Клініки психіатрії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі психіатри
Консультація психолога 400 грн
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Тетяна
Нещодавно робила МРТ, була приємно здивована цінами і відношенням лікарів та персоналу. Хороша клініка, рекомендую.
Галина
Хочу відзначити професіоналізм п. Анжели Диби. Прихід на консультацію до цього лікаря завжди приємний. Як прекрасний фахівець, так і чутливий психолог, вона будь яку проблему в здоров'ї подає оптимістично. Тому впевненість в одужанні та довіра - роблять позитивний результат. Побільше б таких лікарів. Дякую.
Ана
Она мой герой. Она знает свою работу, она очень внимательный и теплый человек. Она объясняет каждую деталь, Я из Грузии, и я волновалась находится в чужой стране, но я чувствую, что в хороших руках.
Були в ново багато раз, проходили курс підготовки до пологів, дуже хороший лікар. Дякую!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:00-22:00
Львів вул. Костя Левицького, 55
р.Личаківський
Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, психотерапевт за методом Символдрами. Член громадської організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології".
  • Консультація психолога 400
Працює з 09:00-20:00