Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Трихологи у Львові

Консультація трихолога з тріхоскопіей в кліниці «MHT Clinic у Львові» 1200 грн
Консультація провідного спеціаліста щодо пересадки волосся в кліниці «Клініка М. Новосільської» 500 - 3500 грн
Консультація трихолога первинна з трихоскопією в кліниці «VeroMed» 500 - 1000 грн
Консультація трихолога в кліниці «Медичний центр Med Space (Мед Спейс)» 950 грн
Консультація трихолога в кліниці «Шпиталь Шептицького» 650 - 1300 грн

Діагностикою та лікуванням волосся і шкіри голови займається лікар-трихолог. У його обов'язки входить вивчення скарг, аналіз факторів впливу, ретельний огляд, призначення аналізів, діагностичних досліджень, за необхідності направлення на консультації до лікарів інших ділянок, визначення причин захворювань, призначення комплексного курсу лікування як волосся, так і захворювання, через яке з'явилися проблеми.

Консультація трихолога потрібна при виникненні таких симптомів:

 • випадіння волосся;
 • лупа;
 • тонке, рідке волосся;
 • дуже жирна або суха шкіра голови;
 • зменшення об’єму;
 • ламкість;
 • тьмяність;
 • свербіж.

Трихолог спеціалізується на лікуванні таких хвороб:

 • алопеція;
 • облисіння;
 • лупа;
 • себорея (посилене вироблення шкірного сала сальними залозами);
 • сивина;
 • лишай;
 • гіпертрихоз (надлишковий ріст волосся);
 • ментагра;
 • мікроспорія;
 • педикульоз.

Найголовніше — визначити першопричину хвороби, адже правильний діагноз — запорука ефективного лікування. Найбільш поширені причини захворювань — перевтомлюваність, стреси, авітаміноз, аутоімунні процеси, гормональні та ендокринні порушення.

Спочатку лікар проводить загальний огляд, діагностичні та лабораторні дослідження.

Розглянемо основні види діагностичних досліджень у трихології.

 • Трихограма — мікроскопне дослідженні волосяних цибулин, яке оцінює кількість волосся в різних фазах росту.
 • Світлова мікроскопія — оцінка розміру клітин, глибину їх розташування, товщину шарів епідермісу.
 • Гістопатологічна оцінка — полягає в дослідженні зразків шкіри і визначає кількість нормальних і патологічно змінених волосяних фолікулів.
 • Спектральний аналіз на мікроелементи — визначає хімічний склад волосся, співвідношення корисних та токсичних мікроелементів, тобто діагностує порушення мінерального обміну.
 • Фототрихограма — фотодинамічний метод. Він полягає в порівнянні ділянки шкіри після вибривання і через 48-72 години, що дозволяє оцінити різницю між анагеновим і телогеновим волоссям.
 • Трихоскопія — комп'ютерна діагностика стану волосся і шкіри голови. За допомогою апарата трихоскана, який використовують у комп'ютерній діагностиці, визначають щільність, товщину волосся, кількість на одиницю площі, діагностують різні патологічні процеси.

Після встановлення діагнозу можна переходити до лікування. Один із сучасних методів лікування — мезотерапія. Це насичення власних фолікул живильними речовинами за допомогою мікроін'єкцій.

Також у трихології популярний метод внутрішньошкірного введення плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами. Для збільшення ефективності цього методу пацієнтам призначають такі фізіотерапевтичні технології, як ультразвук та електрофорез.

Щоб мати здорове волосся, в першу чергу, необхідно повноцінно харчуватися, збагачувати раціон вітамінами А, Е, С і В, гуляти на свіжому повітрі.

Своєчасне звернення до лікаря дозволить уникнути серйозних проблем (наприклад, бездіяльність у лікуванні себореї призводить до повної втрати волосся).

