Петрушко Ірина Констянтинівна

Дерматовенеролог
Дерматовенеролог Петрушко Ірина Констянтинівна займається лікванням таких захворювань, як оніхомікоз, оніхокріптоз та оніхогріфоз. З метою діагностики використовує цифрову дераматоскопію.
Лікар працює в клініках:

Наталія
Петрушко Ірина Костянтинівна, як на мене один з кращих лікарів міста Львова. Дерматовенеролог з майже чверть столітнім досвідом роботи. Дійсно лікар відданий своїй справі, лікар який володіє сучасними методами діагностики та лікування.
Досить довго шукав гарного спеціаліста дерматовенеролога. Свій вибір зупинив на Петрушко Ірині Константинівні. Дуже уважне ставлення до кожного пацієнта, індивідуальний підхід та відданість своїй роботі просто підкупили мене у виборі лікаря.
Василина
Дуже приємна,чуйна та професійна лікар! Дякуємо за правильно підібране лікування та допомогу,що за надзвичайно короткий термін вилікувала бабусю з дуже важкою ситуацією!
07 травня '22р.
Чудовий лікар. Зверталась з проблемою висипки на обличчі, яка турбує тривалий час. Лікар регулюрно контролювала перебіг лікування і дуже швидко проблема з обличчям була вирішена. Щиро рекомендую!
Остап
Вилікувала грибок нігітів. Дякую

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

• Член асоціації дерматовенерологів України.