапевта, хірурга, невролога, окуліста, ЛОРа)
  • Виклик терапевта додому
  • Консультация онлайн. ЗІВ Консультація уролога повторна
  • Консультация онлайн. Повторна консультація уролога
  • Консультация онлайн. Повторна консультація дитячого уролога
  • Венектомія
  • Венектомія рецидиву варикозно змінених вен після лазерної абляції
  • Склеротерапія
  • Консультація хірурга
  • Повторна консультація хірурга
  • Консультація дитячого хірурга
  • Повторна консультація дитячого хірурга
  • Видалення атероми
  • Пластика пахової грижі
  • Видалення доброякісного утворення на шиї
  • Видалення утвору шкіри (розміром 1-2 см)
  • Ендоскопічне видалення новоутворів гортані
  • Консультація ендокринолога
  • Консультація провідного спеціаліста ендокринолога
  • Повторна консультація ендокринолога
  • Консультация онлайн. Повторна консультація ендокринолога
  • Консультация онлайн. Повторна консультація провідного спеціаліста (ендокринолога)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
31 травня '22р.
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
06 травня '22р.
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Snizhana
29 квітня '21р.
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
Наталія Чепурська
29 квітня '21р.
Доброго дня) Хочу залишити відгук про лікаря-косметолога Драганчук Марію. Чудовий спеціаліст. Завжди допоможе, порадить. Я дуже задоволена результатами. Марія завжди є на зв'язку, що дуже важливо для пацієнта. Щиро рекомендую)
24 квітня '21р.
Сьогодні була із сином у клініці вашій по вулиці Стрийській204 .Рекомендую всім,персонал супер,лікар оглянув дитину і все мені спокійно пояснив!навіть через мою неуважність я забула документи ,то до мене і до мого чоловіка звонили не одноразово!Так як в мене телефон поламався то я не чула як до мене звонили! Але дозвонившись домовились без проблем що перешлють мені документи! Я щиро дякую Вам,за Вашу ввічливість ,доброзичливість!По більше б таких клінік
Миронюк Олена Тихонівна
Дуже задоволена сервісом у клініці. Професійний персонал. Але особливо хочеться відзначити сімейного лікаря кардіолога Драганчук Оксану Богданівну. прекрасний спеціаліст чуйна уважна людина, яка завжди намагається вирішити проблеми та допомогти добрим словом та увагою. Щиро Вам вдячна!
Світлана
Я теж рекомендую Юлію Збігнєвну. Прекрасний фахівець, чуйна та уважна, вміє знайти підхід навіть до таких лякливих як я)) . Спасибі Вам за професіоналізм і людяність! А також спасибі всім паціентам, які писали коментарі, завдяки вам я теж зробила вірний вибір! Всім рекомендую. П.С. Запис до Юлії Збігнєвни йде десь на тиждень вперед, візьми до уваги в разі потреби звернення.
Дякую за допомогу
Софія
Дуже доступна, зрозуміла і кваліфікована консультація. Рекомендую.
Компетентний лікар!
Юрій
Плюси: 1. Чистота 2. Привітність та професійність персоналу 3. Пунктуальність та ведення пацієнта 4. Відсутність черг 5. Помірніші ціни ніж у конкурентів Мінуси: 1. Відсутність лікарів, з якими можна укласти декларацію у Шевченківському відділені 2. Розмова між лікарями в коридорі: "ті пацієнти фільмів американських надивились та хочуть щоб їх на візочках возили і цілували в ... " (слово було озвучено) Дуже відбиває бажання звертатись до компанії, коли чуєш, що справді ховається в персоналу за ідеальною привітністю
Анатолій
Щиро вдячний за допомогу та поради від Олександра! Мати свого проктолога - це як свого священиика)))
Лідія
Дуже хороший лікар, спеціаліст- професіонал, дуже чуйна людина
Olie
Найкращі враження про лікаря! Таких медиків згадуєш добрим словом на протязі усього життя !
Дарина
У сина були певні розлади з роботою ЖКТ, почалися проблеми із зайвою вагою. Завдяки професійному підходу Христини Богданівни зараз він у нормі. Особливо допомогла її схема правильного харчування, яку вона склала для сина з урахуванням його особистих та вікових особливостей.
Ольга Котченко
Дуже вдячна Дмитру Сергійовичу. Надзичайно хороший лікар і чудова людина. Таких мало серед лікарів
Соломія
Хороші доктора працюють в цьому медичному центрі. У нинішній час складно знайти такого лікаря, який уважно вислухає та допоможе. Тут таких лікарів багато. Особливо хочу відзначити Мар'яну Юріївну. Спасибі величезне за турботу і розуміння, а також ефективне лікування.
Олександр
Лікуюся від депресії півтора року. Лікуючий невропатолог не зміг усунути всі симптоми. Після відвідування лікаря, як на диво, залишкові симптоми пройшли через кілька днів Навіть не сподівався. Дякую за допомогу.
Олеся
Надзвичайно вдячна Дмитрові Сергійовичу за колосальну підтримку, допомогу, увагу і професіоналізм. Дійсно прекрасний спеціаліст і просто хороша людина.
Олег
Нещодавно консультувався в дерматолога Блищак, а після цього мав видалення папілом на обличчі і шиї. Мені сподобався підхід лікаря, її манера спілкування, дуже фахово прокунсультувала і гарно все видалила. Я залишився задоволений і можу рекомендувати цього лікаря. Дякую Вам, Юлія Збігнєвна!
Розумний лікар зі рідкісною рисою - зі здоровим глуздом :) Дуже добрий діагност. Не завжди бере гроші за прийом, якщо потрібні ще додаткові обстеження і ситуація неоднозначна. Дуже порядна людина.
