Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МРТ (магнітно-резонансна томографія) у Львові

Послуга Ціна
МРТ голови, шиї та судин шиї 2840 грн
МРТ крижово-клубових з'єднань 1590 грн
МРТ кісток тазу 1590 грн
МРТ холецистопанкреатохолангіографія (жовчевий міхур, жовчево-вивідні протоки) 1590 грн
МРТ ентерографія (дослідження тонкого кишківника) 1980 грн
МРТ органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сечовий міхур) 1850 грн
МРТ калитки та яєчок 1850 грн
МРТ динамічне обстеження простати з використанням інжектора 3200 грн
МРТ однієї анатомічної ділянки 1600 грн
Контрастне підсилення МРТ (15-30 кг) 1080 грн
Контрастне підсилення МРТ (більше 30 кг) 1590 грн
Контрастне підсилення МРТ (більше 110 кг) 1690 грн
Анестезія для дітей під час проверення МРТ 790 грн
Анестезія для дорослих під час проверення МРТ 1045 грн

МРТ або магнітно-резонансна томографія — це сучасний, максимально точний метод дослідження, що показує детальну клінічну картину стану організму людини. Процедура не передбачає хірургічне втручання, не приносить пацієнтові больових відчуттів або дискомфорту, а виконується досить швидко. Для виконання завдання томографа потрібно всього 5-7 хвилин, після чого хворий отримує результат.

Інша назва діагностичної методики — ядерно-магнітна томографія. Як нескладно зрозуміти з назви, суть процедури полягає у взаємодії намагнічених ядер хімічних речовин. Дослідження ґрунтується на магнітних полях, що створюються навколо людського організму. Ядра опромінюються радіохвилями, і відбувається реєстрація зображення, просканувати на зразку обстежуваних тканин. Отримана картинка виводиться на монітор томографа. Процедура проводиться на сучасній апаратурі, вона створює серію знімків органів і тканин в різних проекціях. Після обробки зображень лікар встановлює точний діагноз, призначає лікування. Метод повністю безпечний, тому що опромінення зводиться до мінімуму.

МРТ: показання до проведення

Основні медичні показання до магнітно-резонансної діагностики:

 • черепно-мозкові травми;
 • ураження головного мозку інфекційного і запального характеру;
 • підозра на наявність пухлини мозку, м'яких тканин або внутрішніх органів;
 • дистрофічні зміни в кістковому апараті;
 • неправильний прикус, проведені ортодонтические хірургічні втручання;
 • аномалії будови судин, порушення кровообігу;
 • патології органів малого таза і черевної порожнини.

Оскільки процедура МРТ повністю безпечна, її рекомендується проходити не тільки в діагностичних, але і в профілактичних цілях, щоб виявити відхилення у здоров'ї і почати лікування до появи симптоматики. Також скринінг робиться для підтвердження діагнозу після первинного огляду пацієнта. МРТ виявляє на ранній стадії утворення пухлин і їх локалізацію, оцінює стан старих і нових травм, показує ураження спинного та головного мозку, роботу гіпофіза, орбіт, функціональність внутрішньочерепних нервів, стан м'язів, суглобів і зв'язок, а також визначає на первинній стадії рак.

Магнітно-резонансна томографія: підготовка до обстеження

У більшості випадків обстеження МРТ не вимагає спеціальних підготовчих заходів з боку пацієнта. Проте, в залежності від області проведення методики і її типу, іноді необхідне дотримання певних умов. Так, МРТ на хребті, суглобах і головному мозку проводиться без попередньої підготовки. Однак якщо під час скринінгу використовується контрастування, важливо, щоб шлунок пацієнта був порожній. Не рекомендується вживати їжу і напої за 6-8 годин до початку огляду, інакше МРТ-дослідження покаже некоректний результат. У критичній ситуації дозволяється з'їсти шматочок чорного хліба, запивши невеликою кількістю води без газу. Також слід враховувати, що апарат випромінює в 10 тисяч разів сильніше магнітне поле, ніж Земля, тому якщо у пацієнта є металеві вставки в тілі, магнітно-резонансна діагностика протипоказана. Прикраси та аксесуари з металу перед скринінгом необхідно зняти з цих же міркувань.

Зробити МРТ можливо в багатьох клініках Львова, так як більшість сучасних діагностичних центрів мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання. Щоб потрапити на процедуру, необхідно вибрати зручний час і заздалегідь записатися до вибраного лікаря-діагноста.

26
7,0
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
5,4
Львів вул. Дністровська, 27
р.Сихівський
Діагностичний кабінет "АДГ-діагностика" працює у сфері МРТ-діагностики з 2008 року. Спеціалісти закладу ведуть активне співробітництво з європейськими колегами медичного факультету Техничного Університету в Дрездені.
 • МРТ Головний мозок (ГМ) 750
 • МРТ Гіпофіз та турецьке сідло (додаткові зрізи) 750
 • МРТ ангіографія (додатково до обстеження мозку) 1 000
 • МРТ Орбіта (додаткові зрізи) 1 000
 • МРТ Внутрішнє вухо (додаткові зрізи) 1 000
 • МРТ Комплексне обстеження головного мозку плюс МРА 850
 • МРТ Шийний відділ хребта 750
 • МРТ Грудний відділ хребта 750
 • МРТ Попереково-крижовий відділ хребта 750
 • МРТ Висково-нижньощелеповий суглоб 800
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00