Блищак Юлія Збігнєвна

Дерматолог
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.

Олег
Нещодавно консультувався в дерматолога Блищак, а після цього мав видалення папілом на обличчі і шиї. Мені сподобався підхід лікаря, її манера спілкування, дуже фахово прокунсультувала і гарно все видалила. Я залишився задоволений і можу рекомендувати цього лікаря. Дякую Вам, Юлія Збігнєвна!
Степан
Дуже доступна, зрозуміла і кваліфікована консультація. Лікування помогло. Рекомендую.
Христина
Прекрасний фахівець. Консультувалась в Медікавер. Всім рекомендую.
Христина
Молодець. Дуже хороша лікар.
Юрій
23 травня '17р.
Вперше у Юлії Збігнєвни консультувався ще у 2009 році. Потім коли вона була в декреті ходив до інших лікарів. Хочу вам сказати, що кращого фахівця у Львові немає. Вона дійсно професіонал. Всім своїм друзям завжди рекомендую тільки її.
Олександр (Рава-Руська)
23 травня '17р.
Неодноразово консультували наших дітей. Пречудовий спеціаліст!
Назарій Богданович
11 травня '17р.
Слава Ісусу Христу! Юлія Збігнєвна видаляла мені під оком папіломки. Хоча процедура не дуже приємна, проте лікар все зробила на найвищому рівні. А ще вона дуже красива!
Лілія
10 травня '17р.
Чудовий спеціаліст, уважна і кваліфікована, рекомендую!
10 травня '17р.
Дуже хороший спеціаліст. Призначила мені якусь "бовтанку" і на тредій день все зійшло. Молодець! Уважний і професійний доктор! Всім рекомендую Юлія Збігнєвна
Елеонора
04 травня '17р.
Кращий спеціаліст у Львові. Де я вже тільки не консультувалась, а саме Юлія Збігнєвна мені допомогла. Всім рекомендую.
Мирослава
18 квітня '17р.
У меня была родинка, которая доставляла мне много неудобств. Вначале я боялась с ней что-то делать, а потом, когда пару раз ее зацепила до крови, тогда решилась на кардинальные меры. Юлия Збигневна мне ее обследовала и удалила радиоволновым способом. Теперь я понимаю, что мне следовало гораздо раньше обратиться к специалисту и навсегда расстаться с проблемой. Блищак сделала это прекрасно.
Ксения
17 квітня '17р.
У меня родинка в интимном месте. Какое бы белье я не надела, все время ее натираю и цепляю. Бывает очень больно. С этой деликатной проблемой обратилась к Блищак. Она провела диагностику и предложила удалить родинку. Сделала она это с помощью радиоволновой аппаратуры. Все прошло хорошо и уже зажило. Спасибо доктору за хорошую работу, такт и понимание.
Христина
Гарно прокунсультувала і ефективно пролікувала. Велике дякую
Юліан
прекпасний дерматолог, кпащий у Львові
Юрій
Пречудовий дитячий дерматолог. Уважна і розумна. Рекомендуємо всім
Світлана
Я теж рекомендую Юлію Збігнєвну. Прекрасний фахівець, чуйна та уважна, вміє знайти підхід навіть до таких лякливих як я)) . Спасибі Вам за професіоналізм і людяність! А також спасибі всім паціентам, які писали коментарі, завдяки вам я теж зробила вірний вибір! Всім рекомендую. П.С. Запис до Юлії Збігнєвни йде десь на тиждень вперед, візьми до уваги в разі потреби звернення.

• 2004 р. - Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького;
  • 2007 р. - клінічна ординатура за спеціальністю "дерматовенеролог" в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Курси

• 2016 р. - Курс тематичного удосконалення за темою "Радіохвильове видалення новоутворень шкіри";
  • 2016 р. - Курс тематичного удосконалення за темою "Диференційна діагностика та вибір тактики лікування при гемангіомах та гемангіомоподібних новоутвореннях шкіри".

• Член Української асоціації лікарів-дерматовенерологів та косметологів;
  • Член Громадського об’єднання "Українська академія дерматовенерології".