Діагностичні центри Львова в Галицькому районі (Центр)

УЗД сечового міхура і простати з фотофіксацією 300 грн.
Кольпоскопія з фотофіксацією 350 грн.
Дуплексне сканування судин шиї 300 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 150 грн.
Рентгенодіагностика шийного відділу хребта у двох проекціях 300 грн.
Знайдено 19 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Мандрик Тетяна
Операцію робив лікар Матвіїв Василь Володимирович, все добре, ввічливий, чуйний лікар, який дійсно хоче допомогти. Про таких кажуть-Лікар від
Олена
Все чудово,толковий лікар узист,знає свою справу,дуже рекомендую цю клініку
Марія
Оперував мене Матвіїв Василь. Чудовий лікар, уважний, знавець своєї роботи. Операція пройшла успішно. Дуже рекомендую.
Юрій Федечко
Насправді мій темп життя досить часто приводив мене до обстежень та лікування у різноманітних клініках. До цієї мене привела рекомендація друзів та потреба в обстеженні руки сина. Син Кирило майстер спорту з веслування тому його фізичний стан дуже важливий. Після обстеження руки та лікування методом ударно-хвильової терапії біль пройшла. Зараз він на зборах в Тростянці виконує план 30 км в день на лижах. А сьогодні вже мої внутрішні потреби привели мене до цієї клініки. Прийшов з тривогою , вийшов з посмішкою . Обстеження "проблемних зон" організму , кваліфікована консультація лікаря УЗД та лікаря - уролога і я маю на кілька тижнів виконати призначення та знову прийти в клініку на обстеження! Вдячний усім працівникам за те , що посмішка моя не зходить з уст! Бажаю добрих пацієнтів та успіху у Вашій нелегкій праці!!!!
Роман Заверуха
Вразило сучасне обладнання та якість УЗД обстеження( 4D ефект) Персонал уважний та привітний!!!! Доступні ціни та знижки для учасників АТО на Ударно-хвильову терапію
Ната Гірська
Не знаю, де краще писати слова вдячності, у ВІДГУКАХ пацієнтів чи тут)) Вирішила - і там і тут , хочу , щоб більше людей прочитало допис, адже ми всі час від часу потребуємо консультації та допомоги докторів, оскільки з віком відбувається "знос обладнання" ( даруйте за порівняння) у нашому організмі. Тому раджу скористатися послугами кваліфікованих спеціалістів у цій справі. Вчора приходила на УЗД колінного суглоба, зв'язок, м'ягких тканин, після падіння.... що вам сказати? Люди, які працюють у вашій клініці, просто доктори від Бога, розумію, зо це звучить може пафосно, але так є. Дівчатка на рецепшині Оленка та Мар'нка дуже милі , привітні і таке враження , що хочуть допомогти цілому світові, просто неймовірно! Я вчора відчула себе людиною, а не гаманцем з грішми, як це буває , зазвичай, у наших поліклініках, прошу правильно зрозуміти , не про всіх лікарів йдеться... тому кажу, зазвичай. Окремі слова подяки докторові Мирославі Стигар , яка проводила обслідування, дала абсолютно вичерпну інструкцію щодо побаченого, в результаті УЗД . Сьогодні вже дотримуюсь рекомендацій, які розписані на 21 день, я впевнена , що все буде добре, адже зрушення на краще вже є на даний момент! Тарас Елейко , дякую за чуйність і доброту! З такими людьми нація буде здорова! Дай Бог здоров'я усім!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • УЗД одного суглоба 280
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 11:00-17:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) от 365
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансвагінально) от 405
  • УЗД для вагітних І триместр от 455
  • УЗД для вагітних ІІ триместр от 545
  • УЗД для вагітних ІІІ триместр от 420
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення...
  • УЗД вагітності (3D, 4D, HD life) 600
  • Додаткові фото УЗД (1 шт.) 50
  • Запис УЗД на диск 100
  • Еластографія 100
  • УЗД сечового міхура і простати з фотофіксацією 300
Працює з 10:00-18:00
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 400
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
  • Дуплексне сканування гілок дуги аорти от 400
  • Дуплексне сканування судин вен шиї 300
  • Дуплексне сканування судин головного мозку (транскраніальна доплерографія) 350
Працює з 09:30-19:00
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
  • УЗД серця (ЕхоКГ) з доплерографією 450
  • УЗД молочних залоз 600
  • Нейросонография (мозок дитини) 900
  • УЗД щитовидної залози 300
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, парааортальний заочеревинний простір) 980
Працює з 08:00-17:00
Львів вул. Федьковича, 60а
р.Галицький (Центр)
Центр сучасної кінезотерапії та реабілітації "НОРІМЕД" спеціалізується на лікуванні дегенеративно-дистрофічних патологій хребта та їх ускладнень, захворювань центральної та периферичної нервової системи, реабілітації пацієнтів після травм, оперативного лікування, перенесеного інсульту. В установі ведуть прийом ортопеди, неврологи, реабілітологи, масажисти,...
  • УЗД судин голови і шиї 350
  • УЗД колінного суглобу 200
  • УЗД плечового суглобу 200
  • УЗД кульшового суглобу 200
  • УЗД гомілково-ступневого суглобу 200
Працює з 08:00-21:00
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
  • Відеобронхоскопія діагностична із збереженням результатів на відеоносіях 691
Працює з 09:00-17:00
7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • УЗД органів малого тазу
Працює з
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Симбіотика" відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
  • КТ (комп'ютерна томографія)
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Рентген зуба
  • КТ щелепи
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів
Працює з 09:00-20:00
7,3
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Працює з 09:00-19:00