Приватні клініки в Чернівцях

Знайдено 12 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Небеснюк Наталія Іванівна
Дуже вдячна персолалу медичного центру за їх злагоджену роботу ,,чуйність і відданість своїй професії а особливо лікарям до яких я зверталася Килим В.М.. і Бучмей М.М. ,я просто у захваті !
Альона
Робила операцію ''Лазарну корекцію зору''Задоволена,все пройшло навідмінно.Дякую усім
Это высший класс клиники.Комфортно начиная с порога клиники,внимательно.Особенно Врачу с большой буквы Хомишин Иван Тарасович огромное спасибо и его команде, побольше таких специалистов, я могу смело сказать ,что этот врач,человек Гордость Украины.
Лісько Валентина Миколаївна
Дякую засновнику клініки і всім лікарям за кваліфіковану роботу і за гарне ставлення до людей. Рекомендую усім. Дочка після операції почала бачити на багато краще. Дякую і ще раз дякую.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,8
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
БазисМед — широкопрофільний медичний заклад європейського зразка. Ми поєднали сучасні технології, апарати експертного класу та професіоналізм лікарів щоб наш пацієнт отримав якісні послуги та відмінний результат. З 2013 року понад 157000 пацієнтів довірили турботу про своє здоров’я нашим фахівцям.
  • Консультація дерматолога-венеролога 400
  • Консультація невропатолога 400
  • Консультація дитячого невропатолога 300
  • Консультація гастроентеролога 350
  • Консультація дієтолога 350
Працює з 08:00-19:00
9,6
Чернівці вул. Комарова, 32 Б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю), 1 око 300
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю), 2 ока 500
  • Повне обстеження при міопії дітей віком від 7-14 років 820
  • V1_BLUE_D ( оклюзія правого оба лівого ока,блакітні ) 10 900
  • V2_PINK_D ( оклюзія правого оба лівого ока,рожеві ) 10 900
Чернівці пр-т Незалежності, 121 А
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
  • Ендоскопічне обстеження ЛОР-органів 150
  • Консультація педіатра 280
  • Виклик педіатра до дому в межах міста 850
  • Консультація проктолога 350
  • Консультація терапевта 280
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00
Чернівці вул. 28 Червня, 25
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
  • Радіохвильовий вакуумний кріоліполіз
  • Радіохвильовий термоліфтинг
  • Ультразвуковий пілінг
  • Ультразвукова мезотерапія
  • Ультразвуковий ліфтинг
Працює з 10:00-20:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
Медичний центр «Панацея» надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
  • Ін`єкційний філінг великих статевих губ 3 500
  • Аугментація точки G 3 000
  • Нитковий ліфтинг піхви 10 000
  • Гіменопластіка (відновлення цілісності дівочої пліви) 3 500
  • Інтимний філінг 1 300
Працює з 09:00-18:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
  • Підтяжка 2/3 обличчя та шиї (ціна в у.о.) 3 500
Чернівці вул. Головна, 32
Працює з 07:00-17:00
Медакустика
Чернівці вул. Комарова, 32 Б
Центр реабілітації слуху "Медакустика" в в Чернівцях — філія всеукраїнської компанії "Медакустика", що пропонує якісні послуги з вирішення проблем слуху, мови і голосу у пацієнтів будь-якого віку, в тому числі дітей. Тут можна пройти всебічне обстеження слуху, підібрати слуховий апарат і отримати повний медичний супровід протягом усього періоду його носіння.
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
  • Імпедансометрія 200
  • Отоакустична емісія (ОАЕ) 200
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування СА без гарантії придбаних у нас 1 000
7,5
Чернівці вул. Головна, 137
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан Василь Денисович надає консультації з приводу інфекційних хвороб, проводить лікування та діагностику.
6,0
Чернівці вул. Південно-Кільцева, 12
Наркологічна клініка «Ніка» в Чернівцях надає допомогу по виведенню з запою, детоксикації та очищення організму від токсичних речовин, комплексному лікуванню наркотичної та алкогольної залежностей, ігроманії. У клініці приділяється велика увага адаптації пацієнта в суспільстві після звільнення від залежності.
  • Комплексне лікування алко нарко залежності, ігроманії 8 000
  • Лікування нарко алко залежності (лікування, харчування), 1 сутки 2 000
  • Підшивка нарко от 5 000
  • Підшивка алко от 5 000
Днепролаб
5,5
Чернівці вул. Головна, 81
Чернівецьке відділення діагностичної лабораторії «Дніпролаб» проводить різного роду обстеження та дослідження, а також бере аналізи у дорослих та дітей.
  • Определения антигенов ротавирусов в кале 180
  • Кальпротектин (hCp), лактоферрин (hLf) в кале 400
  • Бактериоскопическое исследование урогенитального мазка у женщин на степень чистоты вагинальной микрофлоры 120
  • Бактериоскопическое исследование урогенитального мазка у мужчин 120
  • Панкреатическая эластаза (в кале) 500