Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клінікам та діагностичним центрам

Сервіс likarni.com — унікальна можливість збільшити кількість пацієнтів Вашої клініки або діагностичного центру. Реальним такий факт стає завдяки низки переваг.

likarni.com

  • Сайт працює в режимі 24/7. Кожен відвідувач може автоматично стати вашим клієнтом. Для цього потрібно заповнити форму запису на прийом до лікаря або звернутися до оператора сall-центру.
  • Інформація про потенційного пацієнта негайно надходить до медичного закладу за допомогою дзвінка оператора або автоматичної передачі даних.
  • Наші співробітники надають підтримку клієнту від моменту подачі заявки до прибуття в клініку.
  • Кожна медустанова має доступ до персональної інформації. Від цього залежить можливість внесення змін і оновлених даних.
  • Завдяки системі відгуків і динамічному рейтингу медустанов Ви легко відстежите якість вашої роботи.
  • Реєстрація на сервісі безкоштовна.

З питань співпраці:

Портал likarni.com — це можливість знайти діагностичний центр, клініку і оформити заявку на прийом в обрану медустанову, до лікаря або на послугу. Для цього потрібно проаналізувати запропонований список медустанов і зробити вибір на користь найзручнішого варіанта.

Усі питання з приводу співпраці ви можете задати менеджерам за телефонами:

Про проект Likarni.com:

Користування сервісу likarni.com для Відвідувачів абсолютно безкоштовне. Детальніше про проект читайте на сторінці проекту. Додаткова контактна інформація на сторінці контакти

Детальна інформація страховим агентам на сторінці страхування.


Для тих, хто хоче працювати у нас набір в команду.