Приватні клініки в Чернівцях

Знайдено 11 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Катерина
Проходила УЗИ в клинике Базисмед. Осталась довольна обслуживанием персонала, чистотой и приятной атмосферой. Советую
Я задоволена... мені подобаєттся.
Лозова Людмила м. Сокиряни
У моєї дитини, під час шкільного огляду, виявили погіршення зору і наш місцевий окуліст поставив діагноз, який я хотіла перевірити, тому записалася в Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Чекати по запису в черзі довелося недовго. Це мене дуже порадувало. Мені сподобалося, що співробітники клініки всі дуже доброзичливо налаштовані, дуже терплячі до дітей. Спочатку нам перевірили зір у звичайному стані. Потім закапали краплі і тільки через 30 хвилин продовжили обстеження. Після всього обстеження дитячий лікар ТИМОФІЙЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА, велике їй ДЯКУ, пояснила діагноз, водночас відповідаючи на всі виникаючі у мене питання. Спілкування мені особисто дуже сподобалося. Світлана Володимирівна справила на мене враження дуже компетентної людини. Відповідала на запитання зрозуміло і коректно. Водночас, тут же , на місці в клініці, можна підібрати і замовити окуляри відповідно до вашого призначеного рецепту, що ми і зробили після обстеження дитини. Гарно дякую працівникам за допомогу. Дуже рекомендую Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Тут працюють надзвичайно фахові лікарі, обстеження проводять на найсучаснішому медичному обладнанні, весь медичний персонал дуже уважний та привітний. Міцного здоров’я вам та процвітання вашій клініці!
Галаневич Оксана
Зробили операцію по видаленню катаракти на обидва ока моій мамі, яка останні місяці взагалі не бачила. Мама паралізована декілька років після інсульту. На операцію ми прибули на інвалідному візку. Є пандус, всередині пересувались на ліфті. З боку персоналу ми зустріли максимальне розуміння нашоі ситуаціі. Професійний підхід на всіх етапах, від реєстратури, передопераційного обстеження і самого проведення операціі, з досить складною паціенткою і до умов перебування в стаціонарі. Мама почала бачити вже через годину після операціі, і з кожним днем зір покращується. Мамині слова: "Дякую цим лікарям, що поветають людям заново світ". Ми щасливі! Єдине побажання, в нашому випадку, недостатня консультація по вибору кришталика. Додаткова зручність, за операцію ми розрахувались закордонною карткою
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,8
Чернівці вул. Рівненська, 5а
Медичний центр "Базисмед" — багатопрофільна клініка, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом дієтологи, флебологи, урологи, сімейні лікарі, хірурги, пластичні хірурги, проктологи, онкологи, кардіологи та інші фахівці.
  • Консультація дерматолога-венеролога 400
  • Консультація невропатолога 350
  • Консультація дитячого невропатолога 300
  • Консультація гастроентеролога 300
  • Консультація дієтолога 300
Працює з 08:00-19:00
9,6
Чернівці вул. Комарова, 32б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Чернівцях — одна з багатьох філій медичного закладу, який надає медичне лікування та діагностику захворювань очей у дорослих та дітей. Центр має акредитацію вищої категорії. Провідні фахівці центру — лікарі-офтальмологи, хірурги вищої кваліфікації. Центр використовує сучасне високотехнологічне обладнання, передові методики лікування.
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю), 1 око 300
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю), 2 ока 500
  • Повне обстеження при міопії дітей віком від 7-14 років 820
  • Повне обстеження зору для пенсіонерів 590
  • Повне обстеження для пенсіонерів (з томографією сітківки) 1 090
9,2
Чернівці вул. В.Трепка, 1а (3-й поверх)
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
  • Підтяжка 2/3 обличчя та шиї (ціна в у.о.) 3 500
  • Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя (ціна в у.о.) 1 800
  • Пластика нижніх повік з підтяжкою середньої зони обличчя (ціна в у.о.) 1 200
  • Підтяжка тканин чола і брів (ціна в у.о.) от 700
  • Підтяжка підборіддя (ціна в у.о.) 850
Працює з 09:00-17:00
8,9
Чернівці вул. Воробкевича, 33
Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Воробкевича — медичний центр, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг для дорослих та дітей. Основні напрямки — ендоскопія, гінекологія, ультразвукова діагностика, кардіологія, дерматологія, косметологія, терапія і педіатрія, нефрологія, неврологія, урологія, ендокринологія, проктологія та отоларингологія.
  • Консультація гінеколога 340
Працює з 08:00-20:00
Медакустика
8,9
Чернівці вул. Комарова, 32б
Центр реабілітації слуху "Медакустика" в в Чернівцях — філія всеукраїнської компанії "Медакустика", що пропонує якісні послуги з вирішення проблем слуху, мови і голосу у пацієнтів будь-якого віку, в тому числі дітей. Тут можна пройти всебічне обстеження слуху, підібрати слуховий апарат і отримати повний медичний супровід протягом усього періоду його носіння.
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
  • Імпедансометрія 200
  • Отоакустична емісія (ОАЕ) 200
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування СА без гарантії придбаних у нас 1 000
8,8
Чернівці вул. 28 червня, 25
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
  • Радіохвильовий вакуумний кріоліполіз
  • Радіохвильовий термоліфтинг
  • Ультразвуковий пілінг
  • Ультразвукова мезотерапія
  • Ультразвуковий ліфтинг
Працює з 10:00-20:00
Днепролаб
Чернівці вул. Головна, 81
Чернівецьке відділення діагностичної лабораторії «Дніпролаб» проводить різного роду обстеження та дослідження, а також бере аналізи у дорослих та дітей.
  • Анализ секрета предстательной железы (нативный препарат, мазок на стекле) 120
  • Назоцитограма 140
  • Капсидный тест 380
  • Маркер аллергии Ig E 180
  • Ингаляционные аллергены, антитела IgE от 600
Працює з 08:00-17:00
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
  • Ендоскопічне обстеження ЛОР-органів 150
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 10:00-14:00
7,9
Чернівці Парковий проїзд, 10 В
Медичний центр «Панацея» надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
  • Ін`єкційний філінг великих статевих губ 3 500
  • Аугментація точки G 3 000
  • Нитковий ліфтинг піхви 10 000
  • Гіменопластіка (відновлення цілісності дівочої пліви) 3 500
  • Інтимний філінг 1 300
7,7
Чернівці вул. Головна, 137
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан Василь Денисович надає консультації з приводу інфекційних хвороб, проводить лікування та діагностику.
Чернівці вул. Головна, 32
Працює з 07:00-17:00