Діагностичні центри Львова во Франківському районі

УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 500 грн.
Кольпоскопія 400 грн.
Дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку 390 грн.
Мамографія (4 знімки) 450 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 120 грн.
Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Леся
Це мабуть один з самих порядних, людяних, розумних лікарів. У мене троє діток, третього народжувала у цього лікаря. Все супер. З власного досвіду знаю багато акушер-гінекології. Цей лікар заслуговує поваги. Будьте здорові Вальдемар Володимировичу, допомагайте всім у своїй чудовій справі. Добро завжди повертається добром!
наталья
Замечательный специалист! благодаря прекрасному отношению к людям и ответственному и профессиональному подходу к своей работе на свет родились наши два сыночка!
Ярина
Мирослава Романівна дуже приємна, хороша, кваліфікована, освічена! Рекомендую!
Світлана
Дуже хороший лікар!Дякуємо за донечку.
Світлана
Я теж рекомендую Юлію Збігнєвну. Прекрасний фахівець, чуйна та уважна, вміє знайти підхід навіть до таких лякливих як я)) . Спасибі Вам за професіоналізм і людяність! А також спасибі всім паціентам, які писали коментарі, завдяки вам я теж зробила вірний вибір! Всім рекомендую. П.С. Запис до Юлії Збігнєвни йде десь на тиждень вперед, візьми до уваги в разі потреби звернення.
Дякую за допомогу
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
  • Консультація лікаря УЗД на дому 1 000
Medicover
8,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • УЗД органів черевної порожнини 450
  • Прецизійне УЗД одного із органів 200
  • УЗД нирок і сечового міхура 400
  • УЗД сечового міхура та простати 220
  • УЗД щитовидної залози 250
Львів вул. Щирецька, 36
р.Франківський
Багатопрофільний медичний центр "Веромед" пропонує комплексну медичну допомогу за напрямками: флебологія, інструментальна на лабораторна діагностика.
  • УЗД серця (Ехокардіограма) 300
  • Електрокардіограма (ЕКГ 12-каналів) 150
  • Комплекс УЗД серця + ЕКГ серця 400
  • Ультразвукова діагностика (УЗД ) щитовидної з-зи 250
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) судин шиї (сонні та хребтові артерії) 500
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування "Панацея" розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх...
  • Кольпоскопія 400
  • УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 500
  • УЗД щитовидної залози 400
  • УЗД молочних залоз 400
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 500
Працює з
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • УЗД органів черевної порожнини 260
  • УЗД щитовидної залози з доплер-аналізом 100
  • УЗД наднирників 60
  • УЗД печінки та жовчних шляхів 90
  • УЗД підшлункової залози та селезінки 100
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Єфремова, 75
р.Франківський
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.
  • Рентгензнімок зуба (радіовізіографія) 50
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Працює з 09:30-20:00
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський "Центр корекції бінаурального слуху" (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки "Пізнай світ".
Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Наукова, 96 Б
р.Франківський
Медичний центр "Візекс" — медичний заклад, який спеціалізується на комплексній діагностиці зору та лікуванні очних захворювань. Спеціалісти медичного центру постійно приймають участь у міжнародних конференціях, є членами авторитетних офтальмологічних організацій та застосовують на практиці останні досягнення світової офтальмології. Центр оснащений сучасним...
Працює з
Пн: 10:00-17:30 Вт: 09:00-17:30 Ср: 09:00-17:30 Чт: 09:00-17:30 Пт: 09:00-17:30
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Рентген зуба
Працює з 09:00-19:00