Клініки психології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі психологи
Консультація психолога 300 - 400 грн
Індивідуальна консультація психолога 350 грн

Психологія — розділ медицини, що вивчає механізм функціонування людської психіки, а також її порушення, лікування та діагностику. Наука поділяється на три різновиди:

• фундаментальна;
  • прикладна;
  • практична.

Найчастіше ми зустрічаємося із практичним розділом психології. Застосування теоретичних методів на практиці допомагає вирішити різні проблеми, що пов’язані з вищою нервовою діяльністю. Серед методів цієї науки вирізняють:

• консультування;
  • корекцію поведінки;
  • тестування;
  • логотерапію;
  • командні тренінги;
  • аутотренінги;
  • психоаналіз.

В основному головний інструмент лікаря цього профілю — бесіда. Під час розмови лікар дізнається про усі подробиці стану клієнта. Повну картину дефекту складають за допомогою вивчення поведінки пацієнта, аналізу результатів різних тестів.

Переживаючи стреси, негативні емоції, печаль, тривогу, люди не вважають за потрібне звертатися до психолога. Часто це призводить до погіршення ситуації, що спричиняє затяжні депресії. Лікарі радять відвідати психолога у таких випадках:

• постійна апатія;
  • регулярна та підвищена втомлюваність;
  • низька самооцінка, яка заважає повноцінному спілкуванню;
  • щоденне відчуття тривоги та страху;
  • втрата близької людини;
  • наркотична, тютюнова, алкогольна залежності.

На сайті likarni.com ви знайдете досвідчених психологів. Консультант у режимі онлайн дасть відповіді на усі поставлені запитання та допоможе із записом на прийом до обраного спеціаліста.

88 відгуків
Знайдено 9 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Дуже вдячна масажисту Шудраку Миколі Наумовичу за свого сина. Якому він допоміг лікувальним масажем. Мій син лежав в лікарні на Орлика з обмороками, завищеною сечовою кислотою і білорубіном. Ставили різні діагнози, посилали в різні лабораторії здавати аналізи, але діагнозу так і не поставили. Робили МРТ головного мозку (все добре), робили УЗД печінки і жовчного (все добре). Пан Микола своїми знаннями і руками визначив, що в сина застій жовчі, защемлення в шиї. Після масажу і його рекомендацій моєму сину стало значно краще. Я буду завжди звертатись тільки до нього, і всім своїм колегам по роботі і кого знаю, я буду рекомендувати пана Миколу. Побільше таких лікарів, чуйних і знаючих в своїй роботі. Дякую Медичному центрі «Біомед».
Роксолана
Я сюди прихожу із задоволенням. Я тут получаю заряд енергії і бадьорості на наступний день. Тут спокійна гарна музика, гарне відношення з боку працівників і лікарів.
Дуже вдячна Наталії Володимирівні та Оресту Богдановичу за багаторічну професійну допомогу і підтримку. Медичний центр «Біомед» - це місце, де завжди тепло і затишно, де зустрічають привітною посмішкою. Бажаю всім міцного здоров’я і процвітання.
Марія
Місце, куди хочеться повертатись, тому що не зважаючи на сірі осінні будні тут завжди тепло і затишно. Привітний і ввічливий персонал та кваліфіковані лікарі. Дякую БІОМЕД за те, що похід у лікарню перестав викликати в мене стрес
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймає лікар: Криницька-Березюк Уляна Володимирівна
  • Консультація психолога 300
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
  • Консультація психолога 350
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Романчука, 14
р.Личаківський
Індивідуальне психологічне консультування Скибінської Зоряни — це психологічна допомога у дослідженні життєвої ситуації, аналізі додаткових сил людини для знаходження виходу зі складних обставин. Приймає лікар: Скибінська Зоряна Миколаївна
  • Індивідуальна консультація психолога 350
  • Сімейна консультація психолога 700
  • Консультація психолога пари 700
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Кульпарківська, 95
р.Франківський
Приватний кабінет психолога Середяк надає кваліфіковану психологічну допомогу. Пацієнтів приймає лікар-психотерапевт. Приймають лікарі: Христина Василівна Середяк, Христина Василівна Середяк, Христина Василівна Середяк
  • Консультація психолога 400
Львів
Центр допомоги залежним "Свобода" у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
  • Лікування ігроманії
  • Реабілітація військовослужбовців
  • Ресоціалізація
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
7,2
Львів вул. Стуса, 4
р.Сихівський
Центр свідомого батьківства «SWEET Дитя» створений у 2006 році, займається психологічною підтримкою та консультацією человіків та жінок, надає допомогу у вигляді курсів та тренінгів. Приймають лікарі: Альбокрінова Інна Василівна, Музиченко Леся
Працює з
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00
7,2
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Левицького, 110
р.Личаківський
Приватний медичний центр "Горицвіт" - клініка сучасної медицини, яка спеціалізується в галузі стоматології та психотерапії.
  • Лікування тривожності і нервозності
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко «ДієтЦентр» існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00