Олеся
Дуже дякую. Хороший спеціаліст своєї справи.
Дворакевич Андрій Орестович чудовий дитячий хірург. та гарна людина.Ми йому безмежно вдячні .Операція та ребілітація пройшли для дитини дуже легко.Шовчик взагалі ювелірний.Рекомендую!
Марія
Ми дуже задоволені професіоналізмом нашого улюбленого лікаря Максимчук Соломією Ігорівною. Я щаслива що можу отримати хорошу консультацію у будь яку хвилину.
Христина
Молодець. Дуже хороша лікар.
31 травня '17р.
Прекрасний фахівець. Консультувалась в Медікавер. Всім рекомендую.
Степан
29 травня '17р.
Дуже доступна, зрозуміла і кваліфікована консультація. Лікування помогло. Рекомендую.
Олександр (Рава-Руська)
23 травня '17р.
Неодноразово консультували наших дітей. Пречудовий спеціаліст!
20 травня '17р.
Вперше у Юлії Збігнєвни консультувався ще у 2009 році. Потім коли вона була в декреті ходив до інших лікарів. Хочу вам сказати, що кращого фахівця у Львові немає. Вона дійсно професіонал. Всім своїм друзям завжди рекомендую тільки її.
Назарій Богданович
11 травня '17р.
Слава Ісусу Христу! Юлія Збігнєвна видаляла мені під оком папіломки. Хоча процедура не дуже приємна, проте лікар все зробила на найвищому рівні. А ще вона дуже красива!
08 травня '17р.
Дуже хороший спеціаліст. Призначила мені якусь "бовтанку" і на тредій день все зійшло. Молодець! Уважний і професійний доктор! Всім рекомендую Юлія Збігнєвна
Лілія
05 травня '17р.
Чудовий спеціаліст, уважна і кваліфікована, рекомендую!
Елеонора
01 травня '17р.
Кращий спеціаліст у Львові. Де я вже тільки не консультувалась, а саме Юлія Збігнєвна мені допомогла. Всім рекомендую.
леся хмельницький
30 квітня '17р.
лікар чудовий фахівець і хороша людина
Мирослава
18 квітня '17р.
У меня была родинка, которая доставляла мне много неудобств. Вначале я боялась с ней что-то делать, а потом, когда пару раз ее зацепила до крови, тогда решилась на кардинальные меры. Юлия Збигневна мне ее обследовала и удалила радиоволновым способом. Теперь я понимаю, что мне следовало гораздо раньше обратиться к специалисту и навсегда расстаться с проблемой. Блищак сделала это прекрасно.
Ксения
17 квітня '17р.
У меня родинка в интимном месте. Какое бы белье я не надела, все время ее натираю и цепляю. Бывает очень больно. С этой деликатной проблемой обратилась к Блищак. Она провела диагностику и предложила удалить родинку. Сделала она это с помощью радиоволновой аппаратуры. Все прошло хорошо и уже зажило. Спасибо доктору за хорошую работу, такт и понимание.
Пречудовий дитячий дерматолог. Уважна і розумна. Рекомендуємо всім
Христина
Гарно прокунсультувала і ефективно пролікувала. Велике дякую
Юліан
прекпасний дерматолог, кпащий у Львові
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
Григорий
Я занимаюсь боксом, потому травмы это мои постоянные спутники. Однажды во время спарринга мне сломали нос, чем нарушили его основные функции. Восстанавливал я нос у Владимира Михайловича, он прекрасно справился с поставленной задачей, работу выполнил качественно, мне кажется, даже лучше чем было.
Катерина
Ірина Степанівна не обіцяє дива, а завжди пояснює ситуацію, як вона є, та гарно робить свою справу. У нас Федів повне порозуміння і взаємоповага. Довіряю лікарю на 100 відсотків!
Юлія
Дуже задоволена рівнем обслуговування поліклініки. Хороша атмосфера,лікарі привітні,та,головне, компетентні. Ніхто тобі не хамить,а навпаки у всіх посмішка. Немає черг,тебе всюди проведуть і все покажуть. Тепер тільки сюди буду звертатись.
Тарас
Робив септопластику і риноплистику, залишився задоволений, що обрав його саме
Дарина
Зверталась до лікаря з дитиною. У малого були головний біль та втома. Завдяки спеціалісту встановили проблему, зараз проходимо тривале лікування. Це кваліфікований доктор, яка знає що робити.
Очень благодарна Дмитрию Сергеевичу за помощь и поддержку
Костянтин Р.
Хочу подякувати Василю Григоровичу за гарний підбір анестезії. Ніяких ускладнень ні до, ні після операції не виникло.
АННА
Чудовий спеціаліст!!!
Валерия
Помогла, когда это было нужно. Дала очень хорошие рекомендации. Все четко соблюдаем и ребенок больше не болеет))).
Леонід
Лікар виявив катаракту на ранніх стадіях. Я зважилась на операцію. Дуже боявся, що втрачу зір. Але не варто було. Все пройшло без ускладнень. Офтальмолог у мене досвідчений, дуууже багато грамот у нього на стіні висіли. Ще раз вам дякую.
Толковый специалист. Рекомендую.
Віра
Звичайна операція. Здала необхідні аналізи. Привели в операційну. Укольчик і прокинулась вже в палаті. Кровило напевно дня 3. Далі все нормалізувалось. Не бійтесь робити цю операцію. Якщо зволікати, то можна і безплідною залишитись.
Марта
Допоміг моїй дитині. Заказ все срослось на відмінно.
Юрій
Страждаю від хронічних закрепів. Які тільки проносні засоби я не приймав і Піколакс і Бісакоділ і Форлакс. Результат тимчасовий або й взагалі не послаблює кишківник. Часто з’являється геморой. Через делікатність проблеми навіть і не думав звертатися до проктолога. Починалась жахлива інтоксикація організму. Відчував постійно втомлюваність, обличчя вкривалося дрібними червоними прищиками. Дружина записала на консультацію, бо більше не могла дивитися як я мучуся. Лікар тактичний, серйозний та справжній професіонал. Сподобалось з ним спілкуватися. Він призначив мені Дефенорм, Лакто та сувору дієти (вживати багато продуктів, які містять клітковину). Результат з’явився через 2 дні. На даний момент можу сходити до туалети без допоміжних засобів.
