Приватні клініки в Житомирі

Тиреотропний гормон (тиреотропін, ТТГ) 130 грн
Видалення кісти сім'яного канатика 2200 грн
Пакет «Инвазивная диагностическая пренатальная процедура в I триместре» (с определением кариотипа по ворсинами хориона) 6490 грн
Консультація кардіолога 270 грн
Знайдено 42 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Наталія
Хочу подякувати Попович Ларисі Василівні! Лікар дуже добре знає свою справу! Приємна людина, доступно все пояснює,в мене було враження,що ми давно знайомі )). Я багато років страждала від того, що в мене постійно була температура та дуже болючі місячні, завдяки Ларисі Василівні ця проблема вирішена! За що величезне дякую!) Клініку рекомендую! Персонал дуже привітний!)
Людмила
Дуже високий рівень прийому клієнтів (пацієнтів). Чудові спеціалісти, які допоможуть вам з вашими проблемами. Я рада що в Житомирі є така клініка
Очень хорошая клиника,рекомендую!
Очень довольна приемом Георгия Надариевича. Спасибо.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,4
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Медичний центр "Лелека" — лікувально-профілактичний заклад, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя, плануванні вагітності, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні. В установі ведуть прийом гінекологи, терапевти, урологи, генетики, андрологи і дерматологи.
  • Визначення антитіл до рецепторів ТТГ 550
  • Визначення антитіл до тиреоглобуліну 140
  • Аналіз на тиреоглобулін 140
  • Тиреотропний гормон (тиреотропін, ТТГ) 130
  • Аналіз крові на гормон Т4 130
9,3
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
  • Консультація хірурга 170
  • Консультація хірурга в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація хірурга на дому 250
  • Первинна обробка рани 60
  • Розкриття фурункула 100
Працює з 08:00-20:00
Житомир вул. Чорновола, 4
Центр функціональної діагностики Полісся Кардіо Плюс створений у 2010 році, спеціалізований у галузі діагностики та лікування хвороб серця та судинної системи.
  • Консультація ендокринолога 220
  • Консультація гастроенетолога 220
  • Консультація кардіолога 270
  • Консультація невропатолога 270
  • Консультація уролога 220
Працює з 08:00-19:00
Cеть клиник "Мать и дитя"
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
Медична клініка «Мати та дитина» відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
Працює з 08:00-20:00
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Медичний центр «Матерна» пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
  • Відтавання і перенесення відтанутих ембріонів 8 050
  • Ліпосакція от 5 500
  • Зберігання кріоконсервованого матеріалу (ембріонів), 1 місяць 150
  • Підтяжка рук (все включено, окрім компресійного одягу) 18 000
  • Зберігання кріоконсервованого матеріалу (ембріонів), 1 рік 1 500
Працює з 09:00-17:00
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
  • Консультація дерматолога 300
  • Консультація кардіолога 300
  • Консультація проктолога 300
  • Консультація терапевта 300
  • Консультація ендокринолога 300
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00
Житомир вул. Любарська, 4
Медичний центр «Відновлення» спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
  • Нігтьовий грибок лазер от 80
  • Хімічний пілінг сер. 520
  • Пірсінг от 140
  • Кріомасаж обличчя 100
  • Ультразвуковий пілінг для нормальної шкіри 450
Працює з 08:00-19:00
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Сучасна офтальмологічна клініка "Окомед" пропонує дітям та підліткам якісну діагностику зору, апаратне лікування хвороб очей, вибір індивідуальних методів корекції зору. Пацієнтів приймає кваліфікований дитячій окуліст. Персонал клініки має багаторічний досвід роботи с дітьми різного віку — від 3 років до підлітків.
  • Лікувальна программа "Релакс" 20
Synevo (Синэво)
Житомир вул. Перемоги, 53
Працює з 07:00-17:00
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматологічна клініка «Прем’єр-Дент» спеціалізована у галузі лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини.
  • Консультація стоматолога
  • Лікування карієсу