Діагностичні центри Львова во Франківському районі

УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 350 грн.
Дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку 390 грн.
Мамографія (4 знімки) 450 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 110 грн.
Кольпоскопія 200 грн.
Знайдено 15 клінік

Працюють по:

Сб Нед
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
Віталій
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
Олена
У 2008 році при ЕКЗ (метод іксі) моїм лікарем була Кожема І.Я. Все супер. Маю двоє діток . Дякую.
Мария
Дворакевич Андрій Орестович чудовий дитячий хірург. та гарна людина.Ми йому безмежно вдячні .Операція та ребілітація пройшли для дитини дуже легко.Шовчик взагалі ювелірний.Рекомендую!
Юлія
Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!
Ілона
Дякую Кожемі Ірині Ярославівній за донечку.У нас була перша спроба і все успішно.Я Дуже їй вдячна.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
  • Консультація лікаря УЗД на дому 1 000
  • УЗД серця (ехокардіографія) 350
  • Відеоколоноскопія 1 500
  • Гістерорезектоскопія 2 500
  • Гістероскопія 2 200
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • УЗД органів черевної порожнини 450
  • Прецизійне УЗД одного із органів 200
  • УЗД нирок і сечового міхура 250
  • УЗД сечового міхура та простати 220
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування "Панацея" розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх...
  • Кольпоскопія
  • УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 350
  • УЗД молочних залоз 250
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 300
Працює з 13:00-18:00
Львів вул. Щирецька, 36
р.Франківський
Багатопрофільний медичний центр "Веромед" пропонує комплексну медичну допомогу за напрямками: флебологія, інструментальна на лабораторна діагностика.
  • УЗД щитовидної залози 180
  • Дуплексне сканування судин дуги аорти (сонних та хребтових артерій) 300
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок з консультацією лікаря (1 нога) 300
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок з консультацією лікаря (2 ноги) 350
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Єфремова, 75
р.Франківський
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.
  • Рентгензнімок зуба (радіовізіографія) 50
Працює з 09:00-20:00
7,7
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
Працює з 10:00-19:00
7,4
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • УЗД органів черевної порожнини 260
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Працює з 09:30-20:00
7,2
Львів вул. Стрийська, 204
р.Франківський
Поліклініка "Медікавер" на Стрийській почала роботу з 2014 року, виконує амбулаторний прийом пацієнтів дорослого та дитячого віку. Пацієнтів приймають лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії. Напрямки роботи поліклініки: педіатрія, гінекологія, гастроентерологія, дерматологія, ендокринологія, кардіологія, неврологія, отоларингологія,...
  • УЗД органів черевної порожнини та малого тазу 650
  • УЗД органів черевної порожнини 450
  • УЗД нирок і сечового міхура 250
  • УЗД сечового міхура та простати 300
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Рентген зуба
Працює з 09:00-19:00