Висоцький Антон Анатолійович

Хірург
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар хірург віщої категорії, кандидат медичних наук, лікує холецистит, грижі, абсцес, фурункул і увесь комплекс амбулаторної хірургії. Володіє лапароскопічним методом видаленням холецистектомії та проводить загальнохірургічні операції.

Довелось обратиться к Антону Анатольевичу. Хороший и внимательный врач, мне помог.
Николай
28 травня '16р.
Обратился к нему с абсцесом. Быстро решил такую сложную проблему.
Світлана
Були проблеми зі швом після кесаревого. Антон Анатолійович провів повторний розріз, все поправив і зашив косметичним швом. Тепер в мене шовчика практично не помітно, виглядає ніби царапинка. Сама операція пройшла на позитиві, на всі мої 100500 запитань була отримана чітка відвовідь, також Антон Анатолійович завжди цікавився моїм станом, як себе почуваю, як проходить загоювання і т.д. Оскільки в мене маленька дитина, то всі препарати були підібрані і сумісні з гв. Мега задоволена і відношенням, і результатом.
Катерина
24 травня '21р.
Дуже хороший лікар, рекомендую ! Залишилась мега задоволеной! Шикарний результат після мамо пластики грудей.
Катерина
13 травня '21р.
Делала операцию по увеличению груди у Высоцкого Антона Анатольевича. Всё прекрасно начиная с консультации и заканчивая выпиской из больницы. Внимательный, с юмором, отвечает на все вопросы. В период реабилитации сам узнаёт как дела и самочувствие. Но самое главное - это прекрасный результат! Сомневалась на счёт размера, доктор всё сделал прекрасно, как раз под мои параметры. Я рекомендую однозначно доктора и клинику. Персонал тоже внимательный, добрый. Единственный минус, это матрасы на кроватях, очень жесткие )) но одну ночь можно выдержать ))
Olie
Найкращі враження про лікаря! Таких медиків згадуєш добрим словом на протязі усього життя !

• Асоціація хірургів України.
  • Ukrainian Society of Aesthetic Plastic Surgeons.

• 2007 р. — Луганський державний медичний університет, за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2010 р. — Міжрегіональна Академія управління персоналом, за спеціальністю "Комерційне та трудове право", кваліфікація спеціаліста "Юрист";
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.

Курси

• 2012 р. — ТУ за темою "Інтенсивний базовий практичний курс з лапароскопічної хірургії" (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика);
  • 2012 р. — Передатестаційний цикл з хірургії (Державний заклад "Луганський державний медичний університет", факультет післядипломної освіти);
  • 2014 р. — Передатестаційний цикл з хірургії (Державний заклад "Луганський державний медичний університет", факультет післядипломної освіти);
  • 2014 р. — Первинна спеціалізація за спеціальністю "Організація і управління охороною здоров’я" (Харківська медична академія післядипломної освіти);
  • 2016 р. — ТУ за темою "Пластична та реконструктивна хірургія" (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, кафедра хірургії);
  • 2016 р. — ТУ за темою "Система управління якістю в закладах охорони здоров’я. Вимоги нової версії міжнародного стандарту ISO 9001:2015" (ТОВ "Український центр медичної сертифікації та прогнозування");
  • 2016 р. — "Breast augmentation advanced educational" (Allergan medical institute in association with Bogomolets national medical university, department of surgery, club plastic surgeons).
  • 2017 р. — Хірургія молочної залози та обличчя, Чернівці, Україна.
  • 2017 р. — Medical hub Odrex (Баріатрі сьогодні. Хірургічне лікування ожиріння), Одеса, Україна.
  • 2018 р. — Barzilai University Medical Center, Ashkelon, Israel.

Сертифікати

• 21 професійних сертифікатів.