Медікавер (Medicover), медичний центр в Ужгороді

6.0
Ужгород, вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.

Послуги, які пропонує заклад:

• консультації фахівців (гінеколога, уролога);
  • УЗД внутрішніх органів;
  • лікування беспліддя;
  • фотокольпоскопія;
  • лабораторні дослідження;
  • радіохвильова біопсія;
  • встановлення та знаття ВМС;
  • визначення прохідності маткових труб;
  • оформлення лікарняних листів.

Медичний центр оснащений сучасним обладнанням для діагностики та лікування хвороб у жінок будь якого віку. Кожному пацієнту надаються послуги медичного консультанта.

Переваги медичного закладу — більш 15 років праці, висока якість послуг, новітні технології та обладнання, довіра пацієнтів.

Medicover в Ужгороді — це медичний заклад, який входить до мережі сучасних клінік України, надає послуги високої якості для жінок дітородного віку.

Медікавер (Medicover), медичний центр в Ужгороді, вартість послуг:

• Доплерографія судин двох кінцівок 880
  • Доплерографія судин одної кінцівки 500
  • Обстеження судин нирок 495
  • Обстеження судин черевного відділу аорти (черевний стовбур, верхня мезентеріальна, клубові артерії) 530
  • УЗД судин дуги аорти (сонні, хребцеві, підключичні артерії) 500
  • Доплерометричне обстеження судин функціональної систем:материнський організм,плацента плоду 620
  • Доплерометричне обстеження судин функціональної системи:материнський організм, плацента двійні 755
  • Кардіотокограма двійні 755
  • Консультація гінеколога дістанційно 495
  • Консультування вагітної за результатами обстежень дістанційно 495
  • Консультування з питань грудного вигодовування дістанційно 495
  • Культивування яйцеклітин та ембріонів людини 8 250
  • Перенос ембріонів в порожнину матки: Перенос ембріонів в порожнину матки, Перенос ембріонів в порожнину матки 11 990
  • Пункція фолікулів та аспірація ооцитів: Пункція фолікулів та аспірація ооцитів, Пункція фолікулів та аспірація ооцитів 13 900
  • Культивування яйцеклітин та ембріонів людини 7 400
  • Перенос ембріонів в порожнину матки: Перенос ембріонів в порожнину матки, Перенос ембріонів в порожнину матки 10 990
  • Пункція фолікулів та аспірація ооцитів: Пункція фолікулів та аспірація ооцитів, Пункція фолікулів та аспірація ооцитів 12 900
  • Видалення папіломи соска 1 010
  • Консультація педіатра 570
  • Консультація провідного педіатра 720
  • Огляд дитячого лікаря перед вакцинацією (діти 0-6 років) 535
  • Огляд лікаря перед вакцинацією (діти 6-18 років) 390
  • Первинний прийом новонародженого провідним спеціалістом, к.м.н., педіатром 660
  • Виїзд консультанта з питань грудного вигодовування на дім 1 570
  • Консультація проктолога 570
  • Видалення новоутворів (папіломи/ гострокінцеві кондиломи) шкіри перианальної ділянки та/або анального каналу 1-ої категорії 1 000
  • Видалення новоутворів (папіломи/ гострокінцеві кондиломи) шкіри перианальної ділянки та/або анального каналу 2-ої категорії 3 000
  • Видалення новоутворів (папіломи/ гострокінцеві кондиломи) шкіри перианальної ділянки та/або анального каналу 3-ої категорії 12 000
  • Видалення новоутворів (папіломи/ гострокінцеві кондиломи) шкіри перианальної ділянки та/або анального каналу 4-ої категорії 16 000
  • Видалення нориці прямої кишки 1-ої категорії складності 10 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Мар'яна
20 квітня '23р.
Щиро вдячні Гецко Наталії за нашого синочка ми дуже вам вдячні ви професіонал своєї роботи яка вірила що все вийде і вагітность наступила Ще хочу подякувати Цмур Ольга яка вела мою вагітнось дякую вам що зберегли нам синочка щиро дякую всьому персоналу які вірили в нас
Marjnka vovchok
20 квітня '23р.
Щиро вдячні Гецко Наталії за нашого синочка ми дуже вам дякуємо професіонал своєї роботи якій довіряєш і знаєш що все буде добре яка вірила і знала що наша вагітность наступить. Ольга Цмур дякую вам за збереженя вагітності якби не ви яб так і недоносила синочка ви доклали всіх зусьль щоб ми дійшли до фінішу щиро дякую всьому персоналу за підтримку віру ви справжні професіонали дякую вам
