Медичний центр Medicover в Ужгороді

Ужгород, вул. Вилмоша Ковача, 17 (колишня ул.Белинского)

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.

Послуги, які пропонує заклад:

• консультації фахівців (гінеколога, уролога);
  • УЗД внутрішніх органів;
  • лікування беспліддя;
  • фотокольпоскопія;
  • лабораторні дослідження;
  • радіохвильова біопсія;
  • встановлення та знаття ВМС;
  • визначення прохідності маткових труб;
  • оформлення лікарняних листів.

Медичний центр оснащений сучасним обладнанням для діагностики та лікування хвороб у жінок будь якого віку. Кожному пацієнту надаються послуги медичного консультанта.

Переваги медичного закладу — більш 15 років праці, висока якість послуг, новітні технології та обладнання, довіра пацієнтів.

Medicover в Ужгороді — це медичний заклад, який входить до мережі сучасних клінік України, надає послуги високої якості для жінок дітородного віку.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
09 березеня '19г.
Величезне спасибі компетентному лікарю Онисько Олесі Василівні за її індивідуальний підхід , підтримку , чіткі інструкції, за її професіоналізм. Вона найкраща!
Ніка
30 січня '19г.
Дуже
03 січня '19г.
Супер
Илона
07 вересня '18г.
ОТПРАВЛЕНО КЛИНИКЕ Клиника шикарная. Хорошая аппаратура.Сервис на высшем уровне. Очень приятно прийти на прием врача и не выстаивать очереди под кабинетами и пройти полное обследование в одном кабинете.Решила просто для себя пройти обследование.Однако диагноз ,установленный в этом кабинете не подтвердился.В "Интерсоно" у меня обнаружили полип на шейке матки. Выписали существенный список препаратов перед хирургическим вмешательством. Я решила , для успокоении души, провериться в другой клинике. И.... Диагноз не подтвердился.Была на обследовании у двух врачей. Потраченные деньги, здоровье и нервы - поход в " Интерсоно"
Світлана
27 квітня '18г.
Дуже гарна лікар Гецко-Цмур Наталія,завжди готова допомогти на відстані і без,велике Вам спасибі за синочка
13 квітня '18г.
Дякую за синочка.
Галина Лисак
07 квітня '18г.
Дуже гарно, що ваш центр працює і в суботу, коли мені дуже зручно. Роблю кардіо своїх майбутніх малюків, а іх в мене буде скоро двоє. Швидко, зручно, не шкідливо і економно! Так тримати, Інтерсоно!
Каріна
03 квітня '18г.
Кандидати медичних наук Інтерсоно добомогли мені визначили прохідність маткових труб, зробили якісне обстеження і тепер я почуваюсь справжньою жінкою з усіма можливостями і з нормальною самооцінкою.
Мілана
23 березеня '18г.
Дуже сподобались ваші лікарі, все вислухають, спокійно, проконсультують, призначать якісне лікування по моїм фінансовим можливостям. Вже скоро я стану мамою завдяки вашому центру.
Марина К.
21 березеня '18г.
Після багатьох абортів думала що вже ніколи не стану мамою. Вирішила все ж таки навідатися на консультацію в ваш центр. Зробили дуже якісне обстеження, тепер чекаю результатів. Сподіваюсь що буде донька! Дякую!
М.Калінінська
14 березеня '18г.
В тому році лікар моєї лікарні за місцем прописки поставив мені страшний діагноз беспліддя. Думала, що вже все, кінець, аж поки не натрапила на ваш сайт де і записалася на прийом в Інтерсоно. Постійна підтримка зі сторони чуттєвих і добрих лікарів, професійне лікування подарували мені щастя материнства!
Аня
12 лютого '18г.
Гарна клініка!Скрипинець Валерія хороший лікар мені допомогла,рекомендую.
Крістіна
02 лютого '18г.
Дуже гарна клініка і персонал всім рекоминдую
Каміла
20 січня '18г.
Я мати трьох дітлахів, не встигала за всім дивитися, особливо за своїм жіночим здоровям. Дякую вашому медичному центру, що допоміг мені з моїми жіночими проблемами. Задумалась, не народити мені ще одну дитину?

Лікарі клініки Медичний центр Medicover в Ужгороді

Уролог, Хірург, УЗД-спеціаліст
Ібадова Тунзала Валаддінівна
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокрінолог ,репродуктолог, Лікар УЗД
Нірода Антоніна Іванівна
Сімейний лікар, магістр, клінічний ординатор
Стільник Анна Вікторівна
  • Хірург
  • Ендокринолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки: