Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі психологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація психолога в кліниці «Біомед» 350 грн
Консультація психолога в кліниці «Медікавер» 300 грн
Консультація психолога в кліниці «каб. Середяк» 400 грн
Індивідуальна консультація психолога в кліниці «каб. Скибінської» 350 - 700 грн

Психолог — вузькопрофільний спеціаліст, який вивчає соціалізацію індивіда, його рефлекси, поведінку, життєву позицію та риси характеру. Цей спеціаліст допомагає людині позбутися емоційного навантаження, прийняти життєво важливі рішення, відмовитися від дурних звичок та залежностей.

Також він коригує поведінку пацієнта, допомагає прийняти та перебороти страхи, комплекси, втілити у життя всі очікування та плани.

Психологія — не суто медична спеціалізація, на відміну від психіатрії чи психотерапії. Можливо, що психолог має медичну освіту, але в методах роботи використовує тільки консультування та лікування за допомогою бесіди, гіпнозу і т. д. Однак ніяк не призначає лікувальні препарати, антидепресанти, седативні засоби тощо.

До психолога звертаються при:

 • сімейних проблемах (між чоловіком та дружиною, питання виховання дітей і т. д.);
 • кризі середнього віку;
 • стресових та психологічно некомфортних умовах (інтриги, регулярне незадоволення керівництва);
 • післяродовій депресії, перехідному періоді, клімаксі;
 • дитячих проблемах (питання соціалізації, невміння будувати дружні стосунки, надмірна інтровертованість чи асоціальність, затримка фізичного та психічного розвитку);
 • психосоматичних розладах;
 • апатії, депресії, підвищеній роздратованості чи агресії);
 • приступах паніки;
 • комплексах і т. д.

Сучасний кваліфікований психолог — освічена, компетентна людина, яка вміє викликати довіру у пацієнта, вислухати детальні та експресивні описи життєвої ситуації.

Такі симптоми сигналізують про необхідність допомоги психолога:

 • різка зміна настрою без очевидної причини;
 • загальна слабкість, відчуття втоми, занепад сил;
 • апатія, роздратованість, нервозність;
 • зниження концентрації, погіршення пам’яті;
 • трагедія в сім’ї (розлучення, хвороба, смерть тощо);
 • втрата чи зміна місця роботи;
 • фобії, комплекси, відчуття страху та переслідування;
 • перенесені психологічні травми, стресова атмосфера і т. д.

Досвідченого психолога ви зможете підібрати на сайті likarni.com. Наш онлайн-консультант допоможе вам записатися на прийом.

Хто такий психолог?
7
8,0
Психотерапевт, Психоневролог
15 років досвіду
8,90
Лікар психотерапевт, психоневролог першої категорії. Займається лікуванням психоневрологічних, психосоматичних та психотичних розладів, спеціалізується на лікуванні депресії, тривожності.
Юрий
24 липня '16р.
7
Грамотный специалист, помогла мне преодолеть трудный период в жизни. Спасибо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-25
Консультація від 400 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Психолог, Психотерапевт
12 років досвіду
8,10
Інна Василівна психолог, психотерапевт, перинатальний психолог, арт-терапевт, спеціалізується на роботі зі сімейними парами. Проводить тренінги по підготовці до природних пологів, має досвід роботи з депресивними станами, психогенним безпліддям. Займається сімейними консультаціями та психологічним тестуванням. Проводить інструктажі по грудному вигодовуванню. Засновник центру "SWEET Дитя".
Тетяна
12 жовтня '16р.
8
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-25
Психолог
8,10
Сімейний психолог Оксана Богданівна, проводить консультації як індивідуальні, так і сімейні, надає психологічну допомогу в різних кризових ситуаціях.
Ірина
20 вересня '17р.
10
Я стикнулась з важкою проблемою в сімейних стосунках і завдяки Оксані я вирішила її. Дякую ще раз! Професійно, чітко і ясно!
Записатися на прийом22 онлайн записи
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405 р.Сихівський
Психолог
3 роки досвіду
8,00
Врач психотерапевт, психолог. Специалист в сфере тревожных расстройств и панических атак. Оказывает консультативные услуги по лечению стрессов, депрессий, страхов. Помогает пациентам с обсессивно-компульсивными расстройствами, заниженной самооценкой, расстройством личности, семейными проблемами. Середяк Кристина Васильевна базируется в своей работе на методах аналитической, когнитивно-поведенческой психотерапии. гештальт-терапии, психосинтезе и антистрессовых техниках.
Евгения
29 грудня '17р.
9
Христина большая умница и не смотря на возраст очень грамотный специалист ! Ребята ,не тяните,если чувствуете,что самому вам не справится,Кристиночка,тот человек ,который вам поможет,даст совет,выслушает ,поймет,обращайтесь,всем советую! Сама обратилась,хотя очень долго сомневалась ,и теперь очень рада и ни капельки не жалею! Спасибо большое,Христина Васильевна!!
Записатися на прийом18 онлайн записів
Консультація 400 грн.
Психотерапевт, Психолог
15 років досвіду
7,00
Врач Фрик-Палагицкая Наталья Григорьевна – с 15-летним стажем работы, специализируется в психологии и психотерапии. Обратиться к врачу можно с проблемой бесплодия, когда его причиной является нарушение психоэмоционального состояния. Она оказывает помощь в дородовом и послеродовом периоде, предупреждая развитию тяжелой депрессии. Специалист занимается решением проблем в семейный, межличностных отношениях, работает с подростками и дает рекомендации по общению родителей с детьми.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-25
Консультація від 430 грн.
Психолог, Психотерапевт
6,85
Лікар-психотерапевт, психолог, спеціалізується на лікуванні стресових станів, психосоматичних захворювань, залежностей. Працює з сімейними парами, проводить консультації, тестування.
Кристина
24 серпня '16р.
8
Доктор помогла мне справиться с сложной ституацией, которая возникла в моей жизни. Очень ей за это благодарна.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Психолог
5 років досвіду
5,00
Дитячий лікар
Доктор Демко Светлана Романовна специализируется в области психологии, ведет прием пациентов, в том числе детей. Проводит индивидуальное консультирование, психодиагностику, устранение стрессовых факторов и их последствий, помогает в решении семейных, межличностных и рабочих конфликтов, проблем между детьми и родителями. Помогает в вопросах профессиональной деформации личности, проводит профилактику психических расстройств, обучает приемам саморегуляции.
Записатися на прийом
Консультація 400 грн.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Психолог, Психотерапевт
6 років досвіду
4,00
Врач Скибинская Зоряна Николаевна – с 6-летним опытом, занимается психологией и психотерапией. В обязанности врача входит консультативный прием, на котором она устанавливает причину нарушения психоэмоционального состояния. К Скибинской З.Н. стоит обратиться для нормализации отношений с ребенком, адаптации на новом месте работы, улучшения атмосферы в семье, отношений с мужем/женой, повышения самооценки и наставления на правильный путь. Ведет активную деятельность, принимает участие в различных проектах по психологии.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-25
Консультація від 350 грн.
Психолог, Психотерапевт
7 років досвіду
5,00
Олеся Шевчук спеціалізується в галузі психології та психотерапії. Надає індивідуальні консультації, проводить тренінги і групову терапію. Займається вирішенням особистісних проблем, проблем у стосунках пар, батьків і дітей. Допомагає подолати кризовий стан, депресію, тривожність, психосоматичні розлади. На практиці застосовує аналітичну психотерапію.
Записатися на прийом
Консультація 300 грн.