Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки мамології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі мамологи
Послуга Ціна
Консультація мамолога 550
Цитологічне дослідження виділень з сосків (1 скельце) 100
Мастопатія 400
Видалення фіброми молочної залози 5700

Мамологія вивчає захворювання молочних залоз, причини, що їх викликають, розвиток хвороби, методи лікування та профілактики. Серед патологій молочних залоз перше місце посідає рак, тому мамологія тісно пов’язана з онкологією.

Основні захворювання молочних залоз:

 • кісти;
 • мастит (запалення);
 • доброякісні та злоякісні пухлини.

Захворювання молочної залози в основному пов’язані з дефіцитом чи надлишком певних гормонів або ж їх дисбалансу. Гормональне порушення запідозрюють внаслідок збою менструального циклу, ендокринних захворювань.

Фактори, що збільшують появу патологій:

 • стреси;
 • відсутність вагітності та пологів;
 • аборти;
 • зловживання алкоголем, паління.

Хоча рак молочної залози частіше вражає жінок, не варто забувати, що рак молочної залоз зустрічається і у чоловіків. Такий тип захворювань вимагає своєчасної діагностики, тому що рак досить швидко метастазує в легені та кістки, але прогноз при цьому буде більш сприятливий, якщо призначити лікування хвороби на початкових стадіях.

Спочатку лікар проводить пальпацію пацієнта. Навіть на цьому етапі можна запідозрити те чи інше захворювання. Для додаткового обстеження та уточнення діагнозу призначається:

 • УЗД;
 • мамографія:
 • дуплексне сканування;
 • комп’ютерна томографія.

Після встановлення діагнозу методика лікування обирається індивідуально. У таких випадках застосовують або консервативну терапію (антибіотики, корегування гормонального фону), або ж оперативне лікування (при видаленні кісти чи ракової пухлини).

Виявивши будь-які зміни грудей, відразу ж необхідно звернутися до спеціаліста. Пам’ятайте, своєчасне встановлення діагнозу та ефективне лікування застерігає від багатьох негативних наслідків. Відвідайте сайт likarni.com, де зібрана інформації про найкращі клініки міста.

Що таке мамологія?
Знайдено 6 клінік
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Тамара
Після 40 років взяла собі за правило щорічно відвідувати мамолога. У моїй сім’ї по жіночій лінії 2 випадки смертей від раку грудей. Щороку, а деколи і 2 рази на рік, коли відчуваю незначний біль звертаюсь до мамолога. На щастя, все в нормі. Лікар тримає усе під контролем. Рада, що мамолог привітний та чуйний. Приємно спілкуватись із професіоналом, який дасть пояснення на будь-яке питання.
22 сентября '16 г.
8
Маргарита
Намацала невеличке ущільнення у ділянці правої молочної залози. Відразу злякалась, що пухлина злоякісна. Записалась до мамолога та на наступний день він провів обстеження. Пухлини ані доброякісної ані злоякісної, на щастя, не було. Незадовго до того сильно вдарилась груддю. Вийшов такий собі ущільнений синяк. Він знаходився на нижній частині залози, тому побачити його було важко. Тільки по відчуттям зрозуміла, що там щось є. Лікар прописав мазь. Скоро все розсмокталось.
30 июня '16 г.
8
Юлія
До свого здоров’я ставлюсь відповідально, тому планово щороку проходжу багатьох лікарів, у тому числі і мамолога. Лікар завжди детально обстежує залози та при найменшій підозрі направляє на додаткові дослідження. На жаль, цього року у мене діагностували мастит на ранній стадії. Пропила курс лікування і відчуваю значне та швидке покращення. А все тому, що консультація мамолога має буде плановою.
14 ноября '16 г.
10
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,27
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
 • Консультацію провідного мамолога 350
 • Видалення фіброми молочної залози 5 700
 • Трепан біопсія грудної залози 420
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 10:00-14:00
Ще лікарні:
9,11

Львів вул. Антоновича, 102

р.Франківський

8,70
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Біопсія молочної залози
 • Мастопатія 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
8,60
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір. Приймає лікар: Рибчинський Гордій Олегович
 • Консультація мамолога 550
 • Пункція молочної залози 184
 • Пункція молочної залози під УЗД супроводом 274
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-14:00
8,44
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Біопсія молочної залози
 • Мастопатія 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
7,03
Львів пр-т. Чорновола, 1 р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії оказує медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла.
 • Консультація мамолога
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8

Години роботи:

Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00