Лікарі гінекологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація гінеколога в кліниці «МЦ Вікторія» 400 грн.
Консультація гінеколога в кліниці «Біокурс» 490 грн.
Консультація гінеколога в кліниці «Ніка і К» 350 - 500 грн.
Консультація гінеколога в кліниці «Медікавер» 300 - 1650 грн.
Консультативний огляд вагітної гінекологом в кліниці «МЦ Інтерсоно» 250 - 1650 грн.
Консультація гінеколога в кліниці «Novo» 300 - 500 грн.
Консультація акушера-гінеколога в кліниці «Центр репродукції Паренс-Україна» 200 - 300 грн.
Консультація та огляд гінеколога в кліниці «Медичний центр Біомед» 350 грн.
Консультація гінеколога в кліниці «ЛОЦ Вікторія» 400 грн.
Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря гінеколога (огляд, консультація, УЗД, кольпоскопія, мазок, цитологія, призначення лікування) в кліниці «Медичний центр - ДВ» 1050 - 1550 грн.

Гінеколог — це вузькопрофільний спеціаліст, який консультує пацієнток щодо питань захворювань статевої системи, порушень гормонального фону, менструального циклу та планування вагітності.

Розглянемо основні причини звернення до лікаря-гінеколога.

• Наявність симптомів, що вказують на вірусні чи інфекційні гінекологічні захворювання, — свербіж, жар в області інтимних органів, поява дерматитів, висипів почервонінь, ниючий чи гострий біль внизу живота, поява нехарактерних виділень із неприємним запахом та незвичним кольором.
  • Симптоми, що свідчать про гормональне порушення в організмі, — збільшення волосяного покриву, зміна голосу, ваги, збій менструального циклу, наявність вугрових висипань у дорослому віці тощо;
  • Поява дискомфорту та больових відчуттів під час інтимного контакту.
  • Планування вагітності та її протікання до самих пологів.
  • Планове щорічне обстеження.

Обстеження проходить на спеціальному гінекологічному кріслі. Тому перш за все важлива особиста гігієна всього тіла, видалення чи підстригання волосяного покриву в області інтимних органів. У день прийому необхідно одягнути чисту білизну та придбати гінекологічний набір (індивідуальне простирадло, рукавички і т. д.). Також рекомендують стриматися від інтимної близькості протягом декількох днів перед призначеним днем.

Консультація починається із опитування пацієнтки, збору анамнезу та огляду на гінекологічному кріслі. Можливо, що лікар візьме мазок та призначить інші обстеження. Лікар цікавиться стилем життя, кількістю партнерів, способами контрацепції, особливостями менструального циклу. Також фахівець консультує жінку, яка вирішила завагітніти: вказує на сприятливі дні для зачаття, призначає вітаміни, курс гормонотерапії.

Компетентного гінеколога ви знайдете на сайті likarni.com. Наш консультант в режимі онлайн допоможе записатися на прийом у будь-який зручний для вас час.

