Діагностичні центри Львова во Франківському районі

УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 500 грн.
Кольпоскопія 400 грн.
Електрокардіограма (ЕКГ 12-каналів) 200 грн.
Ультразвукова діагностика (УЗД) судин шиї (сонні та хребтові артерії) 600 грн.
Ортопантомограма (дитячий комп'ютерний знімок усіх зубів) 240 грн.
Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Анастасія
Юрій Альбертович ,це не просто лікар,це хороший порадник ,і прекрасна добродушна людина,декілька місяців тому попала до нього і неймовірно щаслива ,тому шо він постава мене на ноги,дав мені надію на повноцінне життя без операцій ,ми добре стартанули і я вже бачу зміни ,я вперше за 4 роки можу пройти 10тис кроків. В день,а ще одягнула підбори,для мене це неймовірне щастя ,мене все викидали лікарі казали лише операція ,а Юрій Альбертович взявся і впевнена ми зможемо все здолати ,шлях не легкий ,я важкий пацієнт але я піду !! Дякую Богу і клініці за такого лікаря !!! Обожнюю вас!ви найкращий !!! Дякую що мотивуєте!
Оля
Дуже добре відноситься персонал до пацієнтів. Почуваюсь комфортно. Прихожу із задоволенням .Дякую.
18 декабря '21 г.
Вікторія
Привітні адміністратори, хороший лікар, який все дуже гарно пояснив. Приміщення охайне та тепле. Буду в майбутньому рекомендувати цей медичний центр. Дякую!
Володимир
Привітний персонал, чудові фахівці, доступні у порівнянні з іншими профільними установами ціни. Дякую керівникові за добре налагоджену колективну роботу!
15 декабря '21 г.
Петро
Робили УЗД щитовитки. Все провели швидко і якісно. Задоволений на всі 100%. Сервіс в декілька разів кращий ніж в державних клініках!
Мирослава
Доброго дня, хочу подякувати Смілка Ігорю Степановичу за допомогу . Хороший лікар, професіонал своєї справи, а також спасибі персоналу який працює у Веромеді , дівчата привітні все дуже сподобалось,
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Франківський
Медичний центр "VeroMed" – це клініка, яка працює у різноманітних сферах медицини та відповідає найвищими світовим стандартам обслуговування. VeroMed — це високий рівень професійної підготовки лікарів та відповідальність за результат лікування. Лікарі даного медичного закладу на постійній основі підвищують та покращують рівень своїх професійних знань та...
  • Електронейроміографія рук/ніг 600
  • Електронейроміографія рук та ніг 1 000
  • Електронейроміографія рук та ультразвукова діагностика нерва 800
  • УЗД серця (Ехокардіограма) 450
  • Електрокардіограма (ЕКГ 12-каналів) 200
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування "Панацея" розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх...
  • Кольпоскопія 400
  • УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 500
  • УЗД щитовидної залози 400
  • УЗД молочних залоз 400
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 600
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00
Львів вул. Єфремова, 75
р.Франківський
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.
  • Рентгензнімок зуба (радіовізіографія) 50
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Працює з 09:30-20:00
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • УЗД органів черевної порожнини 260
  • УЗД щитовидної залози з доплер-аналізом 100
  • УЗД наднирників 60
  • УЗД печінки та жовчних шляхів 90
  • УЗД підшлункової залози та селезінки 100
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський "Центр корекції бінаурального слуху" (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки "Пізнай світ".
Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Наукова, 96 Б
р.Франківський
Медичний центр "Візекс" — медичний заклад, який спеціалізується на комплексній діагностиці зору та лікуванні очних захворювань. Спеціалісти медичного центру постійно приймають участь у міжнародних конференціях, є членами авторитетних офтальмологічних організацій та застосовують на практиці останні досягнення світової офтальмології. Центр оснащений сучасним...
Пн: 10:00-17:30 Вт: 09:00-17:30 Ср: 09:00-17:30 Чт: 09:00-17:30 Пт: 09:00-17:30
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Рентген зуба
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3
р.Франківський
Багатопрофільна клініка "Здоров'я" являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування...
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко "ДієтЦентр" існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00