Надежда
Классный специалист. Смело могу его рекомендовать как хорошего врача.
Олена
Лікарка чуйна, досвідчена. Назначає тільки перевірені ліки.
Андрій
Дуже добрий лікар і гарна людина! Рекомендую
Мила
Замечательный врач. очень понравилось ее отношение к детям. Редко такое встретишь. Лечение помогло. Большое спасибо за оказанную помощь.
Лариса
Лікарка лікує наших діточок. Сучасний грамотний фахівець.
Ганна
Виявила захворювання та приназначила ефективне лікування. Дякую їй за допомогу.
Обращались к нему, когда сын упал со скейта и сломал руку. Хорошо наложил гипс, посоветовал, как себя вести, чтобы кость быстрей срослась.
Валерія
Ви врятували життя моєї дочки, дякую велике!
Ника
Понравилось отношение врача к пациенту. Смело могу рекомендовать ее как хорошего специалиста.
Добре, що існуюсь такі гарні лікарі!
Софья
Хороший врач. Очень хорошо провела необходимое лечение.
Тетяна
Лікує нашу дочку) Дай Бог їй здоров'я самій, велику роботу робить
Олена
Приємна лікарка, знає, що робить. Щиро вдячна за допомогу.
Никита
Лечили дедушку после инфаркта. Специалист очень толковый.
Мне доктор понравился. Рекомендую.
Вера
Отличный стоматолог для детей. Советую всем родителям.
Олег
Индивидуальный подход к каждому ребенку. Толковые рекомендации, внимательность к мелочам и эффективное лечение. Рекомендую.
Вероніка
Щороку планово проходжу кожного лікаря. Затрималась лише у кабінеті ендокринолога. Мій лікар завжди дуже ретельно перевіряє чи все в нормі. Сповістив погану новину — у щитоподібній залозі було виявлено злоякісний вузлик. Невдовзі зробили операцію. Ендокринолог призначив відновлювальний комплекс. По-трохи все приходить до норми. Вдячна за своєчасну допомогу та професіоналізм.
Євген
Наш сімейний лікар. У разі чого відразу звертаємося до неї.
Рекомендую. Диагностика быстрая и качественная.
Валентин
Завдяки професіоналізму Тараса Ярославовича рука загоїлася менше, ніж за місяць.
Олег
Был у нее на диагностике. Проявила себя с наилучшей стороны.
Очень приятная доктор. Рекомендую.
Егор
Проводит недорогую и качественную диагностику.
Ліля
У сина алергія була дуже сильна, мучала його. Світлана Василівна допомгла, дякуємо
Альона
Потрапила випадково - захворів мій лікар, але не було сил чекати. Чудова лікарня - від рецепції, до дрібниць. Я дуже задоволена оперативністю та ефективністю отриманої допомоги. Дякую!
Александра
Очень хороший доктор. Я рада, что мы попали на прием именно к ней.
Марія
Дослідження пройшло швидко, не прийшлося сидіти у нескінченній черзі.
Юрий
Грамотный специалист, помогла мне преодолеть трудный период в жизни. Спасибо.
Сергій
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Толковый доктор. Сразу видно, что очень любит свою профессию и хорошо разбирается в своей работе.
Світлана
Дитині стало краще. Я дуже за це вдячна.
Олеся
Чудовий фахівець, їй треба довіряти.
Алла
Хірург від Бога, не знаю, що б ми робили без Вас!
Это чудесный доктор, помогла мне при болях в желудке.
Валентин
Отличный специалист, делает зубы качесивенно.
Петр
Хороший доктор. Рекомендую его как первоклассного специалиста.
Благодарю за помощь в лечении ушей. Она дала свои результаты.
Настя
После посещения Ульяны Владимировны я стала чувствоват себя намного спокойней и уравновешенней. Огромное спасибо за помощь.
Роман
Очень хороший врач. Исследование провел быстро и качественно.
Юрий
26 травня '16р.
После проведенного лечения я чувстую себя отлично. спасибо за помощь!
22 травня '16р.
Приятная и толковая врач. Назначила эффективный курс лечения. Огромное спасибо!
12.04.2017
30 листопада '-1р.
До Олександра Володимировича потрапив уже в критичному стані. Ковешнігов негайно рекомендував оперувати пахову грижу. Звичайно, я згодився, бо давно планував це зробити. Лікар зробив усе якнайкраще. Кілька тижнів реабілітаційного періоду, і я знову повернувся до нормального життя.
15.04.2017
30 листопада '-1р.
Після двох пологів, у мене, як і багатьох інших жінок з’явився геморой. Відразу пробувала лікуватися сама, купувала свічки і мазі. Потім препарати перестали допомагати. Я вирішила записатися на прийом до Олександра Степановича, який допоміг мені впоратися з хворобою. Я вдячна лікарю за кваліфіковану допомогу.
19.04.2017
30 листопада '-1р.
Лікувати захворювання щитоподібної залози виявилося нелегкою справою. Консервативні методи не давали бажаних результатів. Я вирішила згодитися на оперативне втручання. Олександр Володимирович тоді робив мені операцію. Завдяки його вмінням і високому рівню кваліфікації операція пройшла успішно. Тепер проблем з щитоподібною залозою у мене не має.
22.04.2017
30 листопада '-1р.
Барта Олександр Степанович видаляв мені анальні кондиломи. Операція відбувалася під місцевою анестезією. «Все пройшло успішно», - запевнив лікар. І справді, через деякий час я відчув полегшення, проблема зникла. Щиро дякую Олександру Степановичу за допомогу.

