Клініки пульмонології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пульмонологи
Консультація пульмонолога 750 грн

Пульмонологія — один із провідних розділ медицини, який досліджує діагностику верхніх дихальних шляхів, профілактику їх лікування. Спеціалісти-пульмонологи займаються лікуванням легень, трахеї, бронхів, плеври. Цю науку часто називають грудною медициною.

Захворювання дихальної системи мають певну симптоматику. Найбільш поширені серед них є:

• біль у горлі, носі;
  • кашель;
  • задишка;
  • підвищення температури;
  • мороз по тілу;
  • біль в області грудної клітини;
  • легенева кровотеча;
  • мокрінь.

Пульмонологія володіє низкою нових методів діагностики легеневих захворювань (рентген, томографія, інші лабораторні дослідження дихальних шляхів). Згідно із статистикою хвороби легень та бронхів складають приблизно 50 % на сумарний відсоток усіх захворювань. Це спричинено:

• екологією;
  • курінням;
  • порушенням норм охорони праці на виробництві.

Забруднене повітря призводить до розвитку бронхіальної астми, запаленню бронхів, трахеїту. Особливо пильної уваги вимагають ті пацієнти, які підлягали інтенсивній терапії та були підключені до штучної вентиляції.

В залежності від важкості хвороби дихальних шляхів лікування проводять медикаментозно або хірургічно. Консервативне лікування направлено на:

• нормалізацію обміну легеневих тканин;
  • зняття запалення, спазмів бронхіальних м’язів.

Екстреним заходом є хірургічне втручання, необхідне для видалення інфекційного осередку, що несе загрозу життю людини.

До ефективних методів профілактики, які проводяться самостійно без медичної допомоги, відносять:

• прогулянки на свіжому повітрі;
  • позбавлення залежності від куріння або хоча б зменшення дози;
  • провітрювання приміщень;
  • регулярне проходження флюорографії;
  • здорове харчування;
  • заняття спортом.

На сторінках сайту likarni.com надана інформація про клініки Львова, в яких здійснюють прийом лікарі-пульмонологи.

Знайдено 15 клінік

Сб Нед Цілодобово
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Консультація пульмонолога 750
  • Консультація фтизіатра 750
  • Пакет «Здорові легені» (консультація пульмонолога + УЗД легень + спірографія з фармтестом) 1 750
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів Новояворівськ, вул. Шептицкого, 3
р.Сихівський
Поліклініка для всієї сім'ї «Веселка family» — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії.
  • Консультація дитячого пульмонолога 950
  • Повторна (контроль) консультація дитячого пульмонолога 950
  • Консультація пульмонолога 950
  • Повторна (контроль) консультація пульмонолога 950
8,6
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків. Приймає лікар: Зубченко Світлана Олександрівна
  • Консультація пульмонолога 750
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей. Приймає лікар: Тимченко Ганна
  • Повторна (контроль) консультація пульмонолога 950
  • Консультація дитячого пульмонолога 950
  • Повторна (контроль) консультація дитячого пульмонолога 950
  • Консультація пульмонолога 950
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
ЛЦ Виктория
5,2
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування бронхоектатичної хвороби
  • Консультація пульмонолога
  • Лікування саркоїдозу легень
  • Лікування стану після перенесеної пневмонії
  • Лікування стану після перенесеного альвеоліту
4,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Клініка неврології та нейрохірургії, терапії та сімейної медицини та регенеративного відновного лікування
  • Лікування хронічного необструктивного бронхіту
  • Лікування хронічного обструктивного бронхіту
  • Лікування бронхіальнї астми
  • Лікування бронхоектатичної хвороби
  • Лікування саркоїдозу легень
3,7
Львів вул. Володимира Великого,10 В
р.Франківський
ЗБІЛЬШИМО КІЛЬКІСТЬ ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ РАЗОМ. Ми – колектив досвідчених медиків, з досвідом роботи в медицині більше 20 років. Втілюємо наш професійний досвід в сфері приватної медицини. Напрямки, педставлені у нас: пульмонологія, неврологія, рефлексотерапія, загальна педіатрія.
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).
  • Консультація пульмонолога 400