Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МРТ (магнітно-резонансна томографія) у Львові

Послуга Ціна
МРТ внутрішнього вуха 1300
МРТ динамічне обстеження гіпофізу з використанням інжектора 2490
МРТ комплексне обстеження (голова, шия, судини шиї) 2360
МРТ ілеосакральних з'єднань 1390
МРТ кісток тазу 1470
МРТ серця 1700
МРТ серця з контрастним підсиленням 2990
МРТ холецистопанкреатохолангіографія (жовчевий міхур, жовчево-вивідні протоки) 1390
МРТ калитки та яєчок 1690
МРТ динамічне обстеження простати з використанням інжектора 2890
МРТ ентерографія (дослідження тонкого кишківника) 1800
МРТ середостіння 1590
МРТ однієї анатомічної ділянки 1490
Контрастне підсилення МРТ (вага до 15 кг) 800
Контрастне підсилення МРТ (вага 15-30 кг) 990

МРТ або магнітно-резонансна томографія — це сучасний, максимально точний метод дослідження, що показує детальну клінічну картину стану організму людини. Процедура не передбачає хірургічне втручання, не приносить пацієнтові больових відчуттів або дискомфорту, а виконується досить швидко. Для виконання завдання томографа потрібно всього 5-7 хвилин, після чого хворий отримує результат.

Інша назва діагностичної методики — ядерно-магнітна томографія. Як нескладно зрозуміти з назви, суть процедури полягає у взаємодії намагнічених ядер хімічних речовин. Дослідження ґрунтується на магнітних полях, що створюються навколо людського організму. Ядра опромінюються радіохвилями, і відбувається реєстрація зображення, просканувати на зразку обстежуваних тканин. Отримана картинка виводиться на монітор томографа. Процедура проводиться на сучасній апаратурі, вона створює серію знімків органів і тканин в різних проекціях. Після обробки зображень лікар встановлює точний діагноз, призначає лікування. Метод повністю безпечний, тому що опромінення зводиться до мінімуму.

МРТ: показання до проведення

Основні медичні показання до магнітно-резонансної діагностики:

  • черепно-мозкові травми;
  • ураження головного мозку інфекційного і запального характеру;
  • підозра на наявність пухлини мозку, м'яких тканин або внутрішніх органів;
  • дистрофічні зміни в кістковому апараті;
  • неправильний прикус, проведені ортодонтические хірургічні втручання;
  • аномалії будови судин, порушення кровообігу;
  • патології органів малого таза і черевної порожнини.

Оскільки процедура МРТ повністю безпечна, її рекомендується проходити не тільки в діагностичних, але і в профілактичних цілях, щоб виявити відхилення у здоров'ї і почати лікування до появи симптоматики. Також скринінг робиться для підтвердження діагнозу після первинного огляду пацієнта. МРТ виявляє на ранній стадії утворення пухлин і їх локалізацію, оцінює стан старих і нових травм, показує ураження спинного та головного мозку, роботу гіпофіза, орбіт, функціональність внутрішньочерепних нервів, стан м'язів, суглобів і зв'язок, а також визначає на первинній стадії рак.

Магнітно-резонансна томографія: підготовка до обстеження

У більшості випадків обстеження МРТ не вимагає спеціальних підготовчих заходів з боку пацієнта. Проте, в залежності від області проведення методики і її типу, іноді необхідне дотримання певних умов. Так, МРТ на хребті, суглобах і головному мозку проводиться без попередньої підготовки. Однак якщо під час скринінгу використовується контрастування, важливо, щоб шлунок пацієнта був порожній. Не рекомендується вживати їжу і напої за 6-8 годин до початку огляду, інакше МРТ-дослідження покаже некоректний результат. У критичній ситуації дозволяється з'їсти шматочок чорного хліба, запивши невеликою кількістю води без газу. Також слід враховувати, що апарат випромінює в 10 тисяч разів сильніше магнітне поле, ніж Земля, тому якщо у пацієнта є металеві вставки в тілі, магнітно-резонансна діагностика протипоказана. Прикраси та аксесуари з металу перед скринінгом необхідно зняти з цих же міркувань.

Зробити МРТ можливо в багатьох клініках Львова, так як більшість сучасних діагностичних центрів мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання. Щоб потрапити на процедуру, необхідно вибрати зручний час і заздалегідь записатися до вибраного лікаря-діагноста.

Що таке МРТ (магнітно-резонансна томографія)?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.1
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00