Діагностичні центри Львова в Личаківському районі

Кольпоскопія 250 грн.
УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 350 грн.
КТ верхньої щелепи 470 грн.
Ортопантомограма 210 грн.
УЗИ почечных артерий 450 грн.
Знайдено 14 клінік

Працюють по:

Сб
Антон
Колись звертався до цього Центру, робив КТ з якоюсь довгою назвою. Залишився задоволений обслуговуванням, та ще й 3Д картинками мене розважали.
В центрі діагностики я частий гість, так як мій син любить падати та щось ламати. Я думаю, скоро мені особисто створять абонемент) А якщо серйозно, то тут працюють людяні, щирі професіонали, рекомендую!
Ірина
Прекрасний Центр діагностики, тут працюють справжні профі своєї справи. Була тут неодноразово, доки лікувалась у стоматолога. Сервісом лишилась задоволена.
Игорь
Для стоматолога нужно было сделать 3Д проектирование челюсти, потому я отправился в Центр 3Д диагностики, все логично. Я не прогадал с выбором, тут сделали все быстро и четко, без трех километровых очередей. Определенно оставлю визитку на всякий случай.
Диана
Любое облучение это риск, потому мне как маме, очень важно, чтобы когда идет речь о здоровье моего ребенка, вес было максимально безопасно. В центре 3Д диагностики стоит аппарат с минимальным облучением, потому хоть за это я не переживала. Врачи меня заверили, что с моим ребенком все в порядке, и переживать нет причин. Потому я благодарна сотрудникам за их труд и администрации, что не жалеют денег на современное оборудование.
Виктор
Был в Центре 3Д диагностики по указанию врача, делал КТ. Приветливые сотрудники, отличный сервис и качественное оборудование, вот что я могу сказать об этом Центре. Здесь работают хорошие диагносты!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,9
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 300
  • УЗИ вен нижних конечностей (1 нога) 250
  • УЗИ сосудов нижних конечностей (2 ноги) 400
  • УЗИ артерий нижней конечности (1 нога) 250
  • УЗИ артерий нижней конечности (2 ноги) 400
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-ліцевої зони.
  • КТ верхньої та нижньої щелепи 650
  • КТ верхньої щелепи 470
  • КТ нижньої щелепи 470
  • КТ верхньої щелепи та гайморових пазух 530
  • КТ верхньої щелепи, синусів та лобних пазух 620
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
  • Кольпоскопія 250
Працює з 10:00-20:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка "Перфект-Дент" з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Працює з 09:00-19:00
7,3
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини "Сідус" існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • УЗД вагітності
  • Кольпоскопія
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД матки
Львів вул. Пекарська, 55/3
р.Личаківський
Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Кольорові панорамні знімки формату 2D
  • Багатошарові 3D-моделі всієї ротової порожнини
  • Стандартна панорамна
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.
Працює з 09:30-17:00
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • Ендоскопія приносових пазух
  • Ендоскопія трахеї та гортані
  • Ендоскопія бронхів
  • Ендоскопія аорти та магістральних артерій
  • Ендоскопія шлунково-кишкового тракту (гастроскопія, колоноскопія)
Працює з 09:00-15:00
Львів вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового госпіталю)
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00