Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі генетики у Львові

Послуга Ціна
Консультація генетика в кліниці «МЦ Інтерсоно» 250
Консультація генетика в кліниці «Центр репродукції Паренс-Україна» 250
Акушер-гінеколог, Генетик
31 рік досвіду
9,15
Лікар в області гінекології та акушерської справи. Тітовець Ю. А., акушер-гінеколог-генетик вищої категорії. Займається лікуванням, що передаються статевим шляхом (сифілісу, гонореї, хламідіозу та ін.). Також проводить лікуванням різних хвороб шийки матки. Пропонує послуги контурної та об'ємної пластики.
Віктор
23 червеня '16р.
10
Юрій Анатолійович це лікар високої кваліфікації, та поважна людина серед пацієнтів. Якщо потрапили до нього на прийом, вважайте, що вам дуже пощастило.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 625 грн.
Генетик, Завідувач відділення
14 років досвіду
8,90
Завідувач ембріологічним відділенням, кандидат біологічних наук. Надає консультації з питань генетичних захворювань парам, які планують народження дитини, вагітним, жінкам з невиношуванням плода, при безплідді. Проводить генетичний скринінг. Володіє методиками запліднення in vitro, заморожування і зберігання ембріонів людини, сперми і тестикулярного біоптату, вітрифікації ооцитів та ембріонів. Член Президії Українського клубу ембріологів, член редакційної колегії журналу «Клінічна ембріологія в Україні».
02.04.2017
30 листопада '-1р.
9
З роками здоровʼя чоловіка почало погіршуватися, а так як у майбутньому ми плануємо ще двох дітей, вирішили звернутися до Анни Василівни. Вона запропонувала кріоконсервацію сперми. Чоловік згодився, бо він на все готовий задля продовження роду. Процедура пройшла успішно. Тепер ми перестрахувалися.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 250 грн.
Дитячий невролог
25 років досвіду
8,60
Дитячий лікар
Лікар невролог вищої категорії. Займаеться лікуванням патологій нервової системи, спеціалізуеться на лікуванні паціентів дитячого віку, має досвід роботи в питаннях затримки психічного розвитку дитини, ранньому діагностуванні епілепсії.
Дарина
13 січня '17р.
9
Зверталась до лікаря з дитиною. У малого були головний біль та втома. Завдяки спеціалісту встановили проблему, зараз проходимо тривале лікування. Це кваліфікований доктор, яка знає що робити.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-09-22
Консультація 275 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
УЗД-спеціаліст, Генетик
16 років досвіду
8,05
Лікар проводить ультразвукову діагностику щитовидної залози, внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка), матки (трансабдоминально, трансвагинально), грудних залоз, передміхурової залози, сечового міхура. Обстеження вагітності, 3D \ 4D, запис на DVD, доплерометрія. ЕХО-КГ. Діагностика і профілактика вродженої і спадкової патології. Консультує з питань безплідності.
Кузенко Оксана
25 липня '17р.
10
Наталя Прокопчук = Щире ДЯКУЮ !
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Генетик
13 років досвіду
8,05
Лікар другої категорії з медичної генетики, проводить медико-генетичне консультування вагітних, супровід вагітності при наявності вроджених вад розвитку у плода. Мар'яна Михайлівна займається визначенням показників та проведенням інвазивної допологової діагностики у вагітних групи ризику, планування, обстеження та супровід вагітності у сім'ях при наявності спадкової патології, невиношуванням вагітності та непліддям невстановленого генезу, порушенням менструальної функції.
Тамара
08 січня '17р.
8
Приємно було пройти обстеження та отримати кваліфіковане заключення від Мар’яни Михайлівни. Ми з чоловіком дуже раді, що лікар Тенета не помилилась, і зараз в нас з’явився шанс на довгоочікувану вагітність. Дякуємо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 250 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
7,32
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
Ольга
27 лютого '17р.
10
Прекрасний лікар і спеціаліст. Рекомендую,бо дійсно знавець від Бога!
Записатися на прийом23 онлайн записи
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський