Бідюк Ольга Антонівна

Гастроентеролог
врач высшей категории
Консультація 900/850 грн.
Лікує хвороби стравоходу, хвороби шлунку, хвороби печінки, хвороби жовчневого міхура, хвороби підшлункової залози, хвороби тонкого і товстого кишківника.

Ігор Олегович
02 квітня '24р.
Мені сподобалось, що лікар надала рекомендації з харчування та допомогла побороти закид жовчі до шлунку.
Лідія Кривейко
01 квітня '24р.
Привела до Ольги Антонівни маму, оскільки її після видалення жовчного дуже трурбувала печія. Буквально за тиждень багаторічний симптом просто зник! Дякую і дуже раджу цього фахівця!
Оксана Д.
Лікар не лише хороший спеціаліст, а ще й дуже приємна людина.
Мар`яна Ількевич
Звертаюсь до Ольги Антонівни вже не вперше, і дуже зраділа коли побачила її серед лікарів GastroLife. Лікар просто чудова
Ірина Олександрівна
Дуже радію, що знайшла Ольгу Антонівну! Це лікар, якого порекомендую всім, кого турбує щось по травній системі!

• 1985 – Львівський національний державний медичний університет ім. Данила Галицького
  • 1986 – інтернатура за фахом «неврологія»
  • 1998 – сертифікат лікаря- гастроентеролога

• 2017 - Фальк симпозіум в Берліні
  • 2017 - Конференція клубу панкреатологів у Будапешті
  • 2022 – НПК з міжнародною участю «Запальні та функціональні захворювання кишечника»
  • 2023 – XXV Національна школа гастроентерологів, гепатологів України « Актуальні діагностичні та терапевтичні досягнення в гастроентерології і гепатології»
  • 2023 – Дні гастроентерології в Чернігові

• хвороби шлунку,
  • хвороби печінки,
  • хвороби жовчневого міхура,
  • хвороби підшлункової залози,
  • хвороби тонкого і товстого кишківника.