Хусні Абдулазіз Газзі

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
лікар першої категорії
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Виконує УЗД для вагітних і здійснює ведення вагітності. Лікує патології шийки матки, займається профілактикою захворювань, які передаються статевим шляхом. Проводить міомектомію і встановлення внутрішньоматкової спіралі.

Зарина
Усю вагітність мене вів лікар Хусні. Усі УЗД, огляди та медичні рекомендації – його робота. І те, що змогла виносити та народити здорову донечку – і його перемога також. Вдячна йому за професіоналізм та людяне ставлення.
Марія
Чудовий лікар, який любить свою роботу та людей, що рідкість.
Христина
17 травня '22р.
Всю вагітність спосперігалась в лікаря Абдулазіза Хусні. Чудовий спеціаліст та хороша людина. З першого візиту було зрозуміло, що лікар любить те, що робить. Візити завжди були з настроєм, дружелюбною остановкою та приємними емоціями. Це вагітним важливо)))) Лікар все пояснював, зажди був дуже уважний, ввічливий та помічний. Не було в нашій співпраці непотрібних аналізів чи медикаментів. В разі чогось зверталась з питаннями по вайберу. На все отримувала відповідь та допомогу. Дуже рада, що обрала цього лікаря. Усім рекомендую! Наступну вагітність, не задумуючись, обрала б знову цього лікаря :) Дякую Вам велике за все від мене, чоловіка та синочка))
Любов
Толковий і розумний Лікар. Відразу зрозуміла, що любить свою роботу. Пояснює все доступно і по суті. Стояла у Нього на обліку. Уважно спостерігали розвиток малечі, дитинка здорова. Щиро вдячна Лікарю Хусні!

• 2004 р. – УМСА Полтавська медична академія;
  • 2011 р. – клінічна ординатура ЛМНУ ім. Данила Галицького за спеціальністю акушерство та гінекологія, кафедра ФПДО.

Курсі

• 2015 р. – стажування в ЛМНУ ім. Данила Галицького за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»;
  • 2015 р. – сертифікат лікаря ультразвукової діагностики;
  • 2016 р. – спеціалізація ЛМНУ ім. Данила Галицького за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» (база стажування ЛОКЛ).