Клініки психотерапії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти
Сімейний сеанс психотерапії (60 хв) 1100 грн
Психотерапія 60хв. 800 грн
Психотерапевтичне консультування за один прийом пацієнта 1000 грн
Консультація психотерапевта (1 година) 1000 грн

Психотерапевтія — комплекс методик і лікувальних процедур для впливу на психіку людини з метою її видужання. Ця система допомагає захистити людину від різних емоційних, душевних, психологічних травм і успішно застосовується багатьма лікарями по всьому світу.

Серед методів лікування вирізняють:

• особисту взаємодію з пацієнтом протягом регулярних бесід;
  • когнітивні методи;
  • зміну аспектів поведінки;
  • лікувальну терапію та інші.

Потрібно відрізняти психотерапевтію від схожих дисциплін. На відміну від психічних захворювань, предмет дослідження цього розділу медицини — легкі розлади особистості, а також негативні стани, які важко назвати хворобами.

Серед різновидів психотерапевтії найпоширенішими є:

• арт-терапія;
  • зоотерапія;
  • гіпнотичний вплив;
  • нейролінгвістичне програмування;
  • піскова терапія;
  • стрес-аналізи;
  • сімейна психотерапевтія.

Особлива область вивчення цього розділу — психосоматичні синдроми, коли душевні проблеми відображаються на фізичному стані організму. Серед них вирізняють:

• зайву вагу;
  • захворювання ШКТ;
  • бронхіальну астму;
  • підвищену втомлюваність;
  • різновиди остеохондрозу;
  • дерматологічні патології.

Психотерапевти проводять діагностику захворювань, призначають лікувальну терапію хворому. Тому за наявності певного ряду проблем необхідно звертатися саме до цього лікаря.

Приводом до консультації є:

• неврастенія та нервові зриви;
  • постійна хронічна втома без видимих на то причин;
  • депресивні стани;
  • апатія;
  • енурез;
  • тривога та різні фобії;
  • панічні атаки;
  • глибокі конфлікти особистості і відчуття власної неповноцінності;
  • негативні ситуації у повсякденному житті;
  • заїкання.

Кращих психотерапевтів ви знайдете на сайті likarni.com.

Знайдено 23 клініки

Після розлучення почала страждати він панічних атак. Постійне сплутання думок в голові, задишка та безсоння змусили мене активно приймати міри. Я записалася на прийом до психотерапевта. Розповіла про усі симптоми про потовиділення, поколювання кінцівок і т. д. Лікар призначив антидепресанти. Ситуація була критична, тому валер’янкою справа не закінчилась.
Мілана
Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.
Аліна
Пережила багато трагічних подій у житті. Взагалі-то трималась стійко. Ніколи не брала лікарняних. Працювала, щоб забути про свій біль. Однак, рано чи пізно цей біль бере гору над вами. Я впала у глибоку депресію. Апатія та постійний подавлений настрій надзвичайно виснажили мене. Прекрасно усвідомлювала, що треба діяти, бо так і до самогубства недалеко. На сайті likarni.com записалась на онлайн консультацію, бо не хотіла виходити з будинку. Спробувала вирішити проблему в онлайн-режимі. Дякувати Богові, мій психотерапевт після 10 сеансів зробив з мене іншу людину. Я довірилась цій людині і вдячна за його професіоналізм.
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія. Приймає лікар: Запорожченко Наталія Вікторівна
  • Консультація психотерапевта 1 200
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини. Приймає лікар: Ворона Олена Сергіївна
  • Консультація психотерапевта Ворона О.С. 850
  • Повторна консультація психотерапевта Ворона О.С. 800
  • Консультація психотерапевта 800
  • Повторна консультація психотерапевта - сеанс психотерапії (60 хв) 800
  • Консультація психотерапевта (онлайн) (60 хв) 800
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
8,5
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8)
р.Залізничний
Студія психологічного і фізичного благополуччя «Ганеша» допомагає подолати такі проблеми, як психосоматичні розлади, невротичні розлади, страхи і фобії: тривога, що виникає під зовні не значущих ситуаціях або при зіткненні з певним фактором або явищем її викликають, панічні атаки, атаки, депресивні стани у кризові періоди життя, внаслідок психологічної травми, втрати близьких, розривів відносин з партнером, конфліктів в сімейному житті і невдач у професійній сфері, стресові ситуації, безсоння, нічні кошмари і страхи, проблеми адаптації і прийняття рішень, складні події та зміни в особистій, сімейній і професійній сферах та інші. Приймають лікарі: Карташова Світлана Анатоліївна. Карташов Даниїл Віталійович. Войцеховська Оксана Володимирівна. Кучевська Оксана Володимирівна. Галишич Ольга Григорівна.
  • Психотерапія 60хв. от 800
8,3
Львів вул. Володимира Великого, 16 (каб. 609)
р.Франківський
Кабінет лікаря-психотерапевта Панасюк О. В. — це комплексна допомога. Лікар спеціалізується на лікуванні психічних відхилень. Основна задача спеціаліста – відновлення душевного стану завдяки комплексній терапії. Приймає лікар: Панасюк Оксана Володимирівна
  • Психотерапевтичне консультування за один прийом пацієнта 1 000
  • Консультація психотерапевта 1 000
Працює з
Пн: 16:00-20:00 Вт: 16:00-20:00 Ср: 16:00-20:00 Чт: 09:00-13:00 Пт: 16:00-20:00 Сб: 09:00-13:00
6,9
Львів вул. Липинського, 36
р.Шевченківський
Кабінет психотерапевта Кітура О. С. — це комплексна допомога для пацієнтів з різними психоемоційніми станами. Лікар спеціалізується на наданні комплексної допомоги всім, хто потребує. Наявність профільної освіти, регулярне підвищення кваліфікації, проходження курсів і семінарів, активна наукова діяльність — все це позитивно відображається на результаті. Кожен пацієнт обслуговується в індивідуальному порядку. Приймає лікар: Кітура Ольга Святославівна
  • Консультація психотерапевта (1 година) 1 000
  • Консультація пари 1.5 години 1 500
Medicover
5,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймає лікар: Криницька-Березюк Уляна Володимирівна
Львів вул. Романчука, 14
р.Личаківський
Верде — це сучасний психотерапевтичний центр, що відкриває свої двері для пацієнтів, які потребують психологічної підтримки. На території клініки приймають профільні фахівці. Терапія здійснюється з урахуванням встановлених протоколів з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Лікарі центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє на практиці впроваджувати нові методики впливу. Приймають лікарі: Іванов Віктор Володимирович, Конюх Ольга Ігорівна
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Клініка неврології та нейрохірургії, терапії та сімейної медицини та регенеративного відновного лікування
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.