Хто такий гінеколог?
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
Лікар - акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар медичного центру "NOVO". Надає послуги з лікування захворювань вульвовагініт, гіперплазія ендометрія, дисплазії шийки матки жіночого безпліддя та ін.
Світлана
12 червеня '17р.
Дуже задоволена прийомом в п.Анджели Ярославівни. У мене були незначні відхилення по гормонах. Знаю на прикладі своєї знайомої з подібною ситауцією, коли гінеколог відразу призначив купу гормональних препаратів. Врезультаті, знайома мала проблеми з вагою(. П. Анджела, ж пояснила,що може вплинути на гормональний збій, пояснила чому цей показник є не настільки критичний,щоб одразу призначати лікування і понижувати його. Також порекомендувала обстеження в ендокринолога і перевірку гормонів щитовидної залози.І головне, вона заспокоїла, що все добре, і нема причин переживати)) З рештою, пройшло 4 місяця і все прекрасно!!!Пила лиш вітаміни, призначені нею!
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Евгения
09 січня '17р.
Якісна робітниця, яка знає своє діло, звернулась тому що боліло мене в цій області , якісне обслуговування і якісний підхід до діла зробили результат , через 2 тижня уже все пройшло..дуже дякую за якісну роботу!
Консультація 150 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
Ірина Ярославівна є спеціалістом вищої категорії у галузі репродуктології та гінекології. Проводить обстеження та спостереження пар, що не мають дітей, проведення ЕКЗ, лікування патологій жіночої статевої системи.
Тетяна
09 жовтня '17р.
Помагає насправді розібратися в проблемі
Записатися на прийом29 онлайн записів
Консультація 430 грн.
Акушер-гінеколог
29 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з оперативного лікування патологій шийки матки, приймае пологи різної складності, виконує кесарський розтин. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Оля
28 серпня '17р.
Лікувалася в нього в 15році. Немогла завагітніти, були проблеми з кистою. Дуже допоміг,дякуючи йому маємо нашого хлопчика.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Акушер-гінеколог, Генетик
31 рік досвіду
Лікар в області гінекології та акушерської справи. Тітовець Ю. А., акушер-гінеколог-генетик вищої категорії. Займається лікуванням, що передаються статевим шляхом (сифілісу, гонореї, хламідіозу та ін.). Також проводить лікуванням різних хвороб шийки матки. Пропонує послуги контурної та об'ємної пластики.
Віктор
23 червеня '16р.
Юрій Анатолійович це лікар високої кваліфікації, та поважна людина серед пацієнтів. Якщо потрапили до нього на прийом, вважайте, що вам дуже пощастило.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 625 грн.
Онколог-гінеколог
25 років досвіду
Лікар-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області онкогінекології. Фахівець з лікування захворювань шийки матки: дисплазії, лейкоплакії, ерозії, раку. Також надає лікарську допомогу при захворюваннях, що передаються статевим шляхом, — хламідіозі, трихомоніазі, уреаплазмозі, мікоплазмозі, герпетичній інфекції та ін. Проводить корекцію стану жінок при менструальних та клімактеричних порушеннях, гормональних розладах. Надає консультації з питань планування сім'ї, вибору контрацепції. Має досвід роботи у клініках США.
Віта
20 травня '17р.
Когда мы с мужем задумались о детях, то встал вопрос поиска профильного специалиста. Друзья нам посоветовали обратиться к Рябининой. После серии анализов и комплексного обследования, мы стали счастливыми родителями. После этого наше сотрудничество не закончилось, сейчас я хочу к ней как к специалисту-гинекологу. Очень ею довольна.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Неонатолог
30 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Уляна
08 листопада '17р.
Дуже вдячна. Дуже піклується про наше немовлятко. Завжди рада і готова відповісти на всі наші запитання . Рекомендуємо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
14 років досвіду
Тетяна Павлівна лікар акушер-гінеколог другої категорії, займається УЗ діагностикою у гінекології та пренатальною діагностикою, досконало володіє процедурою гістероскопії, займається спостереженням вагітності, включаючи вагітність після ЕКЗ. Проводить лікування вагінітів, вульвовагинитів, дисплазії шейки матки, жіночого безпліддя, ерозія шийки матки та інших гінекологічних захворювань.
Уляна
15 серпня '17р.
Чудова людина, висококваліфікований спеціаліст. Завжди допоможе, за що безмежно вдячна. 7 років перевіряюсь лише в неї: і щорічний огляд і дві вагітності. Раджу!!!
Записатися на прийом27 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
Лікар вищої категорії. Надає консультації акушера-гінеколога. Є фахівцем з ультразвукової діагностики. Виконує УЗД органів малого тазу, УЗД для вагітних. Спеціалізується на лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, гонорея (трипер), молочниця (кандидоз), папіломавірусна інфекція, трихомоніаз, хламідіоз). Володіє сучасними діагностичними та лікувальними методиками, зокрема кольпоскопією. Здійснює ведення вагітності.
29.03.2017
30 листопада '-1р.
Вилікувати молочницю мені самостійно не вдалося. Незамінну допомогу мені надала Наталія Іванівна. Її лікування назавжди позбавило мене проблеми, що давно турбувала. Я уже повністю здорова, захворювання не дає про себе знати. Я вдячна Наталії Іванівні за допомогу.
Записатися на прийом27 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
18 років досвіду
Лікар першої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Веде консультативний прийом з питань планування сім’ї, лікування неплідності. Проводить УЗД органів малого тазу, УЗД плоду в першому та другому триместрі вагітності, доплерометрію. Виконує такі діагностичні та лікувальні маніпуляції, як кольпоскопія, гістероскопія, петлева ексцизія, кріодеструкція, коагуляція, конізація, радіохвильове лікування патологій шийки матки та ін.
Лариса
07 червеня '17р.
Дуже хороший спеціаліст і чуйна людина!