Олександра
Хороша клініка. Приємні лікарі
Доброго дня. Выражаю слова благодарности врачу специалисту - пульмонологу Чабан Седе Борисовне. Спасибо за оказанную помощь, за Ваш проффениализм. Спасибо Вам, прекрасный доктор, За ваш нелегкий славный труд. Желаю сил вам и терпения, Года пусть в счастье лишь идут.
Ксенія
Дуже хороший медичний центр професійні лікарі які вислухають,порадять та компетентно підійдуть до Вашої проблеми підібравши грамотне лікування-РЕКОМЕНДУЮ!
Любов
Хочу щиро подякувати Гецко Наталії Василівні. Дуже хороша, приємна, ввічлива людина. А також хороший досвідчений лікар. Досконало розібралася в проблемі, гарно пояснила, призначила грамотне лікування, і тим самим допомогла вернутися до нормального життя. Дай бог Вам здоров’я, благополуччя, успіхів в роботі, нехай Вас Бог береже.
Мирослава
Дуже хороший лікар Наталія Василівна.. Пояснює зрозуміло і доступно... Налаштовує на позитив... Досвідчений професіонал
Прекрасні лікарі та сервіс
Світлана
Дуже хороший лікар Гецко Наталія Василівна.
Лілія
Дякуємо за СИНОЧКА!!! Чуйна і добра, завжди вислухає і підтримає. Йдемо до Вас за двійнята ми:))
Катя
Антоніна Іванівна стала нашим сімейним лікарем. Звертаюся до неї по приводу будь яких захворювань. Мені подобається як вона розмовляє, все детально розповідає. Після її прийому ніколи не залишається питань. Людина чемна та ввічлива. Дуже добрий лікар.
София
Ольга Владимировна прекрасный педиатр, и в целом, врач с большой буквы. Она прекрасно ладит с детьми. Мой сын раньше на каждом приеме кричал до хрипоты, это было невыносимо. Когда в нашей жизни появилась Ольга Владимировна, все поменялось. Первоклассный врач, который всегда придет на помощь.
Юля
Дуже добрий спеціаліст. Ходжу до неї с приводу вагітності. В мене діагностували деякі проблеми, які потребують термінового вирішення. Якщо це не зробити, я можу назавжди залишитися без дітей. Проходжу активне лікування, та вірю що спеціаліст мені допоможе.
Вікторія
Дуже сподобався прийом у лікаря Куценко Альони Юрівни. Лікар надзвичайно тактовний, делікатний і кваліфікований. Все грамотно і спокійно показала та пояснила. Відповіла на всі питання. Призначила лікування відповідно моїй проблемі. Всім дуже задоволена! Буду рекомендувати лікаря! Спасибі!
Орест
Були певні труднощі інтимного характеру, доправили до уролога. Перший прийом в Олександра Леонідовича пройшов дуже обнадійливо та інформативно. Приємний лікар, усе докладно пояснив, склав для мене індивідуальний план лікування. Зараз про свої проблеми навіть не згадую, за що дуже вдячний Чебану.
Вікторія
Величезне спасибі компетентному лікарю Онисько Олесі Василівні за її індивідуальний підхід , підтримку , чіткі інструкції, за її професіоналізм. Вона найкраща!
Лілія
Спеціаліст хороший.знающий свою роботу на всі 5 із 5 балів.Більше таких спеціалістів.Ми їй вдячні за те що в нас є син.Надіємось на зустріч з лікарем через рік.Йосип та Лілія
Ніка
Дуже
Досвідчений професіонал своєї справи
Супер
Илона
ОТПРАВЛЕНО КЛИНИКЕ Клиника шикарная. Хорошая аппаратура.Сервис на высшем уровне. Очень приятно прийти на прием врача и не выстаивать очереди под кабинетами и пройти полное обследование в одном кабинете.Решила просто для себя пройти обследование.Однако диагноз ,установленный в этом кабинете не подтвердился.В "Интерсоно" у меня обнаружили полип на шейке матки. Выписали существенный список препаратов перед хирургическим вмешательством. Я решила , для успокоении души, провериться в другой клинике. И.... Диагноз не подтвердился.Была на обследовании у двух врачей. Потраченные деньги, здоровье и нервы - поход в " Интерсоно"
Владислава
Восхищаюсь Натальей Васильевной, она помогает многим женщинам познать радость материнства. Нравится ее подход и манера общения. Всегда успокоит пациента, никогда не ответит резко. Адекватная и хорошая женщина!
Ганна
