Каліка Геннадій Маркович

Хірург, Пластичний хірург
врач вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2) р.Галицький (Центр)

Тетяна
Хірург від Бога.Я дуже рада що звернулась саме до Генадія Марковича.Задоволена роботою,дуже дякую Вам за Вашу працю.
Алла
Хірург від Бога, не знаю, що б ми робили без Вас!
Анастасия
Сделала ринопластику у Геннадия Марковича безумно довольна , нос идеальный ! Советую только его . Профессионал
Ліля
Хочу висловити ,щиру подяку ,лікарю Каліці Геннадію Марковичу !!! Дякую за Ваші послуги та золоті руки. Ви найкращий! Добре, коли з тобою працює лікар вищої категорії,професіонал своєї справи! Генадій Маркович, дуже РОЗУМНИЙ ДОБРИЙ Лікар , Він все коректно, чітко та зрозуміло пояснив ,що треба зробити ... Зробила і помолодшала років на 10-15років .Став правильний овал обличчя ,шкіра підтягнулася❤️
Ігор
Генадій Маркович прекрасний спеціаліст та віртуоз своєї справи. Вислухав, порадив, допоміг. В клініці комфортні умови, персонал професійний та завжди уважний до кожного пацієнта. РЕКОМЕНДУЮ!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник! Без перебільшення. Мій випадок - не з простих: травма носа 15-ти річної давності, рубці, перелом переносиці, викривлення носової перегородки, неестетичний вигляд і т.д. і т.п. зараз у мене період реабілітації. Результатом задоволена вже тепер. Щаслива, що потрапила саме до цього лікаря: чуйного, доброго, щирого, відповідального і ДУЖЕ уважного... Спасибі Вам, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник. Без перебільшення. Мій випадок - далеко не з простих: травма носа 15-тирічної давності, викривлення носової перегородки, перелом переносиці, неестетичний вигляд, давні рубці.... і т.д. і т.п. Але Геннадій Маркович - професіонал своєї справи: дуже уважний, щирий, добрий... і що важливо в такий момент, вміє налаштувати на позитив. Прекрасно розуміє своїх пацієнтів, підтримує, переживає разом з ними цей важливий і складний момент. Я щаслива, що потрапила саме до нього. Зараз проходить період моєї реабілітації. Я вже задоволена своїм носиком.Впевнена, що все під контролем, а значить, результат буде відмінним. Щире спасибі ВАМ, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
таня
думаю що цей лікар поставить мою маму на ноги
Світлана
Хороший спеціаліст, уважний, відповідальний, результатом задоволена.
Світлана
Дуже Вдячна Геннадію Марковичу за проведену операцію! Руки - золото!!! Результат супер!

• 1972 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • Інтернатура за спеціальністю "Хірургія";
  • 1974 р. - Спеціалізація за направленням "Пластична хірургія", Інститут пластичної хірургії та косметології, м. Москва, Росія;
  • 1978 р. - Спеціалізація за направленням "Пластична хірургія", Інститут краси, м. Москва, Росія.

Курси

• Щорічно курси тематичного вдосконалення;
  • Кожні п'ять років передатестаційні цикли (ПАЦ);
  • 2013 р. - Курси по темі "Опіковий шок".

• Учасник Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.