MEDICOVER - мережа медичних центрів

Мережа медичних центрів MEDICOVER спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для дорослих та дітей. До мережі входять: медцентр та поліклініка у Львові і медичний заклад в Ужгороді, 2 центри репродуктології у м.Львові та м.Дніпро (MEDICOVER FERTILITY).

Послуги, якими можна скористатися в мережі медичних центрів MEDICOVER:

• консультація профільного спеціаліста;
  • консультація лікаря УЗД на дому;
  • УЗД для вагітних;
  • ультразвукове дослідження внутрішніх органів;
  • ендоскопічні маніпуляції;
  • дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку;
  • мамографія;
  • трепан біопсія молочної залози;
  • лабораторні аналізи;
  • кріоконсервація тканини яєчників;
  • культивування яйцеклітин та ембріонів;
  • перенесення ембріонів;
  • пластика пахової грижі;
  • анальна цитологія;
  • виклик терапевта додому;
  • пакет “Комплексне обстеження чоловічого організму”;
  • пластика обличчя та шиї;
  • склеротерапія;
  • масаж від 0 до 1 року;
  • вакцинація та ін.

Серед головних переваг установ висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання та технології, комфортні приміщення, доступна цінова політика, дотримання конфіденційності та систематичні акції.

+38 (044) 500-19-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Филиалы сети:
Львов ул. Антоновича, 102

Львов ул. Антоновича, 102

р.Франківський

Ужгород ул. Вилмоша Ковача, 17 (бывшая ул.Белинского)
Львов ул. Стрыйськая, 204

Днепр ул. Князя Владимира Великого, 9

м.Вокзальная

31 6
  • Врачи
  • Акции
  • Предложения

MEDICOVER - мережа медичних центрів, цены на услуги:

• Консультація лікаря УЗД на дому 1 000
  • Діагностичне фракційне вишкрібання стінок порожнини матки 2 500
  • Мазок на флору 100
  • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу 1 100
  • Введення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) 950
  • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення 1 400
  • Консультація генетика 390
  • Ударно-хвильова терапія 400
  • Кінезіологічне тейпування просте 350
  • Консультация репродуктолога 300

