Медікавер (Medicover), медичний центр в Ужгороді

7.0
Ужгород, вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
Інші філії мережі:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.

Послуги, які пропонує заклад:

• консультації фахівців (гінеколога, уролога);
  • УЗД внутрішніх органів;
  • лікування беспліддя;
  • фотокольпоскопія;
  • лабораторні дослідження;
  • радіохвильова біопсія;
  • встановлення та знаття ВМС;
  • визначення прохідності маткових труб;
  • оформлення лікарняних листів.

Медичний центр оснащений сучасним обладнанням для діагностики та лікування хвороб у жінок будь якого віку. Кожному пацієнту надаються послуги медичного консультанта.

Переваги медичного закладу — більш 15 років праці, висока якість послуг, новітні технології та обладнання, довіра пацієнтів.

Medicover в Ужгороді — це медичний заклад, який входить до мережі сучасних клінік України, надає послуги високої якості для жінок дітородного віку.

Медікавер (Medicover), медичний центр в Ужгороді, вартість послуг:

• Консультація та огляд уролога 300

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Галина
15 березеня '21р.
Доброго дня. Выражаю слова благодарности врачу специалисту - пульмонологу Чабан Седе Борисовне. Спасибо за оказанную помощь, за Ваш проффениализм. Спасибо Вам, прекрасный доктор, За ваш нелегкий славный труд. Желаю сил вам и терпения, Года пусть в счастье лишь идут.
Ксенія
02 березеня '21р.
Дуже хороший медичний центр професійні лікарі які вислухають,порадять та компетентно підійдуть до Вашої проблеми підібравши грамотне лікування-РЕКОМЕНДУЮ!
Любов
28 січня '21р.
Хочу щиро подякувати Гецко Наталії Василівні. Дуже хороша, приємна, ввічлива людина. А також хороший досвідчений лікар. Досконало розібралася в проблемі, гарно пояснила, призначила грамотне лікування, і тим самим допомогла вернутися до нормального життя. Дай бог Вам здоров’я, благополуччя, успіхів в роботі, нехай Вас Бог береже.
Мирослава
12 серпня '20р.
Дуже хороший лікар Наталія Василівна.. Пояснює зрозуміло і доступно... Налаштовує на позитив... Досвідчений професіонал
23 червеня '20р.
Прекрасні лікарі та сервіс
Світлана
07 лютого '20р.
Дуже хороший лікар Гецко Наталія Василівна.
Лілія
07 лютого '20р.
Дякуємо за СИНОЧКА!!! Чуйна і добра, завжди вислухає і підтримає. Йдемо до Вас за двійнята ми:))
Катя
16 січня '20р.
Антоніна Іванівна стала нашим сімейним лікарем. Звертаюся до неї по приводу будь яких захворювань. Мені подобається як вона розмовляє, все детально розповідає. Після її прийому ніколи не залишається питань. Людина чемна та ввічлива. Дуже добрий лікар.
София
Ольга Владимировна прекрасный педиатр, и в целом, врач с большой буквы. Она прекрасно ладит с детьми. Мой сын раньше на каждом приеме кричал до хрипоты, это было невыносимо. Когда в нашей жизни появилась Ольга Владимировна, все поменялось. Первоклассный врач, который всегда придет на помощь.
Юля
30 грудня '19р.
Дуже добрий спеціаліст. Ходжу до неї с приводу вагітності. В мене діагностували деякі проблеми, які потребують термінового вирішення. Якщо це не зробити, я можу назавжди залишитися без дітей. Проходжу активне лікування, та вірю що спеціаліст мені допоможе.
Вікторія
16 грудня '19р.
Дуже сподобався прийом у лікаря Куценко Альони Юрівни. Лікар надзвичайно тактовний, делікатний і кваліфікований. Все грамотно і спокійно показала та пояснила. Відповіла на всі питання. Призначила лікування відповідно моїй проблемі. Всім дуже задоволена! Буду рекомендувати лікаря! Спасибі!
Орест
12 березеня '19р.
Були певні труднощі інтимного характеру, доправили до уролога. Перший прийом в Олександра Леонідовича пройшов дуже обнадійливо та інформативно. Приємний лікар, усе докладно пояснив, склав для мене індивідуальний план лікування. Зараз про свої проблеми навіть не згадую, за що дуже вдячний Чебану.
Вікторія
09 березеня '19р.
Величезне спасибі компетентному лікарю Онисько Олесі Василівні за її індивідуальний підхід , підтримку , чіткі інструкції, за її професіоналізм. Вона найкраща!
Лілія
26 лютого '19р.
Спеціаліст хороший.знающий свою роботу на всі 5 із 5 балів.Більше таких спеціалістів.Ми їй вдячні за те що в нас є син.Надіємось на зустріч з лікарем через рік.Йосип та Лілія
Ніка
03 січня '19р.
Супер
Илона
07 вересня '18р.
ОТПРАВЛЕНО КЛИНИКЕ Клиника шикарная. Хорошая аппаратура.Сервис на высшем уровне. Очень приятно прийти на прием врача и не выстаивать очереди под кабинетами и пройти полное обследование в одном кабинете.Решила просто для себя пройти обследование.Однако диагноз ,установленный в этом кабинете не подтвердился.В "Интерсоно" у меня обнаружили полип на шейке матки. Выписали существенный список препаратов перед хирургическим вмешательством. Я решила , для успокоении души, провериться в другой клинике. И.... Диагноз не подтвердился.Была на обследовании у двух врачей. Потраченные деньги, здоровье и нервы - поход в " Интерсоно"
Владислава
16 липня '18р.
Восхищаюсь Натальей Васильевной, она помогает многим женщинам познать радость материнства. Нравится ее подход и манера общения. Всегда успокоит пациента, никогда не ответит резко. Адекватная и хорошая женщина!
Ганна
06 липня '18р.
Онисько Олеся Василівна - спеціаліст з репродуктології та просто лікар від Бога. Вона допомогла мені у рішенні складних питань. Завдяки їй я чекаю дитину. Лікар допоміг мені подолати складні порушення у організму. Сподіваюсь що тепер я зможу народити не одне немовля. Велике спасибі!
Катерина
26 червеня '18р.
Спеціаліст Онисько Олеся Василівна допомогла моїй подрузі стати мамою. Вона довгий час не могла завагітніти. Інші лікарі не змогли знайти причину цього порушення. Олеся Василівна завдяки своєму професіоналізму зрозуміла чому так вийшло і назначила ефективну схему лікування. Спасибі вам!
Саша
25 червеня '18р.
С Натальей Васильевной я уже не первый год. Никак не могла забеременеть, решила обратиться к ней. Вместе мы прошли столько всего, мне иногда кажется, что она не просто врач, а член семьи. Всегда поможет и подбодрит.
Світлана
27 квітня '18р.
Дуже гарна лікар Гецко-Цмур Наталія,завжди готова допомогти на відстані і без,велике Вам спасибі за синочка
13 квітня '18р.
Дякую за синочка.
Галина Лисак
07 квітня '18р.
Дуже гарно, що ваш центр працює і в суботу, коли мені дуже зручно. Роблю кардіо своїх майбутніх малюків, а іх в мене буде скоро двоє. Швидко, зручно, не шкідливо і економно! Так тримати, Інтерсоно!
Каріна
03 квітня '18р.
Кандидати медичних наук Інтерсоно добомогли мені визначили прохідність маткових труб, зробили якісне обстеження і тепер я почуваюсь справжньою жінкою з усіма можливостями і з нормальною самооцінкою.
Мілана
23 березеня '18р.
Дуже сподобались ваші лікарі, все вислухають, спокійно, проконсультують, призначать якісне лікування по моїм фінансовим можливостям. Вже скоро я стану мамою завдяки вашому центру.
Марина К.
21 березеня '18р.
Після багатьох абортів думала що вже ніколи не стану мамою. Вирішила все ж таки навідатися на консультацію в ваш центр. Зробили дуже якісне обстеження, тепер чекаю результатів. Сподіваюсь що буде донька! Дякую!
М.Калінінська
14 березеня '18р.
В тому році лікар моєї лікарні за місцем прописки поставив мені страшний діагноз беспліддя. Думала, що вже все, кінець, аж поки не натрапила на ваш сайт де і записалася на прийом в Інтерсоно. Постійна підтримка зі сторони чуттєвих і добрих лікарів, професійне лікування подарували мені щастя материнства!
Аня
12 лютого '18р.
Гарна клініка!Скрипинець Валерія хороший лікар мені допомогла,рекомендую.
Крістіна
02 лютого '18р.
Дуже гарна клініка і персонал всім рекоминдую
Каміла
20 січня '18р.
Я мати трьох дітлахів, не встигала за всім дивитися, особливо за своїм жіночим здоровям. Дякую вашому медичному центру, що допоміг мені з моїми жіночими проблемами. Задумалась, не народити мені ще одну дитину?

