Діагностичні центри Львова во Франківському районі

УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 500 грн.
Кольпоскопія 400 грн.
Дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку 390 грн.
Мамографія (4 знімки) 450 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 120 грн.
Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
Наталія Чепурська
Доброго дня) Хочу залишити відгук про лікаря-косметолога Драганчук Марію. Чудовий спеціаліст. Завжди допоможе, порадить. Я дуже задоволена результатами. Марія завжди є на зв'язку, що дуже важливо для пацієнта. Щиро рекомендую)
Юлія
Сьогодні була із сином у клініці вашій по вулиці Стрийській204 .Рекомендую всім,персонал супер,лікар оглянув дитину і все мені спокійно пояснив!навіть через мою неуважність я забула документи ,то до мене і до мого чоловіка звонили не одноразово!Так як в мене телефон поламався то я не чула як до мене звонили! Але дозвонившись домовились без проблем що перешлють мені документи! Я щиро дякую Вам,за Вашу ввічливість ,доброзичливість!По більше б таких клінік
Миронюк Олена Тихонівна
Дуже задоволена сервісом у клініці. Професійний персонал. Але особливо хочеться відзначити сімейного лікаря кардіолога Драганчук Оксану Богданівну. прекрасний спеціаліст чуйна уважна людина, яка завжди намагається вирішити проблеми та допомогти добрим словом та увагою. Щиро Вам вдячна!
Леся
Це мабуть один з самих порядних, людяних, розумних лікарів. У мене троє діток, третього народжувала у цього лікаря. Все супер. З власного досвіду знаю багато акушер-гінекології. Цей лікар заслуговує поваги. Будьте здорові Вальдемар Володимировичу, допомагайте всім у своїй чудовій справі. Добро завжди повертається добром!
наталья
Замечательный специалист! благодаря прекрасному отношению к людям и ответственному и профессиональному подходу к своей работе на свет родились наши два сыночка!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
  • Консультація лікаря УЗД на дому 1 000
Medicover
8,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • УЗД органів черевної порожнини 450
  • Прецизійне УЗД одного із органів 200
  • УЗД нирок і сечового міхура 400
  • УЗД сечового міхура та простати 220
  • УЗД щитовидної залози 250
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Франківський
Медичний центр "VeroMed" – це клініка, яка працює у різноманітних сферах медицини та відповідає найвищими світовим стандартам обслуговування. VeroMed — це високий рівень професійної підготовки лікарів та відповідальність за результат лікування. Лікарі даного медичного закладу на постійній основі підвищують та покращують рівень своїх професійних знань та...
  • УЗД серця (Ехокардіограма) 400
  • Електрокардіограма (ЕКГ 12-каналів) 150
  • Комплекс УЗД серця + ЕКГ серця 500
  • Ультразвукова діагностика (УЗД ) щитовидної з-зи 350
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) судин шиї (сонні та хребтові артерії) 500
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування "Панацея" розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх...
  • Кольпоскопія 400
  • УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 500
  • УЗД щитовидної залози 400
  • УЗД молочних залоз 400
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 500
Працює з
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • УЗД органів черевної порожнини 260
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Наукова, 96 Б
р.Франківський
Медичний центр "Візекс" — медичний заклад, який спеціалізується на комплексній діагностиці зору та лікуванні очних захворювань. Спеціалісти медичного центру постійно приймають участь у міжнародних конференціях, є членами авторитетних офтальмологічних організацій та застосовують на практиці останні досягнення світової офтальмології. Центр оснащений сучасним...
Працює з
Пн: 10:00-17:30 Вт: 09:00-17:30 Ср: 09:00-17:30 Чт: 09:00-17:30 Пт: 09:00-17:30
Львів вул. Єфремова, 75
р.Франківський
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.
  • Рентгензнімок зуба (радіовізіографія) 50
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Працює з 09:30-20:00
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський "Центр корекції бінаурального слуху" (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки "Пізнай світ".
Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Рентген зуба
Працює з 09:00-19:00