Лікарі гінекологи у Львові

Гінеколог — це вузькопрофільний спеціаліст, який консультує пацієнток щодо питань захворювань статевої системи, порушень гормонального фону, менструального циклу та планування вагітності.

Розглянемо основні причини звернення до лікаря-гінеколога.

• Наявність симптомів, що вказують на вірусні чи інфекційні гінекологічні захворювання, — свербіж, жар в області інтимних органів, поява дерматитів, висипів почервонінь, ниючий чи гострий біль внизу живота, поява нехарактерних виділень із неприємним запахом та незвичним кольором.
  • Симптоми, що свідчать про гормональне порушення в організмі, — збільшення волосяного покриву, зміна голосу, ваги, збій менструального циклу, наявність вугрових висипань у дорослому віці тощо;
  • Поява дискомфорту та больових відчуттів під час інтимного контакту.
  • Планування вагітності та її протікання до самих пологів.
  • Планове щорічне обстеження.

Обстеження проходить на спеціальному гінекологічному кріслі. Тому перш за все важлива особиста гігієна всього тіла, видалення чи підстригання волосяного покриву в області інтимних органів. У день прийому необхідно одягнути чисту білизну та придбати гінекологічний набір (індивідуальне простирадло, рукавички і т. д.). Також рекомендують стриматися від інтимної близькості протягом декількох днів перед призначеним днем.

Консультація починається із опитування пацієнтки, збору анамнезу та огляду на гінекологічному кріслі. Можливо, що лікар візьме мазок та призначить інші обстеження. Лікар цікавиться стилем життя, кількістю партнерів, способами контрацепції, особливостями менструального циклу. Також фахівець консультує жінку, яка вирішила завагітніти: вказує на сприятливі дні для зачаття, призначає вітаміни, курс гормонотерапії.

Компетентного гінеколога ви знайдете на сайті likarni.com. Наш консультант в режимі онлайн допоможе записатися на прийом у будь-який зручний для вас час.

Знайдено 36 лікарів
3 відгука
Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
Лікар УЗ-діагностики, акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Проводить усі види ультразвукової діагностики. Займається лікуванням гінекологічних ахворювань.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
22 роки досвіду
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей.
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
7 років досвіду
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Консультація від 700 грн.
40 років досвіду
Володимир Іванович акушер-гінеколог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. займається лікуванням безпліддя, запальних хвороб, статевих інфекцій, ендометріозу, порушень менструального циклу, ерозії шийки матки. Доктор проводить встановлення та видалення внутрішньоматкових спіралей. Лікує непрохідність маткових труб. Володіє усіма видами гінекологічного оперативного лікування.
33 роки досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Займається лікуванням порушень менструального циклу, безпліддя. Наталія Вікторівна проводить сеанси голкорефлексотерапії.
10 років досвіду
Акушер-гінеколог, лікар першої категорії, кандидат медичних наук, лікує безпліддя, статеві інфекції, ендометріоз, дисплазію шийки матки. Ольга Володимирівна проводить кольпоскопію, обстеження прохідності маткових труб, біопсію, лікування ерозії шийки матки. Спеціалізується на проведенні гінекологічного оперативного лікування.
Гінеколог
16 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий гінеколог першої категорії, займається лікуванням дітей та підлітків. Проводить лікування маткових кровотеч, аменореї, неспецифічних запальних захворювань зовнішніх статевих органів, пульмовагінітів, мастопатії.
Консультація 250 грн.
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Гінеколог
Лікар-гінеколог надає послуги ус фері лікування жіночих захворювань. Проводить консультування з питань планування сім'ї та шлюбу, підбір контрацептивних засобів. діагностику та лікування гормональних порушень у жінок різного віку, діагностику та лікування клімактеричного періоду, діагностику та лікування при звичному невиношуванні вагітності. Займається комплексним обстеженням для профілактики раку шийки матки та молочних залоз, раннє виявлення передракових захворювань шийки матки та молочних залоз.
Консультація 310 грн.
34 роки досвіду
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, вищої категорії, проводить діагностику та лікування жіночих хвороб, проводить УЗ діагностику. Лікує жіноче безпліддя.
Консультація 310 грн.
Акушер-гінеколог
31 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, національний експерт з планування сім'ї та репродуктивного здоров'я. Лікар проводить контроль вагітності та лікування різноманітних хвороб гінекологічного профілю.Зеновія Михайлівна пройшла стажування в Джорджтаунському університеті ім.Дж.Хопкінса з проблем охорони репродуктивного здоров’я та планування сім’ї (м.Вашингтон,штат Колумбія).
Консультація 250 грн.