Лікарі клініки Медікавер (Medicover), медичний центр в Ужгороді

Консультація 390 грн.
Ібадова Тунзала Валаддінівна
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокрінолог ,репродуктолог, Лікар УЗД
Нірода Антоніна Іванівна
Сімейний лікар, магістр, клінічний ординатор
Русановська Ольга Володимирівна
  • Хірург
  • Ендокринолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр "ОН Клінік Ужгород" — це вузькопрофільний медичний заклад, який спеціалізується на безопераційних і безболісних методиках лікування проктологічних, урологічних, гінекологічних, дерматологічних та трихологічних захворювань. В медичному центрі працюють провідні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Записатися на прийом
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської в Ужгороді надає розширений спектр послуг. Для пацієнтів підготовлені ключові процедури в напрямку косметології, трихології, масажу і пластичної хірургії. Використання сучасних протоколів впливу дозволяє досягти максимальної результативності у всьому. Клініка має в своєму розпорядженні великим штатом фахівців, що надають послуги різного роду від естетичної косметології до класичної дерматології.
Ужгород с. Поляна, вул. Курортна,10
6,0
Санаторій Сонячна долина надає комплексні послуги з виявлення причин захворювань і їх лікування. Комплексне обстеження проводиться на інноваційному обладнанні. Такий підхід забезпечує максимально точний результат і дослідження в стислі терміни. Пройти обстеження можна в обладнаному діагностичному кабінеті за попереднім записом.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59