Діагностичні центри Львова в Личаківському районі

Кольпоскопія 250 грн.
УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 350 грн.
УЗД Вени одної нижньої кінцівки 300 грн.
ЕКГ 160 грн.
Знайдено 14 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Ігор
Нам сподобалось
Галина Володимирівна
Вичерпна консультація. Лікар усе доступно пояснив. Обговорили план подальшого лікуавння
Марта
Дуже висококваліфікований фахівець, допоміг мені з проблемою, дієво підібраним лікуванням.
Катерина
"Вік здоров'я" - лікарня, до якої майже зовсім не страшно потрапити: лікарі - справжні професіонали своєї справи, обладнання - за останнім словом техніки, персонал привітний і ненав'язливий, палати комфортні, світлі. Моїм найближчим рідним тут зробили дві успішні операції ЛОР-профілю, за що окрема подяка лікарю Андрію Юрійовичу Бариляку та п. Тарасу - анестезіологу: лікарі від Бога, як у нас кажуть. Клініку раджу: тут Вам справді допоможуть. Прийдете з проблемою, а вийдете - без неї.
Лена Шуба
Це перший лікар яка дуже добре розбирається в своїй справі, і змогла надати потрібну консультацію. Все детально та зрозуміло розповіла, дала корисні поради. Надалі, за необхідності буду звертатися ще. Фахівця рекомендую однозначно!
07.03.2017
Незважаючи на те, що це була перша консультація, лікар приділив мені достатньо уваги. Постаралася досить глибоко розібралася в проблемі. Дала дуже хороші рекомендації. Я дуже задоволена отриманою консультацією та лікарем. Рекомендую!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр "Вік здоров’я" – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
  • УЗД плода в 2 триместрі вагітності 550
  • УЗД двійні в 2 триместрі вагітності 650
  • УЗД плода в 3 триместрі вагітності 600
  • УЗД двійні в 3 триместрі вагітності 700
  • Фолікулометрія 1 200
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 350
  • УЗД Вени одної нижньої кінцівки 300
  • УЗД Вени двох нижніх кінцівок 550
  • УЗД Артерії одної нижньої кінцівки 300
  • УЗД Артерії двох нижніх кінцівок 550
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
  • Кольпоскопія 250
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 350
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансвагінально) 350
  • УЗД молочних залоз 300
  • Фолікулометрія (3-4 обстеження) 1 000
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00 Нд: 11:00-18:00
Львів вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового шпиталю)
р.Личаківський
Бітнер Василь Антонович займається діагностикою, лікуванням і профілактикою урологічних та андрологічних захворювань. Паралельно з клінічною практикою бере участь в конференціях і семінарах. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00
7,3
Львів вул. Тершаковців, 1 Б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка "Перфект-Дент" з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • УЗД вагітності
  • Кольпоскопія
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД матки
Львів вул. Пасічна, 39 А
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини "Сідус" існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • Ендоскопія приносових пазух
  • Ендоскопія трахеї та гортані
  • Ендоскопія бронхів
  • Ендоскопія аорти та магістральних артерій
  • Ендоскопія шлунково-кишкового тракту (гастроскопія, колоноскопія)
Працює з 09:00-15:00
Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.
Працює з 09:30-17:00
5,3
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-ліцевої зони.
Працює з 09:00-20:00