Дворакевич Андрій Орестович

Хірург дитячий
врач вищої категорії
Дитячий хірург вищої категорії, проводить оперативні втручання для лікування діафрагмальних гриж (вроджених), апендициту, патологічних станів, що виникають у шлунку, урологічних проблем. Лікар має великий досвід в ендоскопічній та лапароскопічній оперативній хірургії.

Наталія
Лікар з золотими руками і з великої літери!!! Безмежно йому вдячна за свого сина Назара!!! Андрій Орестович нехай Господь оберігає вас і вашу родину!!!
Мар‘яна 33р.
Прекрасний лікар із золотими руками!!!!Надзвичайно розумний, спокійний та має гарний підхід до людей. У нас було 2 пахові грижі, а дитині 1,5 міс.
Катерина
Лікар від Бога . Я дуже йому вдячна. Дай Боже йому здоров'я і його родині. Побільше б таких лікарів як він.
Лікар від Бога, ми все життя будемо його пам'ятати, він у 2009 році спас нашу дитину,Савченко Марію. Дай Бог йому міцного здоров'я
Катерина
Андрій Орестович не тільки класний хірург він як людина хороший. Ми з синочком, йому щиро вдячні. Побільше б таких лікарів. Дай Боже йому і його родині здоров'я.
Наталя
Лікар від Бога.Шкода що мало таких як він
Ксюша
19 квітня '17р.
Людина-лiкар з великоï лiтери!!!Дай Бог вам здоров'я!!!
Лікар з золотими руками від самого Бога
Добре, що існуюсь такі гарні лікарі!
Це найкращій дитячий хірург!! Врятував дитину, зробив найскладнішу операцію! Самий людяний і порядний доктор!
Пісний Сергій Ярославович
Низько кланяюсь!Лікар від Бога! Дякую, дякую,дякую!!!Пісний Сергій Ярославович.Як би не він,то....
Лікар від Бога!!!
Lady Di✨
Це Лікар руками якого керує Бог❤️❤️❤️❤️ Дякую вам велике ви найкращий❤️❤️❤️❤️ Здоров‘я міного Вам, та Божого Благословінння❤️❤️❤️❤️
Ірина
Прекрасний лікар і хороша людина.
Світлана
Лікар від Бога. і Людина чудова
Диана
Очень хороший специалист и человек. Благодарны Андрею Орестовичу за помощь нашей дочурке.

• 1997 р. - Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, лікувальний факультет;
  • Інтернатура з дитячої хірургії на базі кафедри дитячої хірургії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Курси

• 2008 р. - майстер-клас при Центрі дитячої відеохірургії, лектор – професор Даріуш Патковський, м. Вроцлав, Польща;
  • 2008 р. - курс за темою "Лапароскопічна хірургія", лектор – професор Вільям Норвуд, м. Шрифпорт, Луїзіана, США;
  • 2011 р. - майстер-клас при Центрі дитячої відеохірургії, лектор – професор Даріуш Патковський, м. Вроцлав, Польща;
  • 2011 р. - майстер-клас за темою "Хірургічне лікування вроджених діафрагмальних гриж", м. Рим, Італія;
  • 2012 р. - курси за темою "Сучасні технології та методи лікування в герніології", м. Гданськ, Польща;
  • 2013 р. - стажування при Центрі малоінвазивної хірургії шпиталю Рокі Маунтін, м. Денвер, США.

• Член Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів України;
  • Член Асоціації ендоскопічних хірургів України.
Схожі спеціалісти:
Уролог, Хирург, Проктолог, Пластический хирург
Отоларинголог, фониатр, отохирург, пластический хирург