Лікарі педіатри у Львові

Консультація педіатра в кліниці «Novo» 300
Консультація педіатра в кліниці «Медичний центр КоронаМед» 300
Консультація педіатра в кліниці «Ехокор на Угорській» 200
Консультація педіатра в кліниці «Біокурс» 490

Педіатр займається лікуванням дитячих захворювань, вивчає особливості, відмінні риси дитячого організму, механізми впливу на нього різних факторів, способи збереження здоров’я, методи лікування дитини.

Завдання педіатрії — попередити виникнення захворювання у дитини, вилікувати її, максимально залучаючи ресурси дитячого організму для формування здорових, життєздатних систем. Профілактика посідає особливе місце, оскільки важливо сформувати захисний бар’єр організму на зовнішні уражальні агенти.

Існує спеціальний напрям — профілактична педіатрія, яка досліджує ефективність різних методів. Особливу увагу потрібно приділити своєчасному щепленню, проходити регулярні обстеження з метою виявлення хвороб на ранніх стадіях, коли цілковитого видужання можливо досягти із мінімальним втручанням.

Візит до педіатра здійснюють планово:

• до народження, коли майбутня мама стає на облік;
  • протягом місяця з моменту виписки із пологового будинку (у цьому випадку педіатр сам приходить до немовляти);
  • протягом першого року життя дитини (обстеження, зважування, вимірювання зросту).

Позаплановий огляд:

• підвищена температура;
  • біль у суглобах, животі, голові;
  • проблеми із ШКТ;
  • алергійні, інфекційні хвороби;
  • вади розвитку як психічного, так і фізичного характеру.

Під час консультації у педіатра, вислухавши усі скарги, лікар скаже, які аналізи необхідно пройти, щоб встановити точний діагноз та призначити ефективне лікування. Також педіатр веде медичну картку дитини, до якої записує історію розвитку маленького пацієнта, особливості протікання перенесених захворювань. Бесіда із лікарем обов’язково проводиться у присутності батьків. Лікування призначають із орієнтуванням на більш щадні методи.

На сайті likarni.com зібрані адреси клінік, де можна знайти досвідченого педіатра із підтвердженою кваліфікацією.

Хто такий педіатр?
Сімейний лікар, Педіатр
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Марія
02 липня '17р.
Ми дуже задоволені професіоналізмом нашого улюбленого лікаря Максимчук Соломією Ігорівною. Я щаслива що можу отримати хорошу консультацію у будь яку хвилину.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-09-26
Неонатолог
30 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Катерина
14 квітня '17р.
Знаючий спеціаліст, професіонал! Рекомендую, як добру та чуйну людину!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-09-26
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Сімейний лікар
12 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини вищої категорії. Займається лікуванням хвороб загального терапевтичного профілю, спеціалізується на лікуванні органів дихання, травлення та сечовивідної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Людмила
10 лютого '17р.
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Дитячий лікар
Доктор педиатр, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечению у детей инфекционных заболеваний сердца, сосудов, почек, кишечножелудочного тракта, ЦНС. Врач оценивает физическое и нервно-психическое развитие ребенка с первых дней жизни, дает рекомендации родителям по уходу и вскармливанию малыша. Ведет профилактику хронических болезней детей. Гуда Марьяна Ивановна занимается лечением ОРВИ, аллергических заболеваний, пищевых отравлений.
Записатися на прийом
Консультація від 490 грн.
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)
7 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-педіатр загальної практики, спеціалізується на лікуванні хвороб внутрішніх органів у дітей, починаючи з народження і до повноліття. Ольга Мирославівна має досвід навчання та роботи у провідних закладах Німеччини та США, включаючи Гарвардську школу, Бостон (США).
Марія
05 вересня '16р.
Дуже вдячна Ользі Мирославівні за надану допомогу. Здоров’я дитини — це найголовніше и лікар Тичківська це добре розуміє.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дитячий лікар
Доктор медичних наук, професор педіатрії і неонатології, завідуючий кафедрою педіатрії і неонатології ЛНМУ імені Данила Галицького. Консультує з питань захворювань новонароджених, немовлят і дітей раннього віку, перинатальних уражень нервової системи, приступоподібних станів, захворювань органів дихання у дітей, народження немовлят з неоднозначними статевими органами і порушень статевого розвитку та ін. Проходив стажування в Москві, Торонто, Кракові. Регулярно бере участь в українських та європейських наукових конференціях, присвячених захворюванням новонароджених немовлят і дітей.
07.05.2017
30 листопада '-1р.
Наше немовля родилося з неоднозначними статевими органами. Патологія доволі рідкісна, мало лікарів спеціалізується на таких захворюваннях. Добре, що в нашому місті знайшовся справжній спеціаліст, Коржинський Юрій. Лікар допомагає нам справитися з патологією. Його прогнози оптимістичні. Ми вдячні йому за допомогу.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Педіатр
Лікар-педіатр, фахівець з масажу для немовлят. Веде прийом пацієнтів з самого раннього віку, здійснює лікування захворювань різноманітних органів.
Наталя
05 вересня '16р.
Анастасія дуже позитивна людина, та гарний педіатр. Думаю, що нам пощастило з лікарем для нашої дитини.
7 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий лікар - загальної практики. Проводить діагностику та лікування захворювань різних систем організму. Лікар Марта Ігорівна є автором багатьох публікацій з питань педіатрії.
Юлия
15 травня '16р.
Хороший врач. Сразу нашла общий язык с ребенком. Внимательна к деталям, лишних назначений не делает, назначения обосновывает. Помогла справиться с заболеванием в короткие сроки. Спасибо за помощь. Рекомендую.
Педіатр
Мар'яна Юріївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці дитячих захворювань. Проводить лікування інфекційних захворювань, хвороб серцево-судинної системі, органів травлення та уражень ЦНС.