Хто такий трихолог?
20
8,0
10
Наталія
Була у Мар'яни Чемерис на консультації , щодо сухості ,свербіжу і "лупи" ,з якими боролась більше 2х років безуспішно. Після встановлення діагнозу/причини і назначеного лікування , буквально з 1-2 разу повністю з'явився ефект від лікування, а за 2 місяці взагалі забула за свої проблеми . Лікаря рекомендую ! Спеціаліст вищого рівня
30 листопада '-1 г.
10
Уляна
Чемерис Мар'яна Мирославівна - класний спеціаліст. Шукає корінь причини, потім назначає лікування. Мало, конкретно, зато ефективно. Думала, що буду ходити з поріділим волоссям, але після лікування у Чемерис М.М. його відростає стільки, що й не знаю що з ним робити)) Тому я рекомендую, як лікаря- трихолога - Чемерис М.М.
30 листопада '-1 г.
10
Володимир
Дуже задоволений операцією, в неї набита рука. Молодці що в Україні так круто роблять пересадку.
30 листопада '-1 г.
9
Юліан
Дуже хороший лікар! Професіонал у своїй справі.
30 листопада '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Дерматовенеролог, трихолог
9,48
Лікар Чемерис Мар’яна Мирославівна з метою діагностики використовує в роботі цифрову дерматоскопію, трихоскопію та люмінісцентну діагностика. Спеціалізується в таких напрямках, як мезотерапія, плазмотерапія; методики Regenera activa." на "Спеціалізується на лікуванні захворювань шкіри та її похідних, хронічних дерматозів, алергодерматозів, проблем випадіння волосся, проводить трансплантацію волосся, бороди та брів. Проводить цифрову дерматоскопію, люмінісцентну діагностику та трихоскопію. Спеціаліст ін’єкційних методик: мезотерапія, плазмотерапія. Володіє методикою Regenera activa.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-17
Консультація 800 грн.
Трихолог
14 років досвіду
8,85
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань волосся та шкіри голови. Здійснює безболісну пересадку волосся методом FUE ARTAS. Успішно лікує випадіння волосся різної етіології, себорею, лишай, лупу, алопецію та інші патології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація от 800
Львів вул. Карла Мікльоша, 27 (оф. 121) р.Сихівський
Трансплантолог з пересадки волосся
19 років досвіду
8,33
Мар’яна Орестівна надає консультаційні послуги в галузі дерматології та трихології. Займається діагностуванням та лікуванням таких заховрювань, як себорея, екзема, акне, герпес, псоріаз тощо. Спеціалізується в галузі дерматоонкології та практикує трансплантацію волосся.
Дерматолог, трихолог, трансплантолог волосся
21 рік досвіду
8,10
Дитячий лікар
Лікар здійснює прийом пацієнтів з дерматологічними захворюваннями. Приймає пацієнтів з патологіями волосся. Виконує трихоскопію, пересадку волосся. Проводить апаратне лікування волосся. Успішно лікує акне, псоріаз, розацеа, грибкові ураження шкіри та нігтів. Бере активну участь в конференціях та семінарах.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-17
Консультація 2000/2000/3500 грн.
Дерматовенеролог, трихолог
5 років досвіду
8,05
Дитячий лікар
Досвід роботи в дерматології, видаленні новоутворень , дерматоскопії та біопсії. На її рахунку багато консультацій та оперативної дермотології. Знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 700 грн.
Дерматолог
13 років досвіду
8,00
Дитячий лікар
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Спеціалізується на дерматології, трихології, класичній та апаратній косметології. Виконує контурну пластику. Проводить чистку обличчя, пілінг обличчя. Консультує з питань догляду за шкірою обличчя.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 800 грн.
Дерматолог, Косметолог
27 років досвіду
7,35
У сферу інтересів лікаря входять нові апаратні і медикаментозні методики комплексного лікування хронічних шкірних хвороб (акне, атопічний дерматит, псоріаз, екзема, мікози, червоний плоский лишай, рожевий лишай, висівкоподібний лишай), захворювань нігтьових пластин і волосся. Лікар володіє консервативними і хірургічними методами видалення доброякісних новоутворень шкіри. Проводить криомассаж, лікування гіпергідрозу препаратом Диспорт, лімфодренаж, мезотерапію, хімічні пілінги, контурну пластику, биоревитализацию, плазмоліфтінг.