Педіатри у Львові

Консультація педіатра в кліниці «Novo» 490 - 950 грн
Консультація педіатра в кліниці «Перший сімейний ім. Святого Єремії, медичний центр» 400 - 1300 грн
Консультація педіатра в кліниці «Медіальт (Medialt), медичний центр» 400 - 520 грн
Консультація педіатра в кліниці «Шпиталь Шептицького» 650 - 1300 грн

Педіатр займається лікуванням дитячих захворювань, вивчає особливості, відмінні риси дитячого організму, механізми впливу на нього різних факторів, способи збереження здоров’я, методи лікування дитини.

Завдання педіатрії — попередити виникнення захворювання у дитини, вилікувати її, максимально залучаючи ресурси дитячого організму для формування здорових, життєздатних систем. Профілактика посідає особливе місце, оскільки важливо сформувати захисний бар’єр організму на зовнішні уражальні агенти.

Існує спеціальний напрям — профілактична педіатрія, яка досліджує ефективність різних методів. Особливу увагу потрібно приділити своєчасному щепленню, проходити регулярні обстеження з метою виявлення хвороб на ранніх стадіях, коли цілковитого видужання можливо досягти із мінімальним втручанням.

Візит до педіатра здійснюють планово:

• до народження, коли майбутня мама стає на облік;
  • протягом місяця з моменту виписки із пологового будинку (у цьому випадку педіатр сам приходить до немовляти);
  • протягом першого року життя дитини (обстеження, зважування, вимірювання зросту).

Позаплановий огляд:

• підвищена температура;
  • біль у суглобах, животі, голові;
  • проблеми із ШКТ;
  • алергійні, інфекційні хвороби;
  • вади розвитку як психічного, так і фізичного характеру.

Під час консультації у педіатра, вислухавши усі скарги, лікар скаже, які аналізи необхідно пройти, щоб встановити точний діагноз та призначити ефективне лікування. Також педіатр веде медичну картку дитини, до якої записує історію розвитку маленького пацієнта, особливості протікання перенесених захворювань. Бесіда із лікарем обов’язково проводиться у присутності батьків. Лікування призначають із орієнтуванням на більш щадні методи.

На сайті likarni.com зібрані адреси клінік, де можна знайти досвідченого педіатра із підтвердженою кваліфікацією.

Хто такий педіатр?
Тамара
Очень приятная доктор, которая любит свою работу. Спасибо за эффективное лечение моего ребенка!!!
27 серпня '16 г.
Наталя
Анастасія дуже позитивна людина, та гарний педіатр. Думаю, що нам пощастило з лікарем для нашої дитини.
05 вересня '16 г.
10.04.2017
Володимир Ігорович робив анестезію моєму сину під час операції. У віці чотирьох років у нього запалився апендикс. Лікар зміг підібрати оптимальну анестезію для нашого сина. Операція пройшла успішно, від наркозу син відходив близько доби. Ми вдячні Володимиру Ігоровичу за допомогу.
30 листопада '-1 г.
17.04.2017
Нещодавно мені видаляли камінь в нирці. Операцію лікарі робили під загальним наркозом. Робив мені його Сірий Володимир Ігорович. У мене нарікань на цього лікаря немає. Під час операції я нічого не відчувала. Від наркозу відійшла без проблем. Сергій Васильович кваліфікований лікар.
30 листопада '-1 г.
Евгения
Внимательно проводит осмотр и назначает адекватное лечение. Мне она очень понравилась.
20 липня '16 г.
Ярослава
Моя доня кабінет Адріани завжди із задоволенням відвідує. Вона дуже позитивна людина і прекрасний педіатр - діти це відчувають, і батькам звичайно це подобається.
04 листопада '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Неонатолог
37 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація от 550
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Лікар УЗД, педіатр
11 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар займається виявленням та лікуванням різних захворювань у дітей та підлітків. Виконує ультразвукове дослідження різних органів та систем у дітей. Досліджує перспективи розвитку мутаційного статусу у дітей із гострими лімфобластними лейкеміями. Бере активну участь у конференціях та семінарах.
Консультація 630 грн.
9 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань у дітей. Визначає відповідність фізичного і розумового розвитку нормам, стежить за своєчасністю проведення планових вакцинацій. Проводить огляд при болях будь-якої локалізації, розладі травлення, підвищенні температури, ознаках застуди або алергії, порушеннях рухової активності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 450 грн.
Педіатр
Доктор Іськів Мар’яна Юріївна – педіатр. Спеціалізується на загальних дитячих захворюваннях. Проводить прийом у консультативному режимі. Допомагає батькам у здоровому вихованні дітей. Назначає індивідуальні схеми терапії. У своїй практиці використовує сучасні методики. Діагностує захворювання на ранніх стадіях розвитку. Оцінює стан дитини по первинним симптомам, видає напрямок до профільних спеціалістів. Розробляє індивідуальні схеми лікування та профілактики багатьох захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 450 грн.
Сімейний лікар, Педіатр
20 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Логопед
12 років досвіду
Дитячий лікар
Масажист, проводить сеанси масажу класичного, лікувального, гемолімфодренажного, а також кінезіотерапію, фізичну реабілітацію. Проводить корекцію мови у дітей.
Консультація 670 грн.
9 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар надає допомогу новонародженим та дітям до 18 років. Проводить первинний огляд, контролює розвиток дитини. Лікує вірусні захворювання, ОРВІ, ОРЗ та грипп. Розробляє індивідуальній графік вакцинації, робить щеплення. Приймає по графіку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 700 грн.
Педіатр, сімейний лікар
Дитячий лікар
Лікар здійснює нагляд за дітьми від 0 і до 1 року. Займається лікуванням різних захворювань у дітей та підлітків. Консультує з питань вакцинації, розвитку дітей, харчування та догляду за дітьми. При необхідності направляє до вузьких спеціалістів. Лікує тонзиліт, бронхіт, пневмонію, бронхіальну астму, цистит, дисбактеріоз, анемію, атопічний дерматит та інші хвороби.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 600 грн.
Педіатр, імунолог
17 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-педіатр, проводить лікування, профілактику дитячих захворювань. Займається питаннями вакцинації, диспансеризації різних вікових груп, проводить консультування з вигодовування, а також догляду за новонародженими.
Записатися на прийом
Консультація 770 грн.
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
15 років досвіду
Дитячий лікар
Мар'яна Іванівна спеціалізується на педіатії. Лікар надає консультативні послуги з діагностування та лікування захворювань у дітей від 0 до 18 років: бронхів, легенів, нирок, кишково-шлункового тракту. Оцінює фізичний і нервово-психічний розвиток дитини з перших днів життя, дає рекомендації батькам по догляду і вигодовуванню малюка. Веде профілактику хронічних хвороб у дітей. Гуда Мар'яна Іванівна займається лікуванням ГРВІ, алергічних захворювань, гельмінтозів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація від 400 грн.
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)