Приватні клініки в Хмельницькому

Масаж для дітей 150 грн
Визначення групи крові, Rh-фактор 80 грн
Консультація офтальмолога з проведенням діагностики, рекомендаціями та з письмовим заключенням 250 грн
Консультація сімейного лікаря 250 грн
Консультація дитячого пульмонолога (діти до 1 року) 250 грн
Знайдено 39 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Евеліна
Велике дякую. Дякую, що є така клініка. Дякую Совві Анатолію Ігоревичу та усьому дбайливому та дуже ввічливому персоналу. Без лінз чи окулярів я ніколи не бачила своїми очима. Після лазерної корекції, вже навіть коли я йшла по вулиці додому я бачили листя на деревах, птахів в небі, номери будинків. Сльози щастя переповнювали мої очі. Ніякі лінзи чи окуляри не зрівняються із справжнім своїм зором. Дякую!!! Я бачу!!! Ви найкращі!!! Усім раджу хто має проблеми із зором. Не бійтесь!!!
Солонар Юрій
Дуже задоволений,здійснилася моя мрія,дякую Богу і врачам які допомогли мені!Лічив міопію,був зір -5,5 тепер бачу 100%:)
Записалася по телефону, відзвонилися відразу, записали на прийом! Все сподобалося! Але я була неприємно вражена спеціалістом, який мене оглядав. Дану клініку я обрала по рекомендаціі друзів. Саме з тієі причини і вибрала центр відновлення зору Совви. Мені виписали очки. В мене тільки починає погіршуватися зір. Але лікар був не в гуморі і навіть дозволив собі сказати, коли виписував рецепт на очки, що підпишіться ось тут, щоб пізніше не казали, що я неправильно виписав рецепт. Повіяло " радянськими поліклініками". Пізніше мене викликав інший лікар і задав уточнюючі питання для чого мені очки? Я надала відповідь, що для читання , але я працюю цілий день за комп' ютером. Тут мені задали наступні питання стосовно часу, який я проводжу за ним і чи мені перевіряли читання в лінзах за комп' ютером... Я відповіла правду - не запитували, а я забулася зауважити на цьому. Запропонували в даній клініці купити і очки і вітаміни. Я не спеціаліст в офтальмологіі, але для себе з'ясувала, що це суттєво, якщо ти весь час проводиш за роботою біля монітора . Я вийшла морально подавленою і покупку не здійснила. Я розумію, що в мене, дякувати Богу, ще не катаракта, але свій прийом я оплатила, не скандалила..... Враження від клініки в цілому хороші, але від особисто мого прийому - нажаль ні. І тільки через одного лікаря. Наступний лікар, який мене оглядав- був привітним і ввічливим!
Ігор
Вперше в житті набрали кров без проблем, з першого разу! А то навіть в стаціонарі не могли знайти вену, і сколювали всі руки
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Хмельницький вул. Соборна, 29
Медичний центр "МілаМед" створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині.
  • Антитіла Iq M до гепатиту А (НАV) 120
  • Антитіла Iq G, М до гепатиту Д (HDV) 100
  • Антитіла Iq G до гепатиту G (НGV) 110
  • PSA total (Beckman Coulter, USA) 130
  • PSA total/free (Beckman Coulter, USA) 280
Працює з 07:00-18:00
9,2
Хмельницький вул. Толстого, 7
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
  • Базове офтальмологічне обстеженнядля дорослих віком від 15 до 40 років 320
Працює з 09:00-18:00
Хмельницький, м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
9,2
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.
  • Лікування гінекологічних захворювань в денному стаціонарі 1 500
  • Видалення кісти піхви 1 500
  • Видалення бартолінівої залози 1 500
  • Пластика статевих губ (одна сторона) 2 500
  • Діагностика ЗПСШ (полімеразна ланцюгова реакція) 100
Працює з 10:00-17:00
Хмельницький вул. Зарічанська, 11е
Медичний центр "БоМед" надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг в області педіатрії, фізіотерапії. У клініці також приймають вузькі фахівці (гастроентерологи, кардіологи, неврологи, неонатологи, ортопеди, отоларингологи, пульмонологи, ендокринологи), є денний стаціонар.
  • Повторна консультація дитячого ендокринолога (діти до 1 року) 200
  • Консультація дитячого ендокринолога (діти від 1 року) 250
  • Повторна консультація дитячого ендокринолога (діти від 1 року) 200
  • Консультація дитячого гастроентеролога (діти до 1 року) 250
  • Повторна консультація дитячого гастроентеролога (діти до 1 року) 200
Працює з 09:00-19:00
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)
Медичний центр "Оксфорд Медікал" є філією міжнародної мережі клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними методами за 6 напрямками. Лікарі центру мають першу категорію кваліфікації, багаторічний досвід, пройшли додаткові тематичні курси та семінари.
  • Консультація дитячого отоларинголога 250
  • Консультація педіатра 250
  • Консультація гастроентеролога 300
  • Масаж для дітей от 150
  • Масаж для дорослих от 130
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 08:00-15:00
8,9
Хмельницький Старокостянтинівське ш., 2/1б (ТЦ Агора)
Приватний офтальмологічний кабінет "Очний центр лікаря Гончаренко О.В." займається діагностикой та лікуванням очних хвороб у дорослих та дітей. Пацієнтів консультує лікар-офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії.
  • Консультація офтальмолога з проведенням діагностики, рекомендаціями та з письмовим заключенням 250
  • Консультація офтальмолога з проведенням діагностики та рекомендаціями
  • Профогляд офтальмолога з письмовим заключенням
  • Огляд очного дна з широкими зіницями (оба ока)
  • Вимірювання внутрішньоочного тиску (оба ока)
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-20:00 Нд: 10:00-20:00
8,8
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 32/5
Медичний центр «Medica» (МЕДІКА) — сучасна багатопрофільна клініка, надає пацієнтам повний комплекс послуг з різних медичних напрямків. Лікарі установи в своїй роботі використовують тільки сучасні препарати і перевірені методи терапії.
  • Консультація сімейного лікаря 250
  • Повторна консультація сімейного лікаря 180
  • Консультація педіатра 250
  • Повторна консультація педіатра 180
  • Консультація акушера-гінеколога (огляд, взяття мазка на флору та цитологічне дослідження) 320
Працює з 10:00-20:00
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 (будівля колишнього пологового будинку)
Медичний центр "Ультрадіагностика" пропонує сучасні методи діагностики захворювань різного походження. Фахівці центра мають багаторічний досвід, пацієнтів приймають кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Консультація невролога Костюк О.В (огляд, консультація, призначення лікування) 300
  • Консультація невролога (огляд, консультація, призначення лікування) 250
  • Повторна консультація невролога 150
  • Консультація нейрохірурга Левицького В.М. (огляд, консультація, призначення лікування) 200
  • Консультація гастроентеролога Афійчук Л.В. (огляд, консультація, призначення лікування) 250
Працює з 08:00-22:00
7,9
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2
Приватна медична практика "Педіатрічна допомога" надає загальну допомогу у лікуванні дітей в напрямках педіатрії та отоларингології.
Працює з 12:00-19:00
7,9
Хмельницький вул. Володимирська, 94
Медичний кабінет лікаря Гурфінкеля М.С. пропонує традиційні та нетрадиційні методи терапії неврологічних захворювань.
  • Консультація мамолога
  • Лікування лактостазу (порушення відтоку молока)
  • Лікування маститу (запалення молочної залози)
  • Розціжування (зниження застою молока) молочних залоз
  • Антицелюлітний масаж