Діагностичні центри Львова в Личаківському районі

Кольпоскопія 250 грн.
УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 350 грн.
Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (1 нога) 200 грн.
Електрокардіограма 100 грн.
Знайдено 18 клінік

Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Оля
Клініка супер
Особисто в мене залишились лише позитивні емоції після візиту :) Дуже приємно поговорила з персоналом, відношення людяне, а для мене це було дуже важливим фактором. А в цій клініці зі мною поводились професійно, допомогли вирішити мої проблемні питання, проконсультували. Так, приміщення не найкраще, як багато хто пише. Але в кабінетах чисто, охайно! Двері в під'їзд з домофоном, є сигналізація, тож з безпекою теж там все нормально. Загалом, я задоволена :) Щиро вдячна! Буду звертатись ще)
Валерія П
Лікарі привітні і кваліфіковані. Процедури проводять безболісно. Приміщення затишне -не прохідний двір; лише два лікаря і пацієнт, шо є дуже комфортним! Відвідувала напротязі півроку. Зараз все добре, лікування підібрано коректно. Дякую!
Ігор
Користуюсь послугами цієї клініки уже не перший рік. Кваліфіковані спеціалісти та ввічливий персонал. Окремо хочу виразити слова вдячності Ользі Володимирівній Саврун. Мені сподобалося.
Наталя
Дуже вдячна лікарям Ніка І Ка за чудовий прийом,гарне лікування і за правильні діагнози!Озонотерапія це чудовий результат!Дайвам Бог здоровя!
9,7
Львів вул. Костя Левицького, 97
р.Личаківський
Клініка інтимної медицини для всієї родини "Чоловіче здоров’я +". Кваліфікована та спеціалізована допомога у сфері урології, сексології, андрології та гінекології. Широкий спектр ультразвукових досліджень на апараті експертного класу. Співпрацюємо з провідними лаболаторіями України, будь-які аналізи за попереднім записом у зручний день і час. Сучасні...
8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
  • Кольпоскопія 250
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 350
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансвагінально) 350
  • УЗД молочних залоз 300
  • Фолікулометрія (3-4 обстеження) 1 000
Львів вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового шпиталю)
р.Личаківський
Бітнер Василь Антонович займається діагностикою, лікуванням і профілактикою урологічних та андрологічних захворювань. Паралельно з клінічною практикою бере участь в конференціях і семінарах. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00
Львів вул. Личаківська 129
р.Личаківський
  • Біопсія слизової шлунка, стравохід , кишківник (визначення Гелікобактер Пілорі) 1 500
  • Множинна біопсія слизової 1 500
  • Поліпектомія при колоноскопії \ФГДС патоморфологічним дослідженням : І-кат 8 000
  • Поліпектомія при колоноскопії \ФГДС патоморфологічним дослідженням : 2 категорія 13 000
  • Поліпектомія при колоноскопії \ФГДС патоморфологічним дослідженням : 3 категорія 23 000
5,7
  • УЗД печінки 70
5,6
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр "Вік здоров’я" – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
  • Консультація 600
  • Відеогастроскопія 1 300
  • Відеоколоноскопія 2 200
  • Біопсія (забір+гістологічне дослідження) 1 900
  • Поліпектомія дрібних поліпів товстого кишківника 4 000
5,3
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-ліцевої зони.
  • Ортопантомограма 350
  • Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції 350
  • Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 350
  • Скронево-нижньощелепні суглоби (відкритий/закритий рот), бічна проекція 400
  • Верхня, нижня щелепи та СНЩС 1 400
5,2
Львів вул. Тершаковців, 1 Б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка "Перфект-Дент" з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Львів вул. Пасічна, 36 А
р.Личаківський
Центр стоматологічної імплантації та протезування "ММ" почав роботу у 1991 році, надає висококваліфіковані послуги в галузі дентальної імплантації, заміни втрачених зубів, а також всі види стоматологічних послуг.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Львів вул. Пасічна, 39 А
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини "Сідус" існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.