Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Генетики у Львові

Медико-генетична консультація онлайн лікарем-генетиком в клініці «Мати та дитина» 800
9
9,0
9
Назар
Прокопчук - досвідчений діагност, приємна у спілкуванні жінка. Завдяки її висновкам лікарям буде легко точний діагноз поставити пацієнту, перевірено на собі.
03 серпня '16 г.
9
Александр
Пришел на диагностику, исследование проводила Прокопчук. Никаких вопросов – хорошее отношение, быстро провела и оформила результаты, доступно все объяснила и ответила на мои вопросы.
16 вересня '16 г.
10
Христина
Наталія Миколаївна - одна з найкращих УЗД професіоналів. Потрапляючи до неї, можна бути впевненим у високоякісній діагностиці. Якщо говорити про УЗД під час вагітності - то без заперечень найкращий спеціаліст у Львові.
23 березеня '17 г.
10
Наталя
Вчора була на прийомі у Наталії Миколаївни.Причиною були погані результати скринінгу 1 триместру,всі лікарі кричали в один голос"Даунтизм".Після ретельного обстеження у Прокопчук,виявилося що аналізи зробили невірно,а дитинка повністю здорова. Лікар Прокопчук досвідчений діагност,котра має диво-дар від Бога.
23 червеня '17 г.
10
Кузенко Оксана
Наталя Прокопчук = Щире ДЯКУЮ !
25 липня '17 г.
10
Маряна
Прокопчук хороша дуже
01 листопада '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
31 рік досвіду
9,40
Дитячий лікар
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 30 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у дітей до 18ти років. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Захворювання з яким звертаються до невролога-генетика: ЗПМР(затримка психомовного розвитку), аутизм, ДЦП(дитячий церебральний параліч), генетично-детерміновані захворювання, міопатичний синдром, м’язові дистрофії або аміотрофії, синдром Дауна та інші хромосомні порушення, епісиндром та епілепсія, ВСД (вегетосудинна дистонія), порушення сну та неврози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Консультація 1200 грн.
Акушер-гінеколог, Генетик
38 років досвіду
8,55
Лікар в області гінекології та акушерської справи. Тітовець Ю. А., акушер-гінеколог-генетик вищої категорії. Займається лікуванням, що передаються статевим шляхом (сифілісу, гонореї, хламідіозу та ін.). Також проводить лікуванням різних хвороб шийки матки. Пропонує послуги контурної та об'ємної пластики.
Консультація 850 грн.
Невролог
1828 років досвіду
8,55
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з головним болем, погіршенням пам'яті, судомами, болем в хребті та порушенням координації. Лікує остеохондроз, мігрень, епілепсію, розсіяний склероз, вегетосудинну дистонію та інші хвороби.
Консультація 550 грн.
Генетик
20 років досвіду
8,10
Лікар другої категорії з медичної генетики, проводить медико-генетичне консультування вагітних. Мар'яна Михайлівна займається визначенням показників та проведенням інвазивної допологової діагностики у вагітних групи ризику, планування, обстеження вагітності у сім'ях при наявності спадкової патології, невиношуванням вагітності та непліддям невстановленого генезу, порушенням менструальної функції.
Консультація 450 грн.
Невролог
21 рік досвіду
8,10
Дитячий лікар
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Консультація 770 грн.
Генетик
13 років досвіду
7,00
Консультація 950 грн.