Приватні клініки в Житомирі

Комплексне лікування алко нарко залежності, ігроманії 8000 грн
Знайдено 46 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Це найкраща клініка в нашому місті і не тільки. Тут працює лікар Бенедичук Юрій Володимирович, який на 1000% віддається своїй справі! Він найкращий! Завдяки йому в нашій сім'ї вже зростає донечка!
Аліна
Найкраще УЗД по вагітності, яке я зустрічала) Оглядають довго, відповідально, вдивлюються в кожну деталь) Я задоволена на всі 100%, рекомендую всім знайомим) Особливо дякую лікарю Мороз Н.І.
Людмила
Дуже дуже хороша клініка! лікарі професіонали.Хочу подякувати клініці "Матерна"- що вона є,а особисто велике Дякую, Силаєву Вадиму І,що в нас вже є синочок.Крепкого Вам здоров'я,успіхів клініці" Матерна".
Усім хочу порекомендувати цю клініку!чудові лікарі-дісно професіонали!!!особливо хочу подякувати Циганюк Ользі Петрівні!!!правильно поставила діагноз і призначила дійсно ефективне лікування!!!Чого багато років не могли зробити інші!!!дуже вдячна вам!!!успіхів у роботі і міцного здоровя!!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,8
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Медичний центр «Матерна» пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
  • Контрольована стимуляція суперовуляції 600 МО (Пурегон) 6 950
  • Пластика стегнової кили відкритим способом з аллотрансплантатом 12 100
  • Антитіла до фосфоліпідів IgG (APHL IgG) 280
  • Контрольована стимуляція суперовуляції (Елонва) 13 450
  • Лапароскопічна пластика стегнової кили з аллотрансплантатом 13 200
Працює з 09:00-17:00
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
  • Повторний прийом флеболога ( протягом 15 днів від первинної консультації) 310
  • Видалення куприкових нориць 3 категорія складності 10 500
  • Лімфодренажний масаж (обличчя, шия, декольте) + ангільна маска 50хв. 450
  • Оперативне лікування варикозної хвороби С1 (ЕВЛК, МФЕ) 1 категорія 17 000
  • Лапороцентез під контролем УЗД 1 500
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Медичний центр "Лелека" — лікувально-профілактичний заклад, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя, плануванні вагітності, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні. В установі ведуть прийом гінекологи, терапевти, урологи, генетики, андрологи і дерматологи.
  • Визначення антитіл до рецепторів ТТГ 550
  • Визначення антитіл до тиреоглобуліну 140
  • Аналіз на тиреоглобулін 140
  • Тиреотропний гормон (тиреотропін, ТТГ) 130
  • Аналіз крові на гормон Т4 130
Працює з 09:00-18:00
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
Медична клініка «Мати та дитина» відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
  • Видалення та ушивання ректо-піхвових нориць 35 900
  • Видалення та ушивання міхурово - піхвових нориць 35 900
  • Кольпопоез із власних тканин урогенітального синуса 69 150
  • Кольпопоез із паретальної очеревини 66 350
  • Кольпопоез із сигмовидної кишки по Гіговському 103 550
Працює з
Вт: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Житомир вул. Любарська, 4
Медичний центр «Відновлення» спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
  • Нігтьовий грибок лазер от 240
  • Хімічний пілінг сер. 520
  • Пірсінг от 240
  • Кріомасаж обличчя 100
  • Ультразвуковий пілінг для нормальної шкіри 450
Працює з 08:00-19:00
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Сучасна офтальмологічна клініка "Окомед" пропонує дітям та підліткам якісну діагностику зору, апаратне лікування хвороб очей, вибір індивідуальних методів корекції зору. Пацієнтів приймає кваліфікований дитячій окуліст. Персонал клініки має багаторічний досвід роботи с дітьми різного віку — від 3 років до підлітків.
  • Лікувальна программа "Релакс" 20
  • Лікувальна программа "Павучок" 20
  • Лікувальна программа "Тир – погоня" 20
  • Лікувальна программа "Хрестик" 20
  • Лікувальна программа "Чибис" 20
Житомир вул. Маяковського, 7
Платформа тверезості, наркологічна клініка у Житомирі — медичний заклад, який допомагає пацієнтам позбутися різного роду залежностей. У своїй роботі лікарі клініки застосовують комплексний підхід, який полягає в соціальній та психологічній реабілітації пацієнтів.
  • Комплексне лікування алко нарко залежності, ігроманії 8 000
  • Лікування нарко алко залежності (лікування, харчування), 1 сутки 2 000
  • Підшивка нарко от 5 000
  • Підшивка алко от 5 000
Житомир вул. Покровська, 15
Незалежна щелепно-лицьова діагностика 3D — медичний заклад, який спеціалізується на безпечній та якісній рентгенологічній діагностиці щелепно-лицьової області. Обстеження дорослих та дітей проводиться на сучасному обладнанні. Спеціалісти, які займаються розшифровкою результатів досліджень, систематично підвищують свою кваліфікацію на курсах та семінарах.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 10:00-16:00 Нд: 10:00-16:00
7,6
Житомир ул. Небесної Сотні, 29 (кол. Московська)
Офтальмологічна клініка «Зір» пропонує весь обсяг медичної допомоги у лікуванні, діагностиці та профілактиці хвороб зору.
7,6
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматологічна клініка «Прем’єр-Дент» спеціалізована у галузі лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини.
  • Консультація стоматолога
  • Лікування карієсу