Пропозиції клініки

Пакет
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пакет послуг для дошкільнят.

1570 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пакет профогляду дитини перед школою.

1990 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" робить знижку на оформлення медичної книжки.

2145 грн
Комплексне обстеження жіночого організму
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пройти комплексне обстеження жіночого організму зі знижкою.
1690 грн

1610 грн
Пакет
Медичній центр "Медікавер" рекомендує скористатися діагностичним пакетом по кардіології "У ритмі твого серця".

450 грн
Комплексне обстеження чоловічого організму
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пройти комплексне обстеження чоловічого організму зі знижкою.
1245 грн

1185 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" пропонує пакет комплексної діагностики органів травлення.
940 грн

890 грн
Пакет
Медичний центр Медікавер рекомендує придбати частинами пакет супроводу першого року життя Вашого малюка.
Пакет
Медичний центр Медікавер розробив діагностичний пакет для перевірки основних показників вашого здоров'я.

200 грн
Пакет
Медичний центр Медікавер пропонує програми нагляду за дітьми від 0 і до 15 років.
Пакет
Медичний центр Медікавер розробив комплексні програми по нагляду за Вашим здоров'ям.
Пакет
Медичний центр Медікавер пропонує новий пакет "Разом проти інсульту".

890 грн

Статті про клініку

Збираємо аптечку у відпустку
Збираємо аптечку у відпустку
Починається подорож завжди з самої подорожі, тобто дороги. Мусимо розуміти, якщо ви або ваша дитина є особами, які схильні до захитування, треба це передбачити. Зокрема, препарати від захитування треба прийняти за годину чи дві до подорожі. Але якщо це тривала подорож, треба їх мати з собою так само.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00