Кункевич Тарас Романович

Травматолог, Ортопед
Тарас Романович спеціалізується в області дитячої травматології та ортопедії, надає послуги з лікування травм різного ступеня тяжкості, проводить малоінвазивні хірургічні операції при переломах кісток з використанням титанових еластичних пластин. Проводить терапевтичні заходи по відновленню рухливості суглобів, корекції вродженої клишоногості.

Борис
Найкращий лікар в тій сфері
Валерій
Дуже уважний та кваліфікований лікар. Впевнений, що без допомоги Кункевича ми так швидко та без ускладнень не вилікували нашого сина. Дуже дякуємо, Тарас Романович!
Марта
Допоміг моїй дитині. Заказ все срослось на відмінно.
Обращались к нему, когда сын упал со скейта и сломал руку. Хорошо наложил гипс, посоветовал, как себя вести, чтобы кость быстрей срослась.

• 2006 р. - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького;
  • 2009 р. - інтернатура з дитячої хірургії (ЛНМУ ім. Данила Галицького);
  • 2011 р. - клінічна інтернатура з дитячої хірургії (ЛНМУ ім. Данила Галицького).

Курси

• 2011 р. ‐ первинна спеціалізація за спеціальністю дитяча травматологія та ортопедія (ЛНМУ ім. Данила Галицького);
  • 2015 р. - ТУ за темою - Актуальні проблеми дитячої травматології.

• Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).