Лікарі дерматологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація дерматолога в кліниці «Клінка Ю. Тітовця» 400 грн.
Консультація дерматовенеролога в кліниці «Медікавер» 280 - 330 грн.
Консультація дерматолога в кліниці «Зозулька fest» 100 - 200 грн.
Консультація дерматоонколога в кліниці «Веромед» 100 грн.
Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря дерматолога (огляд, консультація, призначення лікування) в кліниці «МЦ ДВ» 400 грн.
Консультація дерматолога в кліниці «Oxford Medical» 220 - 345 грн.

Дерматолог — вузькопрофільний спеціаліст, що вивчає захворювання та дефекти шкіри, запалення, висипи, появу судинних сіток та зірочок тощо.

Симптоми, що сигналізують про звернення до дерматолога:

• шкіряні висипи, почервоніння, свербіж, зміна пігментації;
  • сухість та лущення;
  • дефекти шкіри (постакне, судинні сітки, темні круги під очима тощо);
  • поява новоутворень (папіломи, фурункули, гематоми, бородавки, лишай, герпес);
  • поява судинних зірочок на ногах;
  • раптова поява родимок, зміна їх розміру, кольору;
  • набряк шкіри;
  • опік чи обмороження тканин;
  • випадіння волосся, поява лупи;
  • підвищене потовиділення;
  • поява паразитів на шкіряному та волосяному покривах;
  • псоріаз.

Перед консультацією пацієнту необхідно подбати про правила особистої гігієни, привести до ладу волосся та нігті, надягнути свіжий та комфортний одяг, який не подразнює уражені ділянки шкіри. Також напередодні прийому заборонені експерименти із невідомими продуктами та напоями, хімічними побутовими засобами. За декілька днів до прийому потрібно виключити контакти із алергенами, не приймати медикаменти.

На прийомі у дерматолога пацієнт розповідає про появу перших симптомів, характер їх розвитку, зовнішні зміни та прояви. Хворий детально розповідає про контакт із предметами побуту, рослинами, тваринами, іншими людьми, а також про особливості раціону. Після цього лікар проводить обстеження шкіряного та волосяного покривів, нігтів, встановлює попередній діагноз, призначає ефективне лікування.

Додатково можуть знадобитися такі лабораторні дослідження та аналізи:

• клінічний та біохімічний аналіз урини, плазми крові;
  • дерматоскопія;
  • бакпосів для визначення реакції на антибіотики;
  • пігментний скрінінг;
  • тест на ВІЛ-інфекції, сифіліс;
  • алергічні проби;
  • мікроскопія;
  • мікологічне дослідження нігтів та волосся;
  • бстеження в лікарів інших профілів.

До дерматолога звертаються люди будь-якого віку та статі (у тому числі і діти молодшої вікової групи). Ви можете ознайомитися с інформацію про найкращих лікарів-дерматологів на медичному сайті likarni.com

Хто такий дерматолог?
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Дерматолог
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.
Степан
07 червеня '17р.
Дуже доступна, зрозуміла і кваліфікована консультація. Лікування помогло. Рекомендую.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-24
Консультація 330 грн.
Дерматовенеролог, Трихолог
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Софья
13 вересня '16р.
Хороший врач. Очень хорошо провела необходимое лечение.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-24
Консультація 430 грн.
Косметолог
30 років досвіду
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець косметолог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла.
Анжела
20 листопада '16р.
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Дерматокосметолог
14 років досвіду
Яворська Наталія Василівна – дерматокосметолог вищої категорії, володіє сучасними методиками контурної пластики, ін'єкцій краси, лазерної та апаратної косметології, мезотерапії.
Карина
09 лютого '17р.
После нескольких косметологических процедур у Натальи Васильевны меня просто не узнать. От комплиментов нет отбоя. Теперь я стала часто посещать любимого косметолога. Она настоящий специалист -профессионал. Обращайтесь.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дерматолог, Косметолог
17 років досвіду
Лікар дерматолог, косметолог, проводить контурну пластику, мезотерапію, пілінг. Соломія Степанівна спеціаліст сучасної апаратної косметології.
Марія
10 жовтня '16р.
Соломія привітна і доброзичлива, прекрасний дерматокосметолог. Приємна у спілкуванні, відмінно виконує свою роботу, дає слушні поради.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Дерматолог, Косметолог
21 рік досвіду
У сферу інтересів лікаря входять нові апаратні і медикаментозні методики комплексного лікування хронічних шкірних хвороб (акне, атопічний дерматит, псоріаз, екзема, мікози, червоний плоский лишай, рожевий лишай, висівкоподібний лишай), захворювань нігтьових пластин і волосся. Лікар володіє консервативними і хірургічними методами видалення доброякісних новоутворень шкіри. Проводить криомассаж, лікування гіпергідрозу препаратом Диспорт, лімфодренаж, мезотерапію, хімічні пілінги, контурну пластику, биоревитализацию, плазмоліфтінг.
Леся
13 вересня '16р.
Нехай вас не вводить в оману, що ваш косметолог - чоловік. Колодченко один з кращих фахівців, володіє всіма сучасними методами лікування та профілактики в дерматокосметології. Раджу, не пошкодуєте!
Записатися на прийом14 онлайн записів
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Дерматокосметолог
13 років досвіду
Лікар дерматокосметолог, проводить процедури по омолодженню обличчя, використовуючи елос-технології. Лікар робить біорепарацію та біоревіталізацію шкіри, володіє технологією контурної пластики. Є автором власної методики з лікування акне.
Карина
10 серпня '16р.
Зверталась до Романенко для консультації. Кваліфікований і розважливий дерматокосметолог, її рекомендації сталися в нагоді, робила процедури за її порадою - запалення зникло, дякую.
6 років досвіду
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних нук. Займається проблемами естетичної медицини та дерматології, спеціалізується на апаратній косметології, контурній пластиці, радіохвильовій хірургії, ін'єкційній косметології. Закінчила Львівський національний медичний університет.
Людмила
22 травня '16р.
Приятная и толковая врач. Назначила эффективный курс лечения. Огромное спасибо!
Консультація 330 грн.
5 років досвіду
Руслана Михайлівна лікар дерматовенеролог, косметолог, проводить біоревіталізацію, мезотерапію, контурну пластику, очищення шкіри, апаратні процедури. Надає послуги з лазерної епіляції, омолодження шкіри методом ін'єкційної косметології.
Любовь
05 січня '17р.
Я всегда была недовольна своей внешностью. Обратилась к Руслане Михайловне, и очень рада. После лечения я стала совсем другой, мне нравится мое лицо. Спасибо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 345 грн.
7 років досвіду
Ярина Михайлівна лікар веде прийом пацієнтів із захворюваннями нігтів, волосся та шкіри. Лікує гіпергідроз, вугрі, купероз. Проводить такі процедури, як мезотерапія, контурна пластика, хімічний пілінг, біоревіталізація, лазерну епіляцію та ін.
30 листопада '-1р.
У моего брата все лицо в угрях, постоянные воспалительные, гнойные прыщи. Он обратился к Ирине Михайловне, она провела осмотр, брат сдал много анализов, и врач назначила лечение. Сейчас лицо у брата намного чище, он очень доволен. Спасибо
Консультація 345 грн.