Онисько Олеся Василівна - спеціаліст з репродуктології та просто лікар від Бога. Вона допомогла мені у рішенні складних питань. Завдяки їй я чекаю дитину. Лікар допоміг мені подолати складні порушення у організму. Сподіваюсь що тепер я зможу народити не одне немовля. Велике спасибі!
Катерина
Спеціаліст Онисько Олеся Василівна допомогла моїй подрузі стати мамою. Вона довгий час не могла завагітніти. Інші лікарі не змогли знайти причину цього порушення. Олеся Василівна завдяки своєму професіоналізму зрозуміла чому так вийшло і назначила ефективну схему лікування. Спасибі вам!
Саша
С Натальей Васильевной я уже не первый год. Никак не могла забеременеть, решила обратиться к ней. Вместе мы прошли столько всего, мне иногда кажется, что она не просто врач, а член семьи. Всегда поможет и подбодрит.
Світлана
27 квітня '18р.
Дуже гарна лікар Гецко-Цмур Наталія,завжди готова допомогти на відстані і без,велике Вам спасибі за синочка
13 квітня '18р.
Дякую за синочка.
Галина Лисак
07 квітня '18р.
Дуже гарно, що ваш центр працює і в суботу, коли мені дуже зручно. Роблю кардіо своїх майбутніх малюків, а іх в мене буде скоро двоє. Швидко, зручно, не шкідливо і економно! Так тримати, Інтерсоно!
Каріна
03 квітня '18р.
Кандидати медичних наук Інтерсоно добомогли мені визначили прохідність маткових труб, зробили якісне обстеження і тепер я почуваюсь справжньою жінкою з усіма можливостями і з нормальною самооцінкою.
Мілана
Дуже сподобались ваші лікарі, все вислухають, спокійно, проконсультують, призначать якісне лікування по моїм фінансовим можливостям. Вже скоро я стану мамою завдяки вашому центру.
Марина К.
Після багатьох абортів думала що вже ніколи не стану мамою. Вирішила все ж таки навідатися на консультацію в ваш центр. Зробили дуже якісне обстеження, тепер чекаю результатів. Сподіваюсь що буде донька! Дякую!
М.Калінінська
В тому році лікар моєї лікарні за місцем прописки поставив мені страшний діагноз беспліддя. Думала, що вже все, кінець, аж поки не натрапила на ваш сайт де і записалася на прийом в Інтерсоно. Постійна підтримка зі сторони чуттєвих і добрих лікарів, професійне лікування подарували мені щастя материнства!
Аня
Гарна клініка!Скрипинець Валерія хороший лікар мені допомогла,рекомендую.
Крістіна
Дуже гарна клініка і персонал всім рекоминдую
Каміла
Я мати трьох дітлахів, не встигала за всім дивитися, особливо за своїм жіночим здоровям. Дякую вашому медичному центру, що допоміг мені з моїми жіночими проблемами. Задумалась, не народити мені ще одну дитину?
Зверніть увагу на інші клініки:
Ужгород вул. Д. Богуславського 4
9,7
Медичний центр "ОН Клінік Ужгород" — це вузькопрофільний медичний заклад, який спеціалізується на безопераційних і безболісних методиках лікування проктологічних, урологічних, гінекологічних, дерматологічних та трихологічних захворювань. В медичному центрі працюють провідні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-17:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської в Ужгороді надає розширений спектр послуг. Для пацієнтів підготовлені ключові процедури в напрямку косметології, трихології, масажу і пластичної хірургії. Використання сучасних протоколів впливу дозволяє досягти максимальної результативності у всьому. Клініка має в своєму розпорядженні великим штатом фахівців, що надають послуги різного роду від естетичної косметології до класичної дерматології.
Пн — Пт: 10:00-22:00
Ужгород с. Поляна, вул. Курортна, 10
Санаторій Сонячна долина надає комплексні послуги з виявлення причин захворювань і їх лікування. Комплексне обстеження проводиться на інноваційному обладнанні. Такий підхід забезпечує максимально точний результат і дослідження в стислі терміни. Пройти обстеження можна в обладнаному діагностичному кабінеті за попереднім записом.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Ужгород м. Хуст, вул. Степана Росохи, 1
9,2
Діагностичний центр СКАНМЕД — це сучасний медичний заклад, фахівці якого готові надати допомогу в проведенні обстеження шляхом компьютерного сканування організму.
Пн — Пт: 09:00-17:00