Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі генетики у Львові

Послуга Ціна
Консультація дитячого генетика (кандидат медичних наук) в кліниці «Біомед» 400
Консультація генетика в кліниці «МЦ Інтерсоно» 250
Консультація генетика в кліниці «Паренс-Україна» 250
10
9,0
10
У родині є 2 дітей із синдромом Дауна. Тому кордоцентез був неминучий. Зробили мені цей прокол. Боліло не боліло, то справа десята. Головне для мене на той період було здоров’я дитини. Із завмиранням серця очікувала результат. Слава Богу обійшлося.
9
Звернулась до генетика, щоб дослідити навколоплідні води (амніоцентез). Гінеколог сказала пройти цей тест незадовго до пологів. Все було в нормі. Не було за шо хвилюватися. Дякую за допомогу та гарну звістку.
9
Дуже довго не могла завагітніти. Аж у 36 років сталося чудо!!!! Довго не могла у це повірити. Коли усвідомила своє щастя, то з усією серйозністю підійшла до цієї справи. У визначений термін ходила на УЗД. Окрім того скористалася консультацію генетика і зробила ще один тест, щоб упевнитися, що малюк абсолютно здоровий. Дякувати Богові все добре. Вдячна лікареві за те, що тактично поставився до мільйона моїх запитань.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, Генетик
32 роки досвіду
9,15
Лікар в області гінекології та акушерської справи. Тітовець Ю. А., акушер-гінеколог-генетик вищої категорії. Займається лікуванням, що передаються статевим шляхом (сифілісу, гонореї, хламідіозу та ін.). Також проводить лікуванням різних хвороб шийки матки. Пропонує послуги контурної та об'ємної пластики.
Віктор
23 червеня '16р.
10
Юрій Анатолійович це лікар високої кваліфікації, та поважна людина серед пацієнтів. Якщо потрапили до нього на прийом, вважайте, що вам дуже пощастило.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 850 грн.
Генетик, Завідувач відділення
15 років досвіду
8,90
Завідувач ембріологічним відділенням, кандидат біологічних наук. Надає консультації з питань генетичних захворювань парам, які планують народження дитини, вагітним, жінкам з невиношуванням плода, при безплідді. Проводить генетичний скринінг. Володіє методиками запліднення in vitro, заморожування і зберігання ембріонів людини, сперми і тестикулярного біоптату, вітрифікації ооцитів та ембріонів. Член Президії Українського клубу ембріологів, член редакційної колегії журналу «Клінічна ембріологія в Україні».
02.04.2017
30 листопада '-1р.
9
З роками здоровʼя чоловіка почало погіршуватися, а так як у майбутньому ми плануємо ще двох дітей, вирішили звернутися до Анни Василівни. Вона запропонувала кріоконсервацію сперми. Чоловік згодився, бо він на все готовий задля продовження роду. Процедура пройшла успішно. Тепер ми перестрахувалися.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 250 грн.
УЗД-спеціаліст, Генетик
17 років досвіду
8,05
Лікар проводить ультразвукову діагностику щитовидної залози, внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка), матки (трансабдоминально, трансвагинально), грудних залоз, передміхурової залози, сечового міхура. Обстеження вагітності, 3D \ 4D, запис на DVD, доплерометрія. ЕХО-КГ. Діагностика і профілактика вродженої і спадкової патології. Консультує з питань безплідності.
Тетяна
05 січня '18р.
9
Лікарка Прокопчук прекрасний спеціаліст. ..приємна ,та досвідчена.ось уже четвертий раз іду На Узд ..і тільки до неї.Рекомендую.
Генетик
14 років досвіду
8,05
Лікар другої категорії з медичної генетики, проводить медико-генетичне консультування вагітних. Мар'яна Михайлівна займається визначенням показників та проведенням інвазивної допологової діагностики у вагітних групи ризику, планування, обстеження вагітності у сім'ях при наявності спадкової патології, невиношуванням вагітності та непліддям невстановленого генезу, порушенням менструальної функції.
Тамара
08 січня '17р.
8
Приємно було пройти обстеження та отримати кваліфіковане заключення від Мар’яни Михайлівни. Ми з чоловіком дуже раді, що лікар Тенета не помилилась, і зараз в нас з’явився шанс на довгоочікувану вагітність. Дякуємо!
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
24 роки досвіду
7,32
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
Оксана
26 січня '18р.
9
Фахівець своєї справи!!!!!!
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
25 років досвіду
5,00
Дитячий лікар
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 25 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у віку до одного року. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Спеціалізується на вроджених аномаліях центральної нервової системи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-18
Консультація 400 грн.
Львів вул. Драгана, 4б р.Сихівський