Максимчук Соломія Ігорівна

Сімейний лікар, Педіатр
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

Марія
Ми дуже задоволені професіоналізмом нашого улюбленого лікаря Максимчук Соломією Ігорівною. Я щаслива що можу отримати хорошу консультацію у будь яку хвилину.
АННА
Чудовий спеціаліст!!!
Валерия
Помогла, когда это было нужно. Дала очень хорошие рекомендации. Все четко соблюдаем и ребенок больше не болеет))).
Олена
Приємна лікарка, знає, що робить. Щиро вдячна за допомогу.

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, за спеціальністю "Педіатр, сімейний лікар";
  • Інтернатура на базі 1 клінічної лікарні м. Львова.

Курси

• Тематичний курс за темою "Дерматоскопія та дерматопатологія", при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького;
  • Тренінг за програмою Проекту охорони здоров’я матері і дитини ( USAID) з доказово-базової медицини.