Приватні клініки в Чернівцях

Сб Нед
Галина
все сподобалось
Володимир Сергійович
Провели мені тут операцію на варикоз. Лікар Андрій Миколайович Симотюк. Все дуже добре. Я довольний, а головне знову можу ходити без болів в ногах. Усім раджу не затягувати з лікуванням, бо сам терпів більше 10 років. Здоров'я усьому персоналу.
Василь
Хочу висловити подяку,за те,що чекали своєї черги,лише 30хвилин,чудове обслуговування,так тримати!!!
Катерина
Проходила УЗИ в клинике Базисмед. Осталась довольна обслуживанием персонала, чистотой и приятной атмосферой. Советую
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,7
Чернівці вул. Комарова, 32б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю), 1 око 300
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю), 2 ока 500
  • Повне обстеження при міопії дітей віком від 7-14 років 820
  • Повне обстеження зору для пенсіонерів 590
  • Повне обстеження для пенсіонерів (з томографією сітківки) 1 090
9,7
Чернівці вул. Рівненська, 5а
Медичний центр "Базисмед" — багатопрофільна клініка, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом дієтологи, флебологи, урологи, сімейні лікарі, хірурги, пластичні хірурги, проктологи, онкологи, кардіологи та інші фахівці.
  • Консультація дерматолога-венеролога 400
  • Консультація невропатолога 350
  • Консультація дитячого невропатолога 300
  • Консультація гастроентеролога 350
  • Консультація дієтолога 350
Працює з 08:00-19:00
9,3
Чернівці вул. В.Трепка, 1а (3-й поверх)
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
  • Підтяжка 2/3 обличчя та шиї (ціна в у.о.) 3 500
  • Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя (ціна в у.о.) 1 800
  • Пластика нижніх повік з підтяжкою середньої зони обличчя (ціна в у.о.) 1 200
  • Підтяжка тканин чола і брів (ціна в у.о.) от 700
  • Підтяжка підборіддя (ціна в у.о.) 850
Працює з 09:00-17:00
9,2
Чернівці вул. 28 червня, 25
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
  • Радіохвильовий вакуумний кріоліполіз
  • Радіохвильовий термоліфтинг
  • Ультразвуковий пілінг
  • Ультразвукова мезотерапія
  • Ультразвуковий ліфтинг
Працює з 10:00-20:00
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
  • Ендоскопічне обстеження ЛОР-органів 150
8,9
Чернівці, вул. Воробкевича, 33
Днепролаб
Чернівці вул. Головна, 81
Чернівецьке відділення діагностичної лабораторії «Дніпролаб» проводить різного роду обстеження та дослідження, а також бере аналізи у дорослих та дітей.
  • Определения антигенов ротавирусов в кале 180
  • Кальпротектин (hCp), лактоферрин (hLf) в кале 400
  • Бактериоскопическое исследование урогенитального мазка у женщин на степень чистоты вагинальной микрофлоры 120
  • Бактериоскопическое исследование урогенитального мазка у мужчин 120
  • Панкреатическая эластаза (в кале) 500
Працює з 08:00-17:00
Медакустика
Чернівці вул. Комарова, 32б
Центр реабілітації слуху "Медакустика" в в Чернівцях — філія всеукраїнської компанії "Медакустика", що пропонує якісні послуги з вирішення проблем слуху, мови і голосу у пацієнтів будь-якого віку, в тому числі дітей. Тут можна пройти всебічне обстеження слуху, підібрати слуховий апарат і отримати повний медичний супровід протягом усього періоду його носіння.
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
  • Імпедансометрія 200
  • Отоакустична емісія (ОАЕ) 200
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування СА без гарантії придбаних у нас 1 000
7,9
Чернівці вул. Головна, 137
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан Василь Денисович надає консультації з приводу інфекційних хвороб, проводить лікування та діагностику.
7,6
Чернівці Парковий проїзд, 10 В
Медичний центр «Панацея» надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
  • Ін`єкційний філінг великих статевих губ 3 500
  • Аугментація точки G 3 000