Семья Компан
Хотим оставить отзыв MEDICOVER FERTILITY - лучшему центру репродуктологии в Днепре. Очень приятная атмосфера, отличный сервис, высокотехнологичное оборудование и инновационные технологии, уютно, как дома! Весь персонал вежливый, внимательный и отзывчивый, невзирая на статусы и ранги. Наши с мужем мучения, наконец, закончились! А длились они, ни много ни мало - почти шесть долгих, мучительных лет.Огромное вам человеческое спасибоооооо!!!
Кухній О.Р.
Всім доброго дня. Хочу підтвердити, що у центрі репродуктології MEDICOVER FERTILITY насправді працюють хороші лікарі. Не хочу розповідати, як у нас все проходило, хочу сказати лише одне - нашому синочку завтра виповнюється один рік!!! Весь процес лікування відбувався майже шість місяців. Було витрачено багато коштів і нервів, але все позаду. Пройшла через безліч клінік, але допомогу мені надали саме тут. Не можу передати словами свою вдячність всьому вашому персоналу!
Назаренко Марія та Степан
Після того як я дізналася про вагітність, пройшло дві доби та раптом починається кровотеча. Шок. Стільки сліз ... Я не знала що робити і куди звертатися. Чоловік швидко почав шукати найближчі лікарні, медичні центри, слава Господу, що ваш центр виявився поблизу від нашого дому.Ми подзвонили десь о 18:00, не зважаючи на те, що центр працював до 18:00, дівчина на проводі, вислухавши нашу ситуацію, сказала не зволікати та негайно поспішати до вашого центру. З порога нас швидко зустріли лікарі й на щастя малюка вдалося врятувати. Спасибі вам величезне за ваш непростий труд і людяність!
Вікторія
Величезне спасибі компетентному лікарю Онисько Олесі Василівні за її індивідуальний підхід , підтримку , чіткі інструкції, за її професіоналізм. Вона найкраща!
Ніка
Дуже
Супер
Илона
ОТПРАВЛЕНО КЛИНИКЕ Клиника шикарная. Хорошая аппаратура.Сервис на высшем уровне. Очень приятно прийти на прием врача и не выстаивать очереди под кабинетами и пройти полное обследование в одном кабинете.Решила просто для себя пройти обследование.Однако диагноз ,установленный в этом кабинете не подтвердился.В "Интерсоно" у меня обнаружили полип на шейке матки. Выписали существенный список препаратов перед хирургическим вмешательством. Я решила , для успокоении души, провериться в другой клинике. И.... Диагноз не подтвердился.Была на обследовании у двух врачей. Потраченные деньги, здоровье и нервы - поход в " Интерсоно"
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
Світлана
Дуже гарна лікар Гецко-Цмур Наталія,завжди готова допомогти на відстані і без,велике Вам спасибі за синочка
Дякую за синочка.
Галина Лисак
Дуже гарно, що ваш центр працює і в суботу, коли мені дуже зручно. Роблю кардіо своїх майбутніх малюків, а іх в мене буде скоро двоє. Швидко, зручно, не шкідливо і економно! Так тримати, Інтерсоно!
Віталій
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
Каріна
Кандидати медичних наук Інтерсоно добомогли мені визначили прохідність маткових труб, зробили якісне обстеження і тепер я почуваюсь справжньою жінкою з усіма можливостями і з нормальною самооцінкою.
Мілана
Дуже сподобались ваші лікарі, все вислухають, спокійно, проконсультують, призначать якісне лікування по моїм фінансовим можливостям. Вже скоро я стану мамою завдяки вашому центру.
Марина К.
Після багатьох абортів думала що вже ніколи не стану мамою. Вирішила все ж таки навідатися на консультацію в ваш центр. Зробили дуже якісне обстеження, тепер чекаю результатів. Сподіваюсь що буде донька! Дякую!
М.Калінінська
В тому році лікар моєї лікарні за місцем прописки поставив мені страшний діагноз беспліддя. Думала, що вже все, кінець, аж поки не натрапила на ваш сайт де і записалася на прийом в Інтерсоно. Постійна підтримка зі сторони чуттєвих і добрих лікарів, професійне лікування подарували мені щастя материнства!
Аня
Гарна клініка!Скрипинець Валерія хороший лікар мені допомогла,рекомендую.
Крістіна
Дуже гарна клініка і персонал всім рекоминдую
Олена
У 2008 році при ЕКЗ (метод іксі) моїм лікарем була Кожема І.Я. Все супер. Маю двоє діток . Дякую.
Каміла
Я мати трьох дітлахів, не встигала за всім дивитися, особливо за своїм жіночим здоровям. Дякую вашому медичному центру, що допоміг мені з моїми жіночими проблемами. Задумалась, не народити мені ще одну дитину?
Мария
Дворакевич Андрій Орестович чудовий дитячий хірург. та гарна людина.Ми йому безмежно вдячні .Операція та ребілітація пройшли для дитини дуже легко.Шовчик взагалі ювелірний.Рекомендую!
Юлія
Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!
Ілона
Дякую Кожемі Ірині Ярославівній за донечку.У нас була перша спроба і все успішно.Я Дуже їй вдячна.
Яресько
Воспользовались с мужем услугами врача-репродуктолога Кожема Ирины Ярославовны. Теперь нашему счастью нет предела. Советуем всем, у кого есть проблемы с рождением ребенка, обращайтесь к Ирине Ярославовне.
Валерій
Дуже уважний та кваліфікований лікар. Впевнений, що без допомоги Кункевича ми так швидко та без ускладнень не вилікували нашого сина. Дуже дякуємо, Тарас Романович!
Людмила
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
Григорий
Я занимаюсь боксом, потому травмы это мои постоянные спутники. Однажды во время спарринга мне сломали нос, чем нарушили его основные функции. Восстанавливал я нос у Владимира Михайловича, он прекрасно справился с поставленной задачей, работу выполнил качественно, мне кажется, даже лучше чем было.
Катерина
Ірина Степанівна не обіцяє дива, а завжди пояснює ситуацію, як вона є, та гарно робить свою справу. У нас Федів повне порозуміння і взаємоповага. Довіряю лікарю на 100 відсотків!
Юлія
Дуже задоволена рівнем обслуговування поліклініки. Хороша атмосфера,лікарі привітні,та,головне, компетентні. Ніхто тобі не хамить,а навпаки у всіх посмішка. Немає черг,тебе всюди проведуть і все покажуть. Тепер тільки сюди буду звертатись.
Вікторія
Коагулограму робила на 3 місяці вагітності. Спочатку не зрозуміла для чого вагітній жінці здавати такий аналіз. Адже його мета — встановити чи все нормально із згортуваністю крові. Я прекрасно знала, що проблем із цим немає. Чесно кажучи, навіть не надала особливого значення коагулограмі. Результати насторожили мого лікарі і дуже засмутили мене. У цей період дитина активно розвивається, а у мене проблеми з кров’ю. Завдяки своєчасному лікуванні та суворому дотриманні усіх лікарських вимог наступний аналіз був чудовий. Я перестала нервувати і тепер не переживаю за здоров’я свого немовляти. Дівчатка, тому не нехтуйте аналізами, бо ж ви відповідальні за свого малюка.

