Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі кардіологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація кардіолога в кліниці «Триомед» 300 грн.
Консультація кардіолога в кліниці «МЦ Вікторія» 400 грн.
Консультація кардіолога в кліниці «Біокурс» 490 грн.
Консультація кардіолога в кліниці «Медікавер» 280 - 375 грн.
Комплексний міні пакет обстеження серцево-судинної системи (консультація кардіолога, ЕХО серця, ЕКГ з трактуванням результату) в кліниці «Novo» 320 - 630 грн.
Консультація дитячого кардіолога в кліниці «КоронаМед» 300 грн.
Консультація кардіолога в кліниці «Ехокор» 180 - 690 грн.
Консультація кардіолога в кліниці «Біомед» 300 - 350 грн.
Консультація кардіолога в кліниці «ЛОЦ Вікторія» 400 грн.
Пакет "Кардіологічний" (консультація кардіолога, ЕКГ) в кліниці «МЦ Інтерсоно» 375 грн.

Кардіолог — лікар, що досліджує серцево-судинну систему людського організму. Усе в нашому організмі взаємопов’язано, тому кардіологія межує з багатьма розділами медицини. До прикладу, гормональні порушення негативно впливають на функціонування серця.

У сучасному світі регулярні відвідини лікарів є нормою. Однак, ігнорування симптомів та зволікання із походом до фахівця, як правило, призводить до серйозних наслідків. Існує ряд проявів, що вказують на необхідність звернення до кардіолога:

 • посилення потовиділення;
 • запаморочення голови;
 • втрата свідомості;
 • аритмія, тахікардія (прискорений пульс та порушення ритму);
 • підвищення або зниження артеріального тиску;
 • набирання ваги;
 • швидка стомлюваність;
 • планування вагітності.

Окрім цього, регулярних походів до кардіолога вимагають такі захворювання та патологічні порушення:

 • цукровий діабет;
 • високий вміст холестерину у крові;
 • схильність до серцевих захворювань через спадковість.

Серцеві патології виникають не лише у людей літнього віку, але і у молоді. Це зумовлено стилем життя, регулярними стресами, нервовими потрясіннями. На основі цього лікарі радять перевірятися у кардіолога, починаючи із 13 років. Серцеві захворювання — серйозна причина для регулярних обстежень, що допоможуть запобігти погіршенню ситуації.

На сайті likarni.com зібрана вся інформація про клініки Львова, де здійснюють прийом кращі кардіологи міста.

Хто такий кардіолог?
5
8,0
Сімейний лікар
8 років досвіду
8,30
Лікар сімейної практики, спеціалізується на лікуванні і профілактиці хвороб внутрішніх органів, серця. Практикує лікування захворювань крові. Має досвід в невідкладній медицині там гематології.
Антон
18 травня '16р.
10
Хороший врач. Привлекательная и приятная женщина) Спасибо за эффективное лечение!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Кардіолог, Функціональній діагност
13 років досвіду
8,20
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з кардіології та функціональної діагностики. Володіє методикою ультразвукової діагностики. Проводить низку спеціалізованих процедур, серед яких електрокардіографія, холтерівське моніторування. Займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, таких, як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, нейроциркуляторна дистонія та ін. Готує пацієнтів до оперативного втручання на серці, судинах, здійснює медичний супровід прооперованих.
04.05.2017
30 листопада '-1р.
8
Я лікував у Куцик Тетяни серцеву недостатність. Дана хвороба у мене спадкова, тому я завжди був на сторожі. Тетяна провела необхідні дослідження, після чого поставила діагноз і призначила лікування. Зараз мій стан значно покращився. В цілому, мені лікар сподобався.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-20
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Терапевт, Кардіолог
11 років досвіду
8,15
Лікар-терапевт першої категорії та лікар-кардіолог другої, спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій кардіосистеми, порушень серцевого ритму. У своїй діяльності використовує електрокардіографію, холтерівське моніторювання, дослідження артеріального тиску.
Николай
24 червеня '16р.
9
Батя как стал у Мельничук наблюдаться с больным сердцем, так многие проблемы со здоровьем исчезли. Хороший и ответственный врач.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Консультація 400 грн.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Кардіолог
17 років досвіду
8,10
Доцент, кандидат медичних наук, лікар-кардіолог, проводить лікування хвороб серцево-судинної системи. Наталія Анатоліївна активно займається науковою роботою.
Жанна
05 серпня '16р.
8
Я деякий час спостерігалася у Наталії Анатоліївні. Дуже задоволена залишилася, довіряла їй і відчувала себе під надійним опікою гарного кардіолога.
Записатися на прийом31 онлайн запис
Консультація 300 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Кардіохірург
18 років досвіду
8,00
Ліікар Щур Олександр Володимирович, фахівець вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент. Займається вивченням функцій, будови та роботи серцево-судинної системи. Лікує хворих аритмією, гіпертонічною хворобою серця, з пороками серця, аневризмами, ішемічними хворобами серця та вродженими пороками. Проводить діагностику і лікування захворювань шляхом хірургічного втручання. Робить операцію аневризми аорти. Займається первинною обробкою ран, перев'язкою, видаленням новоутворень, розкриттям поверхневих утворень шкіри, зняттям швів.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Кардіолог, Функціональний діагност
15 років досвіду
8,00
Лікар-кардіолог, функціональний діагност Огірко Олесь Богданович спеціалізується в області лікування та діагностики кардіологічних захворювань. Проводить лікування ішемічної хвороби, гіпертонії та інших кардіологічних хвороб. У роботі застосовує сучасні методи діагностики.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-20
Консультація 280 грн.
Львів вул. Угорська, 15 р.Сихівський
Кардіолог
7,47
Кардіолог вищої категорії, займається веденням і лікуванням пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи.
Назар
04 березеня '17р.
9
Когда мне понадобилась консультация опытного кардиолога, мне рекомендовали обратиться к Юхимову Л.С. Преклоняюсь перед его опытом, огромным талантом помогать пациентам с проблемами сердечно-сосудистой системы. Хотелось, чтобы в нашей медицине было побольше таких специалистов, как Юхимов.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 300 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Кардіолог
7,00
Врач высшей квалификационной категории, консультирует пациентов с проблемами кардиологического профиля. Лещук Олег Борисович специализируется на диагностике нарушений сердечного ритма, Способствует в лечении миокардита, тахикардии и стенокардии. Оказывает услуги по анестезиологии.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Судинний хірург, Флеболог
12 років досвіду
7,00
Роман Васильович спеціалізується на судинній хірургії та флебології. Лікує варикозне розширення вен нижніх кінцівок, тромбофлебіт, тромбоз, венозну недостатність. Активний учасник різноманітних міжнародних конференцій та майстеркласів, неодноразово проходив стажування в провідних клініках Європи.
Дарина
18 квітня '18р.
10
Делала операцию по удалению вен у Радиш Романа. Осталась очень довольна. Замечательный доктор. Профессионализм и чувство юмора покорили) Все мои опасения были напрасны. Жалею только, что не сделала этого раньше. Рекомендую!
Записатися на прийомДодано3 відгуки
Консультація 300 грн.
Кардіолог, Терапевт
8 років досвіду
5,00
Тетьяна Петрівна спеціалізується на терапії та кардіології. Лікує порушення ритму серця, аллергічні та аутоімунні захворювання та ін. Активний учасник науково-практичних конференцій та конгресів.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 345 грн.