Діагностичні центри Львова в Личаківському районі

Кольпоскопія 250 грн.
УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 350 грн.
Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (1 нога) 200 грн.
Знайдено 16 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Оля
Клініка супер
Особисто в мене залишились лише позитивні емоції після візиту :) Дуже приємно поговорила з персоналом, відношення людяне, а для мене це було дуже важливим фактором. А в цій клініці зі мною поводились професійно, допомогли вирішити мої проблемні питання, проконсультували. Так, приміщення не найкраще, як багато хто пише. Але в кабінетах чисто, охайно! Двері в під'їзд з домофоном, є сигналізація, тож з безпекою теж там все нормально. Загалом, я задоволена :) Щиро вдячна! Буду звертатись ще)
Валерія П
Лікарі привітні і кваліфіковані. Процедури проводять безболісно. Приміщення затишне -не прохідний двір; лише два лікаря і пацієнт, шо є дуже комфортним! Відвідувала напротязі півроку. Зараз все добре, лікування підібрано коректно. Дякую!
Ігор
Користуюсь послугами цієї клініки уже не перший рік. Кваліфіковані спеціалісти та ввічливий персонал. Окремо хочу виразити слова вдячності Ользі Володимирівній Саврун. Мені сподобалося.
Лікую там дитині зубки від 4ох років, всі обстеження тільки там, задоволення якістю наданням послуг, увагою персоналу)) Доктор Леся найкраща фея для нашої дівчинки, дитина жодного разу не капризувала при поході до стоматолога. Раджу всім тільки цю клініку в жодну іншу б не повела.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
  • Кольпоскопія 250
Сб: 10:00-18:00 Нд: 11:00-18:00
7,2
Львів вул. Тершаковців, 1 Б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка "Перфект-Дент" з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Працює з 09:00-19:00
7,2
Львів вул. Пасічна, 39 А
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини "Сідус" існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • Ендоскопія приносових пазух
  • Ендоскопія трахеї та гортані
  • Ендоскопія бронхів
  • Ендоскопія аорти та магістральних артерій
  • Ендоскопія шлунково-кишкового тракту (гастроскопія, колоноскопія)
Працює з 09:00-15:00
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • УЗД вагітності
  • Кольпоскопія
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД матки
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.
Працює з 09:30-17:00
Працює з 08:00-18:00
5,8
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр "Вік здоров’я" – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
  • УЗД плода в 2 триместрі вагітності 550
Працює з 09:00-19:00
5,3
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-ліцевої зони.
Працює з 09:00-20:00
5,3
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 450
  • УЗД щитовидної залози 450