Репродуктологи у Львові

Консультація первинна лікаря вищої категорії (лікар репродуктолог к.м.н.Грицько М.І.) в клініці «Мати та дитина» 850
Онлайн консультація лікаря-репродуктолога в клініці «Паренс-Україна» 700
Дарина
Лікарці хочу подякувати, а також порекомендувати іх іншим паціенткам: найкращий акушер-гинеколог, якого я зустрічала, недаремно що завідувач відділення
11 січня '17 г.
Ліна
Проходила курс гірудотерапії.Все добре.Дякую.
15 січня '18 г.
Анжела
У Оксани Ігорівни два тижні лікувалась. Наполеглива, впевнена у собі, в курсі сучасних лікувальних методів, підтвердження цьому – гарні результати, та багато вдячних пацієнтів.
06 червеня '16 г.
Раіса
Рада, що потрапила на прийом до Оксани Ігорівни. Найкращі і теплі враження, справжній професіонал своєї справи.
03 жовтня '16 г.
Лілія
Чудовий лікар, кваліфікована та уважна.
23 травня '17 г.
Світлана
Знаю Оксану Ігорівну 7 років. Дуже хороший спеціаліст і просто чудова людина. Ліки призначає за потреби. Пояснює нюанси хвороби. Допомогла мені з вилікувати запущені хвороби,бо інші лікарі ставили не правильний діагноз. На аналізи дає скерування де краще і дешевше,а не лише Сінево) . Врятувала мені синочка,на перших місяцях вагітності,бо була загроза. Рекомендую,не пошкодуєте.
31 січня '18 г.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Лікар займається лікуванням бузпліддя, консультує з приводу підготовки до вагітності, проводить огляд, призначає лабораторні дослідження. Займається лікуванням хвороб шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Приймає пацієнтів з проблемами безпліддя, зривів вагітності. Займається лікуванням жіночого безпліддя.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
21 рік досвіду
Лікар займається комплексною терапією безпліддя у чоловіків та жінок, працює за сучасними методиками. Визначає справжні причини порушення роботи репродуктивної системи. Призначає заходи з відновлення менструального циклу. Усуває запальні та інфекційні захворювання. Приймає вагітних жінок, приймає пологи.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Ірина Ярославівна є спеціалістом вищої категорії у галузі репродуктології та гінекології. Проводить обстеження та спостереження пар, що не мають дітей, проведення ЕКЗ, лікування патологій жіночої статевої системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація від 450 грн.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики та репродуктології. Спеціалізується на лікуванні та УЗ-діагностиці в гінекологічній сфері.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію, поліпектомію, кріодеструкцію шийки матки. Проводить інтимну контурну пластику, лазерне лікування шийки матки. Консультує з приводу підбору контрацепції. Лікує безпліддя, ендометріоз, ендометрит, молочницю, клімакс.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
Лікар вищої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Веде консультативний прийом з питань планування сім’ї, лікування неплідності. Проводить УЗД органів малого тазу, УЗД плоду в першому та другому триместрі вагітності, доплерометрію. Виконує такі діагностичні та лікувальні маніпуляції, як кольпоскопія, гістероскопія, петлева ексцизія, кріодеструкція, коагуляція, конізація, радіохвильове лікування патологій шийки матки та ін.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
Кандидат медичних наук, лікар репродуктолог, займається лікуванням усіх видів жіночого непліддя. Проводить ультразвукову діагностику.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Консультація від 450 грн.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Акушер-гінеколог, репродуктолог, Грицько Марта Ігорівна, займається лікуванням патологій жіночої статевої системи, зокрема репродуктивних розладів. Проводить УЗД-обстеження, кольпоскопію, ехогістеросальпінгографію, гістероскопію. Займається сучасними репродуктивними технологіями.
Записатися на прийом2 онлайн записи