Каліка Геннадій Маркович

43 роки досвіду
врач вищої категорії
кандидат медичних наук
Консультація 275 грн.
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Лікар працює в клініках:
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський

Відгуки пацієнтів

Тетяна
09 січня '16р.
Хірург від Бога.Я дуже рада що звернулась саме до Генадія Марковича.Задоволена роботою,дуже дякую Вам за Вашу працю.
Алла
11 липня '16р.
Хірург від Бога, не знаю, що б ми робили без Вас!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа" (1972 р.);
  • Інтернатура за спеціальністю "Хірургія";
  • Спеціалізація за направленням "Пластична хірургія", Інститут пластичної хірургії та косметології, м. Москва, Росія (1974 р.);
  • Спеціалізація за направленням "Пластична хірургія", Інститут краси, м. Москва, Росія (1978 р.).

Курси

• Геннадій Маркович щорічно проходить курси тематичного вдосконалення (ТУ) та кожні п'ять років передатестаційні цикли (ПАЦ). Останній раз лікар проходив навчання на курсах ТУ по темі "Опіковий шок" у 2013 р.

Участь в асоціаціях

• Учасник Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.
Схожі спеціалісти:
Проктолог, Ендоскопіст, Хірург