Тенета Мар'яна Михайлівна

Генетик
врач другої категорії
Лікар другої категорії з медичної генетики, проводить медико-генетичне консультування вагітних. Мар'яна Михайлівна займається визначенням показників та проведенням інвазивної допологової діагностики у вагітних групи ризику, планування, обстеження вагітності у сім'ях при наявності спадкової патології, невиношуванням вагітності та непліддям невстановленого генезу, порушенням менструальної функції.

Тамара
Приємно було пройти обстеження та отримати кваліфіковане заключення від Мар’яни Михайлівни. Ми з чоловіком дуже раді, що лікар Тенета не помилилась, і зараз в нас з’явився шанс на довгоочікувану вагітність. Дякуємо!
Мар‘яна Гнатківська
17 травня '21р.
Мар‘яна Михайлівна най краща♥️Я з Закарпаття приїжаю до неї. Не хочу до іншого лікаря йти.

• 2004 р. - Івано-Франківська державна медична академія;
  • 2008 р. - Клінічна ординатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія".

Курси

• 2006 р. - ТУ за темою "Хіміотерапія пухлин" (Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького);
  • 2010 р. - ТУ за темою "Актуальні питання в акушерстві та гінекології" (Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького);
  • 2014 р. - ТУ за темою "Кольпоскопія" (Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького);
  • 2014 р. - Передатестаційний цикл за темою "Акушерство та гінекологія" (Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького);
  • 2009 р. - Спеціалізація з медичної генетики (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика);
  • 2013 р. - Передатестаційний цикл з медичної генетики (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика).

• Член Всеукраїнської асоціації акушерів та гінекологів.