Варшавська Оксана Олегівна

Невролог
Лікар приймає пацієнтів з ураженнями периферичної нервової системи, дегенеративними захворюваннями хребта, функціональними розладами нервової системи, судинними захворюваннями центральної нервової системи, екстрапірамідними розладами та вестибулярними порушеннями. Лікує спондилоартроз, грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, лордоз, больові синдроми хребта, наслідки інсультів, хронічну мігрень, тригемінальну невралгію, неврити, невралгію сідничного нерва, хворобу Паркінсона, тремор та міастенію.

Віра
Шукала лікаря для мами, у неї вже кілька тижнів болить спина, терапевт скерував до невропатолога. Потрапили ми на прийом до лікаря Варшавської в приватну поліклініку Айкюмед. Прийомом ми дуже задоволені, дивилася спокійно маму, не поспішала, переірила все що їй було потрібно,виключила хворобу нирок, роз’яснила що робити далі та призначила лікування. Вже за тиждень мамі стало значно краще. Маємо ще візит до клініки для повторного огляду.
Роман
Маю старших батьків, які як і більшість старших людей, не люблять ходити по лікарях. Мені було потрібно зробити комплексне обстеження їхнього здоров’я за один день. І мені це вдалось в IQMED. Величезна вдячність дівчаткам на рецепції, що заменеджели візит до 4 фахівців в один день та ще й здачу аналізів. Лікарі клініки мають адекватний та якийсь особливий підхід до старших людей, бо якщо ще зранку мама казала, що нікуди не піде і її нічого не болить, то вже у лікаря невропатолога Варшавської призналась, що вночі прокидається від різкого болю і було б добре «щось пропити». Ще в цій клініці працює кардіолог-ендокринолог, але не можу згадати прізвища, яка одночасно дивилася щитовидку, перевірила на діабет та серцево-судинні системи, в неї теж були батьки на огляді. Ще ми встигли зробити ехо-серця та узд судин та отримати консультацію гастроентеролога. Радий тому, що у батьків все більш-менш ок, а що не ок, то лікується медикаментозно, тепер я можу бути спокійним.
Надія
Мала сильні спонтанні болі та тремор в руках. Була на прийомі в невролога Варшавської в Айкюмед, поставила діагноз – полінейропатія. Скерувала на дообстеження ЕНМГ для оцінки функції нервів, була можливість зробити ЕНМГ в цій же клініці в лікаря-невропатолога Яворської. Дуже задоволена сервісом та фаховістю лікарів
Рома
Про IQMED дізнався випадково, коли робив щеплення від ковід. Зараз відвідую клініку регулярно. Невелике добре оснащене приміщення, дуже фаховий персонал, їхніх вузьких фахівців рекомендують в медичних колах. В мене сидяча робота і трохи зайвої ваги, іноді защемлює нерви, тому час від часу мушу звертатись по допомогу до невропатолога. Консультуюсь з лікарем Варшавською, вона ще приймає в державній клініці, але тут однозначно зручніше і менше людей, що зменшує ймовірність підчепити вірус, що особливо актуальне зараз. Рекомендую.

• 2006 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, «Лікувальна справа»;
  • 2008 р. — ЛНМУ ім. Д.Галицького,інтернатура, «Неврологія».

• 2020 р. — Конгрес European Academy of Neurology;
  • 2020 р. — Конгрес CON;
  • 2020 р. — «Запаморочення в медичній практиці»;
  • 2020 р. — Конференція « Деменція. Психотичні порушення»;
  • 2020 р. — Вебінар «Цервікокраніалгії», «Діагностика та лікування хронічної ішемії мозку»;
  • 2020 р. — Майстер-клас «Блокади при больовому синдромі»;
  • 2020 р. — Вебінар «Свіжість розуму», «Школа невролога» (Гранд раунди по прогресуючому над‘ядерному паралічу, хворобі Вільсона, міастенії);
  • фахова школа «Сучасні тенденції діагностики і лікування неврологічних захворювань ( порушень сну, ефективність та безпека лікування пацієнта з дорсалгією, поведінкові порушення у пацієнтів похилого віку).

Лікар-невролог надає послуги

• консультативний прийом;
  • складання анамнезу;
  • складання персональної схеми лікування;
  • ведення хворого прогягом усього періоду лікування;
  • призначення додаткових аналізів та досліджень.

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• хронічні ішемії мозку;
  • наслідки інсультів;
  • порушеннями вестибулярного апарату;
  • запоморочення;
  • вушні шуми;
  • больові синдроми;
  • больовий синдром міжхребцевих дисків;
  • мігрень;
  • полінейропатія;