Лікарі педіатри у Львові

Послуга Ціна
Консультація педіатра в кліниці «Медікавер» 280 - 330 грн.
Консультація педіатра в кліниці «Novo» 320 - 650 грн.
Консультація педіатра в кліниці «КоронаМед» 300 грн.
Консультація педіатра в кліниці «Біокурс» 450 - 490 грн.
Первинний прийом та патронаж лікаря вищої категорії педіатра (огляд дитини, консультація, антропометричне обстеження, призначення лікування) в кліниці «МЦ ДВ» 400 грн.
Консультація педіатра в кліниці «Oxford Medical» 345 грн.

Педіатр займається лікуванням дитячих захворювань, вивчає особливості, відмінні риси дитячого організму, механізми впливу на нього різних факторів, способи збереження здоров’я, методи лікування дитини.

Завдання педіатрії — попередити виникнення захворювання у дитини, вилікувати її, максимально залучаючи ресурси дитячого організму для формування здорових, життєздатних систем. Профілактика посідає особливе місце, оскільки важливо сформувати захисний бар’єр організму на зовнішні уражальні агенти.

Існує спеціальний напрям — профілактична педіатрія, яка досліджує ефективність різних методів. Особливу увагу потрібно приділити своєчасному щепленню, проходити регулярні обстеження з метою виявлення хвороб на ранніх стадіях, коли цілковитого видужання можливо досягти із мінімальним втручанням.

Візит до педіатра здійснюють планово:

• до народження, коли майбутня мама стає на облік;
  • протягом місяця з моменту виписки із пологового будинку (у цьому випадку педіатр сам приходить до немовляти);
  • протягом першого року життя дитини (обстеження, зважування, вимірювання зросту).

Позаплановий огляд:

• підвищена температура;
  • біль у суглобах, животі, голові;
  • проблеми із ШКТ;
  • алергійні, інфекційні хвороби;
  • вади розвитку як психічного, так і фізичного характеру.

Під час консультації у педіатра, вислухавши усі скарги, лікар скаже, які аналізи необхідно пройти, щоб встановити точний діагноз та призначити ефективне лікування. Також педіатр веде медичну картку дитини, до якої записує історію розвитку маленького пацієнта, особливості протікання перенесених захворювань. Бесіда із лікарем обов’язково проводиться у присутності батьків. Лікування призначають із орієнтуванням на більш щадні методи.

На сайті likarni.com зібрані адреси клінік, де можна знайти досвідченого педіатра із підтвердженою кваліфікацією.

Хто такий педіатр?
Сімейний лікар, Педіатр
14 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Марія
02 липня '17р.
Ми дуже задоволені професіоналізмом нашого улюбленого лікаря Максимчук Соломією Ігорівною. Я щаслива що можу отримати хорошу консультацію у будь яку хвилину.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Консультація 330 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Неонатолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Уляна
08 листопада '17р.
Дуже вдячна. Дуже піклується про наше немовлятко. Завжди рада і готова відповісти на всі наші запитання . Рекомендуємо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
9 років досвіду
Дитячий лікар
Мар'яна Іванівна спеціалізується на педіатії. Лікар надає консультативні послуги з діагностування та лікування захворювань у дітей від 0 до 18 років: бронхів, легенів, нирок, кишково-шлункового тракту. Оцінює фізичний і нервово-психічний розвиток дитини з перших днів життя, дає рекомендації батькам по догляду і вигодовуванню малюка. Веде профілактику хронічних хвороб у дітей. Гуда Мар'яна Іванівна займається лікуванням ГРВІ, алергічних захворювань, гельмінтозів.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація від 400 грн.
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)
Дитячий лікар
Доктор медичних наук, професор педіатрії і неонатології, завідуючий кафедрою педіатрії і неонатології ЛНМУ імені Данила Галицького. Консультує з питань захворювань новонароджених, немовлят і дітей раннього віку, перинатальних уражень нервової системи, приступоподібних станів, захворювань органів дихання у дітей, народження немовлят з неоднозначними статевими органами і порушень статевого розвитку та ін. Проходив стажування в Москві, Торонто, Кракові. Регулярно бере участь в українських та європейських наукових конференціях, присвячених захворюванням новонароджених немовлят і дітей.
07.05.2017
30 листопада '-1р.
Наше немовля родилося з неоднозначними статевими органами. Патологія доволі рідкісна, мало лікарів спеціалізується на таких захворюваннях. Добре, що в нашому місті знайшовся справжній спеціаліст, Коржинський Юрій. Лікар допомагає нам справитися з патологією. Його прогнози оптимістичні. Ми вдячні йому за допомогу.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Педіатр
Лікар-педіатр, фахівець з масажу для немовлят. Веде прийом пацієнтів з самого раннього віку, здійснює лікування захворювань різноманітних органів.
Наталя
05 вересня '16р.
Анастасія дуже позитивна людина, та гарний педіатр. Думаю, що нам пощастило з лікарем для нашої дитини.
Записатися на прийом
2 роки досвіду
Дитячий лікар
Мар'яна Вячеславівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та діагностиці дитячих хвороб. Веде консультативний прийом, ведення діток, що часто хворіють. Лікує вірусні, інфекційні та запальні захворювання.
Роман
27 грудня '17р.
Був на прийомі з дитиною у даного лікаря. Все сподобалось. Лікар відповідальний. Одразу поставила діагноз та лікування. З лікарем приємно спілкуватися, відповіла на всі питання, які довгий час турбували до цього. Особливо приємно те, що наступна (повторна) консультація безкоштовна. Дякую.
Консультація 345 грн.
Педіатр
Мар'яна Юріївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці дитячих захворювань.
Консультація 330 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський