Клініки психотерапії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти
сеанс психотерапії 500 грн
Психотерапія 500 - 800 грн
Консультація психотерапевта 600 грн
Консультация психотерапевта 750 - 800 грн
Консультація психотерапевта постовід 450 грн
Індивідуальна психотерапія 600 грн
Психотерапевт консультація 700 грн
Консультація лікаря психотерапевта 400 грн

Психотерапевтія — комплекс методик і лікувальних процедур для впливу на психіку людини з метою її видужання. Ця система допомагає захистити людину від різних емоційних, душевних, психологічних травм і успішно застосовується багатьма лікарями по всьому світу.

Серед методів лікування вирізняють:

• особисту взаємодію з пацієнтом протягом регулярних бесід;
  • когнітивні методи;
  • зміну аспектів поведінки;
  • лікувальну терапію та інші.

Потрібно відрізняти психотерапевтію від схожих дисциплін. На відміну від психічних захворювань, предмет дослідження цього розділу медицини — легкі розлади особистості, а також негативні стани, які важко назвати хворобами.

Серед різновидів психотерапевтії найпоширенішими є:

• арт-терапія;
  • зоотерапія;
  • гіпнотичний вплив;
  • нейролінгвістичне програмування;
  • піскова терапія;
  • стрес-аналізи;
  • сімейна психотерапевтія.

Особлива область вивчення цього розділу — психосоматичні синдроми, коли душевні проблеми відображаються на фізичному стані організму. Серед них вирізняють:

• зайву вагу;
  • захворювання ШКТ;
  • бронхіальну астму;
  • підвищену втомлюваність;
  • різновиди остеохондрозу;
  • дерматологічні патології.

Психотерапевти проводять діагностику захворювань, призначають лікувальну терапію хворому. Тому за наявності певного ряду проблем необхідно звертатися саме до цього лікаря.

Приводом до консультації є:

• неврастенія та нервові зриви;
  • постійна хронічна втома без видимих на то причин;
  • депресивні стани;
  • апатія;
  • енурез;
  • тривога та різні фобії;
  • панічні атаки;
  • глибокі конфлікти особистості і відчуття власної неповноцінності;
  • негативні ситуації у повсякденному житті;
  • заїкання.

Кращих психотерапевтів ви знайдете на сайті likarni.com.

Знайдено 23 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Після розлучення почала страждати він панічних атак. Постійне сплутання думок в голові, задишка та безсоння змусили мене активно приймати міри. Я записалася на прийом до психотерапевта. Розповіла про усі симптоми про потовиділення, поколювання кінцівок і т. д. Лікар призначив антидепресанти. Ситуація була критична, тому валер’янкою справа не закінчилась.
31 октября '16 г.
Мілана
Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.
Аліна
Пережила багато трагічних подій у житті. Взагалі-то трималась стійко. Ніколи не брала лікарняних. Працювала, щоб забути про свій біль. Однак, рано чи пізно цей біль бере гору над вами. Я впала у глибоку депресію. Апатія та постійний подавлений настрій надзвичайно виснажили мене. Прекрасно усвідомлювала, що треба діяти, бо так і до самогубства недалеко. На сайті likarni.com записалась на онлайн консультацію, бо не хотіла виходити з будинку. Спробувала вирішити проблему в онлайн-режимі. Дякувати Богові, мій психотерапевт після 10 сеансів зробив з мене іншу людину. Я довірилась цій людині і вдячна за його професіоналізм.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Консультація психотерапевта постовід 450
Працює з 08:00-17:00
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:00-22:00
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини. Приймають лікарі: Борисенко Оксана Михайлівна, Ворона Олена Сергіївна
  • Консультація ПСИХОЛОГА(психотерапевта) 500
Працює з 08:00-21:00
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймає лікар: Криницька-Березюк Уляна Володимирівна
  • Психотерапія 800
  • Сімейна/парна психотерапія 900
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Клініка неврології та нейрохірургії, терапії та сімейної медицини та регенеративного відновного лікування
  • Лікування невротичного стану от 400
  • Лікування безсоння от 400
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Романчука, 14
р.Личаківський
Приватний кабінет психолога Климентович Ольги Богданівни надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам (підліткам і дорослим) в складних ситуаціях. Приймає лікар: Климентович Ольга Богданівна
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Володимира Великого, 16 (каб. 609)
р.Франківський
Кабінет лікаря-психотерапевта Панасюк О. В. — це комплексна допомога. Лікар спеціалізується на лікуванні психічних відхилень. Основна задача спеціаліста – відновлення душевного стану завдяки комплексній терапії. Приймає лікар: Панасюк Оксана Володимирівна
  • Психотерапевтичне консультування 500
  • Психотерапія 500
Працює з
Пн: 16:00-20:00 Вт: 16:00-20:00 Ср: 16:00-20:00 Чт: 09:00-13:00 Пт: 16:00-20:00 Сб: 09:00-13:00
Львів вул. Героїв УПА, 73, 10 корпус, 2 пов., код 305, каб. 8
  • Психотерапія