Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Терапевти у Львові

Повторна консультація терапевта в кліниці «Novo» 490 - 950 грн
Первинна консультація лікаря терапевта ( до 30 хв. ) в кліниці «UROSVIT» 400 - 500 грн
Консультація терапевта в кліниці «Перший сімейний ім. Святого Єремії, медичний центр» 350 - 600 грн
Консультація терапевта в кліниці «Шпиталь Шептицького» 550 - 650 грн
Консультація провідного спеціаліста в кліниці «Паренс-Україна» 500 - 4000 грн
Вторинна консультація вузького спеціаліста в кліниці «Ехокор» 600 - 900 грн
Консультація терапевта в кліниці «Біомед» 650 - 1400 грн
Первинна консультація терапевта (сімейного лікаря) в кліниці «VeroMed» 400 - 700 грн

Терапевт — фахівець у галузі діагностики, лікування всіх органів та внутрішніх систем, який розподіляє пацієнтів по відділеннях лікарні. Цей лікар здійснює комплексний підхід до виявлення захворювань.

Етапи прийому у терапевта проходять таким чином:

 • збір анамнезу (вивчення пацієнта на предмет симптомів, скарг, наявність супровідних захворювань, генетичної схильності до тої чи іншої хвороби);
 • вивчення історії хвороби пацієнта та проведення комплексного огляду (в обстеження входить прослухування легень та бронхів, прощупування руками зони можливого враження органів, простукування суглобів);
 • проходження додаткових тестів (УЗД, рентген, лабораторні аналізи, КТ, МРТ, мамографія, сцинтиграфія);
 • засвідчення діагнозу пацієнта у медичній картці, призначення необхідного лікування, направлення хворого до профільного лікаря, прийняття рішення щодо госпіталізації та необхідності хірургічного втручання;
 • аналіз отриманих показників і прогнози розвитку хвороби, визначення шляхів її профілактики;
 • оформлення виписки та лікарняного.

До терапевта найчастіше звертаються з такими проблемами:

 • застуда (грип, ГРЗ);
 • захворювання верхніх дихальних шляхів, легень та бронхів (пневмонія, бронхіт);
 • порушення роботи серцево-судинної та нервової систем;
 • порушення травлення, дисфункція ШКТ, пронос;
 • усі травми та патології шкірного покрову і м’язів;
 • захворювання опорно-рухового апарату (хребта, суглобів, кінцівок);
 • хвороби нирок та печінки;
 • порушення метаболізму;
 • проблеми, які пов’язані із кровоносною системою (малокрів’я, лейкоз, діатез, гемофілія).

Консультація у цього лікаря проходить без будь-яких специфічних маніпуляцій і процедур. Для початку вас опитають, встановлять симптоми, послухають, оглянуть очі та горло, ділянки тіла і травми, якщо такі є.

Після визначення попереднього аналізу терапевт призначає низку обов’язкових аналізів: вимірювання тиску, кардіограма, аналіз сечі та крові, за необхідністю ще й такі додаткові дослідження, як УЗД, рентген тощо.

Після отримання результатів досліджень терапевт їх розшифровує, ставить точний діагноз або направляє до вузькопрофільного лікаря.

Найкращий вибір спеціалістів-терапевтів надає портал likarni.com. Наш консультант у режимі онлайн допоможе вам записатися на прийом.

Хто такий терапевт?
20
9,0
9
Іван
Допомагає в лікуванні захворювання серця, мене все задовольняє
03 травня '16 г.
9
Николай
Батя как стал у Мельничук наблюдаться с больным сердцем, так многие проблемы со здоровьем исчезли. Хороший и ответственный врач.
24 червеня '16 г.
8
Тетяна
Лікує нашу дочку) Дай Бог їй здоров'я самій, велику роботу робить
11 вересня '16 г.
8
Мила
Замечательный врач. очень понравилось ее отношение к детям. Редко такое встретишь. Лечение помогло. Большое спасибо за оказанную помощь.
29 вересня '16 г.
8
Людмила
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
10 лютого '17 г.
8
Олена
Приємна лікарка, знає, що робить. Щиро вдячна за допомогу.
09 вересня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Терапевт, Гастроентеролог
19 років досвіду
9,26
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також корекцією способу життя та призначенням дієтичного харчування при захворюваннях різних органів та систем. Надає лікарську допомогу пацієнтам, що страждають виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки, гастритом, дуоденітом, захворюваннями печінки та підшлункової залози, анемією, артеріальною гіпертензією та ін. Володіє методиками ендоскопічних досліджень органів шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопії, ректороманоскопії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Консультація 550 грн.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
УЗД-спеціаліст, Терапевт
12 років досвіду
9,25
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням патологій дихальної та серцево-судинної систем, захворювань шлунково-кишкового тракту. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, ангіну, гастрит, грип та бронхіт. Приймає пацієнтів з висипаннями на тілі і підвищеною дратівливістю. Проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу, судин голови і шиї, серця, щитовидної залози, печінки, нирок і кишечника.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 700 грн.
Терапевт, ендокринолог
9,10
Лікар займається комплексним лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Успішно лікує патології ендокринологічної системи: цукровий діабет, остеопороз, акромегалію, аутоімунний тиреоїдит, вузловий зоб. Також приймає пацієнтів з ГРВІ, грипом, пневмонією, бронхітом, анемією, гастритом, харчовими отруєннями та гіпертонічною хворобою.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 600 грн.
Терапевт
4 роки досвіду
9,00
Проводить діагностику та лікування найпоширеніших захворювань внутрішніх органів (артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, захворювання дихальної та травної систем, інфекційні захворювання тощо), їх профілактику. Робота згідно стандартів доказової медицини. Консультація та медичний супровід при проведеннях планових профілактичних щеплень. Мови прийому: українська, англійська.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація безкоштовно - по декларації, прийом - 490 грн.
Терапевт
14 років досвіду
8,65
Терапевт Максимович Руслана Ярославівна займається лікуванням хвороб дихальної, сечовидільної, ендокринної, гепатобіліарної системи, серцево-судинної системи. Діагностує та призначає лікувальну терапію при алергічних захворюваннях.
Консультація 550 грн.
Гастроентеролог, терапевт
22 роки досвіду
8,55
Гастроентеролог Лябах Олена Дмитрівна надає кваліфіковану медичну допомогу за спеціальністю. В роботі використовує сучасні методи діагностики та лікування. Займається лікуванням органів травлення, розладів і порушень в роботі системи шлунково-кишкового тракту.
Консультація 600/450 грн.
Терапевт
28 років досвіду
8,55
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Проводить консультації, оглядає пацієнтів, направляє на лабораторні та інструментальні дослідження. Лікує ГРВІ, ГРЗ, грип. Розробляє комплексні схеми терапії порушень з боку органів шлунково-кишкового тракту, ендокринної та серцево-судинної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 700 грн.
Кардіолог, терапевт
8 років досвіду
8,50
Лікар спеціалізується в галузях терапії та кардіології. Проводить діагностику та лікування серцево-судинних захворювань. Займається лікуванням гіпертонічної хвороби, стенокардії, атеросклерозу, тахікардії, серцевої недостатності.
Консультація 600 грн.
Сімейний лікар, Педіатр
20 років досвіду
8,45
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Лікар УЗД, терапевт
36 років досвіду
8,20
Записатися на прийом2 онлайн записи