Клініки проктології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи

Проктологія — розділ медицини, що займається вивченням хвороб товстої кишки, ректальної області та заднього проходу. Багато пацієнтів, враховуючи делікатність цих захворювань, зволікають із походом до лікаря, що призводить до серйозних наслідків для всього організму.

Хвороби, які лікують проктологи:

• свищі прямої кишки;
  • випадіння кишки;
  • хвороба Крона;
  • пухлинні захворювання.

Звертатися до лікаря необхідно за таких симптомів:

• відчуття дискомфорту в області ануса;
  • відчуття стороннього предмету в прямій кишці;
  • кров, слиз, гній у природніх виділеннях;
  • запори та вздуття живота;
  • пронос;
  • нетримання газів та калу;
  • відчуття неповного випорожнення прямої кишки.

Хвороби такого типу не минають самі по собі, тому задля комфортного життя необхідно звертатися до лікаря-проктолога. При встановленні діагнозу проктолог оглядає пацієнта, збирає анамнез, проводить пальпацію товстої кишки. За необхідності лікар призначає додаткові аналізи для більш точного діагностування захворювання.

Перед тим як відвідати проктолога, потрібно спорожнити кишечник. Зробити це можна за допомогою простої медичної клізми. Окрім цього, кишечник очищують різні лікарські послаблюючі препарати. Процедуру повторюють на ніч і вранці перед консультацією. За декілька днів до відвідин лікаря, не радять вживати у їжу продукти харчування, що сприяють газоутворенню.

Знайти досвідченого проктолога та записатися на прийом можна на порталі likarni.com.

Знайдено 2 клініки
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Маргарита
Недавно хворіла на ангіну. Змушена була приймати антибіотики. Ангіну вони мені допомогли подолати, це так. Але у мене розпочалась жахлива діарея. Приймала звичайні засоби від проносу, але вони мене не брали. Звернулась до проктолога. Прописав невеличкий комплекс лікування, який дуже швидко подіяв. Дякую дуже.
05 октября '16 г.
Агнія
Допікала мене така хвороба як поліпи товстої кишки. Народні методи не допомогли. Вже дуже хотілось раз і назавжди забути про це неприємне явище. Прийшла на консультацію до проктолога. Зрозуміла, що допоможе лише операція. Було ніяково, самі розумієте. Дякую лікареві за тактичність та чуйність. Таким має бути справжній професіонал. Операцію провели за допомогою ендоскопа, який вводили через задній прохід. Пережила цю неприємність. Тепер живу набагато яскравіше.
Юрій
Страждаю від хронічних закрепів. Які тільки проносні засоби я не приймав і Піколакс і Бісакоділ і Форлакс. Результат тимчасовий або й взагалі не послаблює кишківник. Часто з’являється геморой. Через делікатність проблеми навіть і не думав звертатися до проктолога. Починалась жахлива інтоксикація організму. Відчував постійно втомлюваність, обличчя вкривалося дрібними червоними прищиками. Дружина записала на консультацію, бо більше не могла дивитися як я мучуся. Лікар тактичний, серйозний та справжній професіонал. Сподобалось з ним спілкуватися. Він призначив мені Дефенорм, Лакто та сувору дієти (вживати багато продуктів, які містять клітковину). Результат з’явився через 2 дні. На даний момент можу сходити до туалети без допоміжних засобів.
15 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в...
  • Консультація проктолога 350
  • Відеоколоноскопія 700
Записатися на прийом

Години роботи:

Львів вул. Генерала Чупринки, 3 р.Франківський
Сучасний медико-консультативний центр "Лотос" надає кваліфіковану медичну допомогу сімейного лікаря, займається ультразвуковою діагностикою внутрішніх органів та систем.
  • Консультація проктолога
Записатися на прийом