Лікарі психотерапевти у Львові

Послуга Ціна
Психотерапевтичне консультування в кліниці «МЦ Інтерсоно» 350 грн.

Консультація психотерапевта — це сукупність лікувальних процедур, які передбачають вплив на психіку людини задля її видужання. На прийомі лікар уважно вислуховує скарги пацієнта, його переживання, причини виникнення проблеми, встановлює загальний психоемоційний стан та ступінь важкості патології. На основі отриманих результатів психотерапевт розробляє індивідуальну програму відновлення здоров’я.

Візит до психотерапевта необхідний за таких симптомів:

• постійне відчуття тривоги;
  • різкі зміни настрою від ейфорії до подавленого стану;
  • байдужість до життєвих ситуацій;
  • істерика, нервові зриви;
  • підвищена роздратованість;
  • підвищений потяг до алкоголю, інших речовин;
  • думки про суїцид;
  • хронічна втома;
  • стан людини після перенесених психічних травм;
  • мимовільне сечовипускання.

Лікар цієї спеціальності займається лікуванням таких захворювань:

• невроз, депресія;
  • анорексія, булімія;
  • панічні атаки;
  • параноя, шизофренія;
  • наркоманія, алкоголізм;
  • залежність від азартних ігор;
  • енурез.

Психотерапевт діагностує психічні порушення за допомогою методу прямого спілкування та візуального обстеження. Розлади чуттєвого, раціонального пізнання, емоційно-вольової сфери, мовленнєвої, рухової функцій, свідомості та самосвідомості стануть причиною розробки індивідуальної програми лікування.

На прийомі лікар поставить діагноз та призначить найбільш ефективну лікувальну маніпуляцію:

• медикаментозне лікування (нейролептики, антидепресанти, транквілізатори, психостимулятори, ноотропні препарати, стабілізатори настрою);
  • шокова терапія (інсуліновий шок, електросудинна терапія);
  • комплексний немедикаментозний вплив (бесіда, аналіз ситуації, що допомагає людині адаптуватися у суспільстві).
Хто такий психотерапевт?
Після розлучення почала страждати він панічних атак. Постійне сплутання думок в голові, задишка та безсоння змусили мене активно приймати міри. Я записалася на прийом до психотерапевта. Розповіла про усі симптоми про потовиділення, поколювання кінцівок і т. д. Лікар призначив антидепресанти. Ситуація була критична, тому валер’янкою справа не закінчилась.
Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.
Пережила багато трагічних подій у житті. Взагалі-то трималась стійко. Ніколи не брала лікарняних. Працювала, щоб забути про свій біль. Однак, рано чи пізно цей біль бере гору над вами. Я впала у глибоку депресію. Апатія та постійний подавлений настрій надзвичайно виснажили мене. Прекрасно усвідомлювала, що треба діяти, бо так і до самогубства недалеко. На сайті likarni.com записалась на онлайн консультацію, бо не хотіла виходити з будинку. Спробувала вирішити проблему в онлайн-режимі. Дякувати Богові, мій психотерапевт після 10 сеансів зробив з мене іншу людину. Я довірилась цій людині і вдячна за його професіоналізм.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Психотерапевт, Психоневролог
14 років досвіду
Лікар психотерапевт, психоневролог першої категорії. Займається лікуванням психоневрологічних, психосоматичних та психотичних розладів, спеціалізується на лікуванні депресії, тривожності.
Юрий
24 липня '16р.
Грамотный специалист, помогла мне преодолеть трудный период в жизни. Спасибо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-11-18
Консультація 350 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
11 років досвіду
Інна Василівна психолог, психотерапевт, перинатальний психолог, арт-терапевт, спеціалізується на роботі зі сімейними парами. Проводить тренінги по підготовці до природних пологів, має досвід роботи з депресивними станами, психогенним безпліддям. Займається сімейними консультаціями та психологічним тестуванням. Проводить інструктажі по грудному вигодовуванню. Засновник центру "SWEET Дитя".
Тетяна
12 жовтня '16р.
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психотерапевт, Психолог
14 років досвіду
Клінічний психолог, пренатальний психотерапевт, спеціалізується на вирішенні проблем психоемоційного безпліддя. Здійснює психитерапевтичний супровід до та після вагітності.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Консультація 350 грн.
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психотерапевт, психолог, спеціалізується на лікуванні стресових станів, психосоматичних захворювань, залежностей. Працює з сімейними парами, проводить консультації, тестування.
Кристина
24 серпня '16р.
Доктор помогла мне справиться с сложной ституацией, которая возникла в моей жизни. Очень ей за это благодарна.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Психолог
4 роки досвіду
Дитячий лікар
Записатися на прийом
Консультація 400 грн.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
5 років досвіду
Зоряна Миколаївна практикуючий психолог, психотерапевт. Спеціалізується на вирішенні складних життєвих ситуацій, подоланні особистісних обмежень, внутрішніх конфліктів та активізації психічних ресурсів. Приймає участь у проекті кататимно-імагінативної психотерапії, є дійсним членом інституту розвитку символдрами та глибинної психології.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація від 300 грн.
Психолог
2 роки досвіду
Врач психотерапевт, психолог, специалист в области семейной психотерапии. Оказывает консультативные услуги по лечению стрессов, депрессий, панических атак. Помогает пациентам с обсессивно-компульсивными расстройствами, заниженной самооценкой, расстройством личности. Сердюк Кристина Васильевна базируется в своей работе на методах аналитической, поведенческой и когнитивной психотерапии. гештальт-терапии, психосинтезе и антистрессовых техниках.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 400 грн.