Клініки психотерапії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти
Послуга Ціна
Психотерапевтичне консультування 350 грн

Психотерапевтія — комплекс методик і лікувальних процедур для впливу на психіку людини з метою її видужання. Ця система допомагає захистити людину від різних емоційних, душевних, психологічних травм і успішно застосовується багатьма лікарями по всьому світу.

Серед методів лікування вирізняють:

• особисту взаємодію з пацієнтом протягом регулярних бесід;
  • когнітивні методи;
  • зміну аспектів поведінки;
  • лікувальну терапію та інші.

Потрібно відрізняти психотерапевтію від схожих дисциплін. На відміну від психічних захворювань, предмет дослідження цього розділу медицини — легкі розлади особистості, а також негативні стани, які важко назвати хворобами.

Серед різновидів психотерапевтії найпоширенішими є:

• арт-терапія;
  • зоотерапія;
  • гіпнотичний вплив;
  • нейролінгвістичне програмування;
  • піскова терапія;
  • стрес-аналізи;
  • сімейна психотерапевтія.

Особлива область вивчення цього розділу — психосоматичні синдроми, коли душевні проблеми відображаються на фізичному стані організму. Серед них вирізняють:

• зайву вагу;
  • захворювання ШКТ;
  • бронхіальну астму;
  • підвищену втомлюваність;
  • різновиди остеохондрозу;
  • дерматологічні патології.

Психотерапевти проводять діагностику захворювань, призначають лікувальну терапію хворому. Тому за наявності певного ряду проблем необхідно звертатися саме до цього лікаря.

Приводом до консультації є:

• неврастенія та нервові зриви;
  • постійна хронічна втома без видимих на то причин;
  • депресивні стани;
  • апатія;
  • енурез;
  • тривога та різні фобії;
  • панічні атаки;
  • глибокі конфлікти особистості і відчуття власної неповноцінності;
  • негативні ситуації у повсякденному житті;
  • заїкання.

Кращих психотерапевтів ви знайдете на сайті likarni.com.

3 відгука
Знайдено 8 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Після розлучення почала страждати він панічних атак. Постійне сплутання думок в голові, задишка та безсоння змусили мене активно приймати міри. Я записалася на прийом до психотерапевта. Розповіла про усі симптоми про потовиділення, поколювання кінцівок і т. д. Лікар призначив антидепресанти. Ситуація була критична, тому валер’янкою справа не закінчилась.
Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.
Пережила багато трагічних подій у житті. Взагалі-то трималась стійко. Ніколи не брала лікарняних. Працювала, щоб забути про свій біль. Однак, рано чи пізно цей біль бере гору над вами. Я впала у глибоку депресію. Апатія та постійний подавлений настрій надзвичайно виснажили мене. Прекрасно усвідомлювала, що треба діяти, бо так і до самогубства недалеко. На сайті likarni.com записалась на онлайн консультацію, бо не хотіла виходити з будинку. Спробувала вирішити проблему в онлайн-режимі. Дякувати Богові, мій психотерапевт після 10 сеансів зробив з мене іншу людину. Я довірилась цій людині і вдячна за його професіоналізм.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймає лікар: Фрик-Палагіцька Наталія Григорівна
  • Психотерапевтичне консультування 350
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування невротичного стану от 400
  • Лікування безсоння от 400
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування невротичного стану от 400
  • Лікування безсоння от 400
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
  • Сеанс психотерапії 300
Працює з 09:00-21:00
7,2
Львів вул. Стуса, 4
р.Сихівський
Центр свідомого батьківства «SWEET Дитя» створений у 2006 році, займається психологічною підтримкою та консультацією человіків та жінок, надає допомогу у вигляді курсів та тренінгів. Приймають лікарі: Альбокрінова Інна Василівна, Музиченко Леся
  • Консультація психотерапевта
  • Сеанс психотерапії
Працює з
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00
7,2
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
  • Лікування депресії
  • Лікування безсоння
Львів вул. Левицького, 110
р.Личаківський
Приватний медичний центр "Горицвіт" - клініка сучасної медицини, яка спеціалізується в галузі стоматології та психотерапії.
  • Консультація психотерапевта
  • Сеанс психотерапії
  • Лікування панічних атак
  • Лікування безсоння
Працює з 09:00-19:00
5,6
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Дитяча поліклініка «Веселка» - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.
  • Сімейна психотерапія 250
Працює з 08:00-20:00