Дієтологи у Львові

Дієтолог консультація в клініці «Дельта Мед» 800
Консультація дієтолога в кліниці «Медіальт (Medialt), медичний центр» 700
Дієтолог консультація в кліниці «Дельта Мед, медичний центр на Личаківській» 800
Консультація дієтолога нутриціолога в кліниці «Gastrolife, клініка гастроентерології та дієтології» 650
Консультація дієтолога в кліниці «Медичний центр Med Space (Мед Спейс)» 1200
Артур
Решил заняться бодибилдингом. Нашел подходящий зал с тренером, но узнал, что помимо этого должно быть сбалансированное питание. Обратился к опытному диетологу Лидии Антоновне, за помощью. Спасибо, помогли с составлением рациона.
15 грудня '19 г.
Дієтолог
Лікар спеціалізується на корекції схеми харчування. Лікує загальносистемні та обмінні захворювання, порушення зі сторони судин, захворювання шлунку, інфекційні та вірусні патології. Основна спеціалізація лікаря – нормалізація ваги за рахунок корекції схеми харчування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дієтолог-нутриціолог
Лікар контролює схуднення та набір маси тіла, проводить корекцію дієти по стану здоров'я, навчає навичкам правильного харчування.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Ендокринолог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із ендокринологічними захворюваннями. Лікує цукровий діабет, патології щитовидної залози, надниркових залоз та гіпоталамо-гіпофізарної системи. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози.