Приватні клініки в Полтаві

Клинический анализ мочи (сбор в контейнере для мочи)(ОАМ) 100
Комплексна діагностика слуху від 250
Консультація психолога 400
ЛОД-терапія 150
Комплекс лікування від залежності на місяць (проживання, харчування, консультація психолога, терапевтичні групи) 6000
Консультація психотерапевта 350
Знеболення аплікаційне 20
Консультация гинеколога 300
Знайдено 50 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Игорь
Недавно я делал диагностику слуха в центре "Беттертон". Врач был опытный и квалифицированный, приятен в общении. Я благодарна за медицинские услуги. Рекомендую этот центр слуха без сомнений.
Альбина
В центре слуха "Беттертон" индивидуальный подход к каждому. Специалисты легко находят общий язык с детьми, пожилыми людьми и взрослыми. Вся наша семья уже была в этом центре. Мы благодарны за качественную помощь.
Алексей
Если у вас есть проблемы со слухом, то надо обращаться в Беттертон. Я неоднократно был здесь на консультации. У меня остались только хорошие впечатления. Квалифицированные специалисты, везде стерильная чистота, вежливое отношение ко всем клиентам. Рекомендую всем.
Марія
В центр слуху "Беттертон" зверталася тоді, коли в поліклініці не змогли мені допомогти. Тут працюють кращі фахівці в данній області. Вони змогли мені поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування. Щиро дякую.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Клиники слуха "Беттертон"
Полтава м. Кременчук, вул. Театральна, 34
Медичний центр слуху "Беттертон" у м. Кременчук відноситься до мережі медичних закладів, які спеціалізовані на діагностиці слуху. В центрі працюють кваліфіковані лікарі — отоларинголог, сурдолог.
  • Слухопротезування при порушенні слуху
  • Комплексна діагностика слуху від 250
  • Тональна порогова аудіометрія з висновком 100
  • Імпедансометрія з висновком 100
  • Підбір та налаштування слухових апаратів 100
Працює з 08:00-17:00
Полтава вул. Миколи Дмитрієва, 6д (колишня Володарського)
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
  • Прийом уролога (огляд, консультація) 200
  • Повторний прийом уролога (протягом 1 місяця) 150
  • Призначення схеми лікування 70
  • Прийом уролога з УЗД (нирки, простата, сечовий міхур) 400
  • Виклик доктора уролога додому (в залежності від відстані) от 150
Працює з 09:00-18:00
Cеть "Новая диагностика"
Полтава вул. Європейська, 108
Спеціалізована медична лабораторія "Нова діагностика" м. Полтава виконує усі види досліджень, відноситься до мережі діагностичних закладів країни. Аналізи виконуються на сучасних аналізаторах нового покоління у автоматичному режимі.
  • CD 95 155
  • Пакет №33 "Болезни почек" (5 показателей: ОАМ, Мочевина в сыворотке крови, Креатинин в сыворотке крови, Креатинин в моче, Клиренс креатинина) 260
  • CD 16/CD 56 155
  • Пакет№60 "Транспорт солей" (9 показателей: кальций, фосфор, мочевая кислота, мочевина в сыворотке крови; кальций, фосфор, мочевая кислота, мочевина в суточной моче; ОАМ) 260
  • CD22+ CD25+ (Активированные В-лимфоциты) 155
Працює з 07:30-16:00
Полтава вул. Героїв Станлінграду, 3
Приватний медичний кабінет "Пульмо-Дент" створений у 2004 році, спеціалізований на лікуванні пільмонологічних захворювань. Лікар кабінету веде консультативну та наукову діяльність, постійно вдосконалюють свої навики на профільних семінарах та курсах.
  • Повторний огляд лікаря-пульмонолога, д.мед.н., доцента 300
  • Оцінка результатів лабораторних та інструментальних методів дослідження 150
  • Консультація за запрошенням от 600
  • Первинний огляд лікаря-пульмонолога, д.мед.н., доцента 350
  • Спірометрія 240
Працює з 09:00-18:00
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій.
Працює з 08:00-19:00
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Соборності, 66 (офіс 704а)
Кабінет психолога, психотерапевта Шевченко Ольги надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде сертифікований психотерапевт, психолог, гештальт-терапевт. Бере участь в науково-практичних конференціях, інтенсивах, психологічних майстер-класах, семінарах, лекціях, тренінгах. Надає скайп-консультації по всій Україні.
  • Консультація психолога 350
  • Консультація психотерапевта 350
  • Сеанс психотерапії 350
Працює з 10:00-20:00
Полтава вул. Котляревського, 1/27
Приватний кабінет психолога Світлани Господинюк — медична установа, в якій надається психологічна допомога дорослим та дітям.
  • Консультація психолога 400
  • Сімейна психотерапія (1 зустріч) 350
  • Лікування тривожності і нервозності от 300
  • Лікування фобій от 300
  • Лікування депресії от 300
Працює з
Вт: 09:00-19:00 Ср: 09:00-19:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00
Полтава вул. Калініна, 42
Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем.
Працює з 09:00-19:00
7,8
Полтава вул. Конституції, 11а
Приватна стоматологічна клініка "Одонтопрактіка" створена у 1990 році, надає всебічну медичну допомогу в лікуванні зубів та ясен.
  • Пломбування порожнини в зубі: пломба з фотополімера або склоіономера від 180
  • Косметична реставрація зубів фотополімерами від 300
  • Парапульпарние штифт 65
  • Пломбування одного кореневого каналу 170
  • Внутріканальная анкерная система ( удержіающій штифт в кореневому каналі ) 130
Працює з 09:00-21:00