РІКОТА (RIKOTA), стоматологічна клініка на проспекті Свободи

р.Сихівський

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.

Послуги, що надаються установою:

• консультация стоматолога;
  • цифрове моделювання усмішки;
  • комп'ютерна томографія 3D;
  • дитяча програма "Рікотасик";
  • лікування зубів під мікроскопом;
  • лікування в стані медикаментозного сну;
  • 3D-моделювання коронок, вкладок, вінірів;
  • консультування щодо засобів по догляду за ротовою порожниною;
  • відбілювання зубів ;
  • установка брекетів;
  • лікування всіх видів карієсу;
  • пломбування каналів;
  • установка імплантатів (Straumann, Nobel Biocare, Bredent, Alpha Bio);
  • плазмоліфтинг;
  • пародонтичне лікування препаратом PerioChip;
  • видалення зубів;
  • синус-ліфтинг;
  • ортодонтична мікрохірургія.

Медичний центр один з перших в Україні почав використовувати цифрові CAD / CAM технології. Згідно з відгуками пацієнтів дитяча стоматологія "Рікотасик" займає перше місце серед всіх дитячих стоматологічних клінік Львова. RIKOTA є золотим провайдером Straumann в Україні, швейцарських імплантів з пожиттєвою гарантією.

Переваги стоматологічної клініки — кваліфіковані лікарі, надсучасне обладнання, новітні технології та використання медпрепаратів останнього покоління.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

РІКОТА (RIKOTA), стоматологічна клініка на проспекті Свободи, вартість послуг:

• Комп'ютерна томографія 450
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 650
  • Панорамний діагностичний рентгензнімок 650
  • Консультація стоматолога 400
  • Комплексна функціональна діагностика (зняття відбитків, артикуляційне дослідження, діагностичні моделі, цифрова діагностика) 3 500
  • Професійна гігієна ротової порожнини(зняття зубних відкладень, полірування зубів,навчання гігієні ротової порожнини) 1 500
  • Офісне відбілювання зубів (система FLASH) 7 300
  • Брекет-система (1 щелепа) Керамічна 23 000

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
30 січня '20р.
Вже в друге роблю гігієну в лікаря Ірини Антішко. Результатом дуже задоволена. Все швидко,безболісно і якісно. Дуже дякуююююю!
Іванка
24 січня '20р.
Звернулась у клініку Рікота за порадою родичів. Задоволена нею,роблять якісно і недорого . Моя донька ходить лікувати зуби задоволенням. Дуже привітний персонал,лікарі мають підхід до дітей.Моя доця сама питає коли ми знову підем до зубного і це великий плюс.Дякую що ви є.
Антоній
27 березеня '19р.
Наша молодша донька, дуже боїться лікувати зуби. Ми дізналися, що у стоматологічній клініці РІКОТА існує така послуга, лікування в стані медикаментозного сну. Нашій дочці дуже сподобалась, ця послуга. Зробили все якісно, гарно та не дорого. Дякуємо.
Леонід
26 березеня '19р.
Замучив зуб мудрості, тому було вирішено його видалити. Після пошуків по інтернету наткнувся на стоматологічну клініку РІКОТА. Видалення зуба мудрості пройшло якісно і швидко. Персонал кваліфікований, та уважний.
Андрій
22 березеня '19р.
Звернувся до стоматологічній клініці РІКОТА за рекомендацієй друга. У данній клініці, мені надали якісну допомогу з лікування зубів від пародонтиту. Тепер я можу безболісно приймати будь-яку їжі. Все зробили швидко та якісно, тай ще недорого. Дякую.
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
Ніка — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.
Записатися на прийом
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
Записатися на прийом
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00