Крайчик Євгеній Юрійович

Дерматовенеролог
лікар першої категорії
Доктор проводить діагностику і терапію шкірних і венеричних патологій. Приймає пацієнтів зі свербінням, печінням, зміною кольору і рельєфу шкіри, шкірними висипаннями. Проводить дерматоскопію. Лікує акне, екзему, грибкове ураження шкіри та нігтів.

Велике дякую Крайчику Є.Ю за його ппрофесіоналізм і швидке одужання.Звернулися на консультацію з 6-ти місячною дитиною.Лікар Дуже уважний,компетентний,знавець своєї справи.Діагноз визначив одразу,призначив правильне і ефективне лікування. Повторного візиту не потрібно було.Усім рекомендую.Досвідчений і висококваліфікований лікар
Катерина
Підхопила у басейні грибок. Лікар Крайчик провів ефективне лікування, тепер мої нігті знову гарні та без неприємного запаху. Дуже вдячна йому за професіоналізм та чуйність. Рекомендую його усім знайомим.
Тарас
Задоволений консультацією. Чітко розповів про походження проблеми і як це лікується. Хороший спеціаліст, рекомендую.
Висловлюю свою вдячність лікарю Крайчик Є.Ю. за кваліфіковану допомогу. Лікування тривало 5 днів і все пройшло. Рекомендую

• 1989 р. – Львівський національний державний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 1990 р. – інтернатура за фахом «Дерматологія»;

Курсi

• 1990 р. – сертифікат лікаря-дерматовенеролога;
  • Стажування за кордоном, конференції та семінари;
  • 1995 р. – наукова практика в м. Плоцьк, Польща в окружній дерматовенерологічній лікарні;
  • 1997 р. - проходження спеціалізації в Краківському Ягелонському університеті.

• Асоціація дерматологів-косметологів України.