Врачи клиники MEDICOVER - мережа медичних центрів

очистить

Акции клиники

Предложения

Пакет
Медичній центр "Медікавер" рекомендує скористатися діагностичним пакетом по кардіології "У ритмі твого серця".
450 грн
Комплексне обстеження чоловічого організму
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пройти комплексне обстеження чоловічого організму зі знижкою.
1245 грн

Пакет
Медичний центр "Медікавер" пропонує пакет комплексної діагностики органів травлення.
940 грн

Пакет
Медичний центр Медікавер рекомендує придбати частинами пакет супроводу першого року життя Вашого малюка.
Пакет
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пакет послуг для дошкільнят.
1570 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пакет профогляду дитини перед школою.
1990 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" робить знижку на оформлення медичної книжки.
2145 грн
Комплексне обстеження жіночого організму
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пройти комплексне обстеження жіночого організму зі знижкою.
1690 грн

1610 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пакет послуг для дошкільнят.
1570 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пакет профогляду дитини перед школою.
1990 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" робить знижку на оформлення медичної книжки.
2145 грн

Комплексне обстеження чоловічого організму
1245 грн

940 грн

Пакет
Медичний центр Медікавер розробив діагностичний пакет для перевірки основних показників вашого здоров'я.
200 грн
Пакет
Медичний центр Медікавер пропонує програми нагляду за дітьми від 0 і до 15 років.
Пакет
Медичний центр Медікавер розробив комплексні програми по нагляду за Вашим здоров'ям.
Пакет
Медичний центр Медікавер пропонує новий пакет "Разом проти інсульту".
Пакет «Я здоровий» для первинних пацієнтів від Медікавер
Спеціально для первинних пацієнтів у Медичному центрі Medicover створений пакет «Я здоровий»
460 грн

310 грн
Обстеження жіночого організму від Медікавер
Медікавер пропонує обстеження жіночого організму "Гармонія нова"
1500 грн
Обстеження жіночого організму
Медичний центр Medicover пропонує комплексне обстеження для жінок до 40 років
1500 грн
Пакет кардіологічний Оптимальний від Медікавер
Медичний центр Medicover пропонує комплексне обстеження серцево-судинної системи
1010 грн

850 грн
Медичний супровід новонародженого від Медікавер
Фахове джерело інформації та медичний супровід з виїздом спеціалістів до дому!
2200 грн
Приобрести
Комплексне обстеження чоловічого організму від Медікавер
Медікавер на Стрийській пропонує базове обстеження організму для чоловіків
Приобрести
Пакет обстеження у дитячого гінеколога від Медікавер
Профілактичний огляд у дитячого гінеколога з пакетом послуг "Моя донечка"
690 грн
Обстеження жіночого організму після 40 років від Медікавер