Ханик Тарас Ярославович

Травматолог, Ортопед
врач першої категорії
Лікар травматолог-ортопед першої категорії, займається лікуванням переломів за допомогою титанічних еластичних пластин, малоінвазивних хірургічних втручань при переломах кісток. Також допомогає пацієнтам з проблемами клишоногості та плоскостопості.

Тарас Ярославович є нашим лікарем. Ми звернулись до нього по рекомендації з обширною травмою коліна з метою проведення належного оперативного втручання для усунення наслідків травми. Зараз ми є справді раді, що наш вибір зупинився на Тарасові Ярославовичу. Насамперед ми щиро вдячні за дуже добре проведену операцію. Бо станом на сьогодні це не просто наші слова пацієнтів, - це не одноразові підтвердження інших ортопедів-травматологів реабілітаційного центру під час оглядів коліна при складанні програми реабілітації щодо функціонального відновлення колінного суглобу. Також, хочемо відзначити, що лікар безкорисливо робив для нас більше ніж того вимагав його обовязок. І беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! Тарас Ярославович! Дякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Успіху Вам і вдячних пацієнтів!
Валентин
Завдяки професіоналізму Тараса Ярославовича рука загоїлася менше, ніж за місяць.
Юрій Содомора
Обрав клініку знайшовши найкращого фахівця у Львові по реконструкції колінного суглобу. Порадили знайомі лікарі, я і сам лікар. Дуже приємне враження склала чистота, охайність та лаконічність інтер‘єру клініки. Персонал, особливо медичний адміністратор Мар‘яна вразив своєю уваготю та жертовністю. Ця дівчина супроводжувала мене від домовленої 7:30 в день оперативного втручання по відновленню передньої хрестовидної зв‘язки колінного суглобу, хоча клініка починає офіційно працювати з 8:00, ~до 20:30, на протязі дня цікавилася як я себе почуваю, сприяла залагодженню виникнувших потреб, через неї відбувалися передачі від друзів та родичів, адже в клініці немає харчоблоку. Операційна вразила ергономікою та якісним обладнанням. Хірург-ортопед, анастезіолог, медсестри працювали злагоджено. Після проведення седативних заходів настав поверхневий сон, прокинувся я сам у двомісній палаті, в якій попередньо мав можливість облаштуватися. Невдовзі мене навідала операційна медсестра, анестезіолог, адміністратор Мар‘яна та лікар Ханик Тарас Ярославович. Виписали наступного дня в обідній час після огляду та перев‘язки під контролем лікаря. Жодних скарг та ускладнень немає. За кілька днів зніматимуть шви, відвідую центр реабілітації що знаходиться на останньому поверсі цієї будівлі. До того як потрапити до Тараса Ярославовича побував на «Топольній, 8-ій лікарні, у обласному госпіталі Винників, у клініці Машталера. Ви найкращий. Усіх благ вам
Іван
Тарас Ярославович двічі оперував мою розтрощену ключицю. Ювелірна робота. Класний фахівець і приємна людина.

• 2001 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • Інтернатура за спеціальністю "Ортопедія та травматологія".