Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Гінекологи у Львові

Консультація гінеколога в кліниці «Панацея» 500 - 4500 грн
Консультація гінеколога в кліниці «Ніка і К» 450 - 750 грн
Супровід вагітності I триместр (консультація гінеколога (3 прийоми), УЗД 12-14 тижнів вагітності, консультація лікаря-терапевта, УЗД 18-20 тижнів вагітності, лабораторні дослідження) в кліниці «Novo» 490 - 11140 грн
Консультація гінеколога в кліниці «Перший сімейний ім. Святого Єремії, медичний центр» 100 - 650 грн
Первинна консультація лікаря гінеколога ( до 30 хв. ) в кліниці «UROSVIT» 400 - 990 грн
Консультація гінеколога + огляд в кліниці «Медіальт (Medialt), медичний центр» 400 - 610 грн
Консультація гінеколога в кліниці «Шпиталь Шептицького» 650 грн
Прескринінгова консультація в кліниці «Мати та дитина» 350 - 750 грн

Гінеколог — це вузькопрофільний спеціаліст, який консультує пацієнток щодо питань захворювань статевої системи, порушень гормонального фону, менструального циклу та планування вагітності.

Розглянемо основні причини звернення до лікаря-гінеколога.

  • Наявність симптомів, що вказують на вірусні чи інфекційні гінекологічні захворювання, — свербіж, жар в області інтимних органів, поява дерматитів, висипів почервонінь, ниючий чи гострий біль внизу живота, поява нехарактерних виділень із неприємним запахом та незвичним кольором.
  • Симптоми, що свідчать про гормональне порушення в організмі, — збільшення волосяного покриву, зміна голосу, ваги, збій менструального циклу, наявність вугрових висипань у дорослому віці тощо;
  • Поява дискомфорту та больових відчуттів під час інтимного контакту.
  • Планування вагітності та її протікання до самих пологів.
  • Планове щорічне обстеження.

Обстеження проходить на спеціальному гінекологічному кріслі. Тому перш за все важлива особиста гігієна всього тіла, видалення чи підстригання волосяного покриву в області інтимних органів. У день прийому необхідно одягнути чисту білизну та придбати гінекологічний набір (індивідуальне простирадло, рукавички і т. д.). Також рекомендують стриматися від інтимної близькості протягом декількох днів перед призначеним днем.

Консультація починається із опитування пацієнтки, збору анамнезу та огляду на гінекологічному кріслі. Можливо, що лікар візьме мазок та призначить інші обстеження. Лікар цікавиться стилем життя, кількістю партнерів, способами контрацепції, особливостями менструального циклу. Також фахівець консультує жінку, яка вирішила завагітніти: вказує на сприятливі дні для зачаття, призначає вітаміни, курс гормонотерапії.

Компетентного гінеколога ви знайдете на сайті likarni.com. Наш консультант в режимі онлайн допоможе записатися на прийом у будь-який зручний для вас час.

Хто такий гінеколог?
99
9,0
8
Ганна
Знаю Ярослава Миколайовича, як дуже досвідченого лікаря, та виховану людину. Всю вагітність була під його наглядом, задоволена його роботою.
11 травня '16 г.
7
Іван
У Ярослава Миколайовича не існує труднощів інтерпретації результатів дослідження. На особистому прикладі переконався, що виписаний їм висновок може мати вирішальне значення при постановці діагнозу.
19 листопада '16 г.
10
Ольга
Прекрасний лікар і спеціаліст. Рекомендую,бо дійсно знавець від Бога!
27 лютого '17 г.
9
галина
Лікар старанно та відповідально ставиться до узд, яке проводить.Через, що воно триває довше,ніж у інших уздистів. мінус: не потрапиш на призначений час. В заключені пише діагноз з того, що бачить, нічого не перебільшує.
04 грудня '17 г.
9
Оксана
Фахівець своєї справи!!!!!!
26 січня '18 г.
9
Василиса
Делает свою работу качественно
06 вересня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Гінеколог, акушер-гінеколог
25 років досвіду
10
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 700 грн.
Пластичний хірург
16 років досвіду
9,96
Світлана Анатоліївна – спеціаліст широкого профілю, виконує повний спектр пластичних операцій. Вона однаково професійно виконує пластичні операції на обличчі та тілі.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація безкоштовно
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця 10 р.Франківський
Акушер-гінеколог
8 років досвіду
9,70
Дитячий лікар
Лікар проводить діагностику та лікування гінекологічних захворювань, патологій шийки матки, статевих інфекцій. Надає послугу ведення вагітності.
Консультація 450 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
28 років досвіду
9,46
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Консультація 500 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Акушер-гінеколог
15 років досвіду
9,30
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. Здійснює ведення вагітності. Виконує обробку шийки матки. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, кольпоскопію та УЗД органів малого таза. Лікує кісти яєчників, ендометрит, ендометріоз, сальпінгіт та гінекологічні травми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 700 грн.
Акушер-гінеколог
16 років досвіду
9,25
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує скринінгове УЗД при вагітності, кольпоскопію, поліпектомію, біопсію шийки матки. Лікує ендометріоз, клімакс, міому матки, кісти яєчників, гіперплазію ендометрія, аномальні маткові кровотечі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 550 грн.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
16 років досвіду
9,20
Лікар займається лікуванням бузпліддя, консультує з приводу підготовки до вагітності, проводить огляд, призначає лабораторні дослідження. Займається лікуванням хвороб шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 700 грн.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
9,15
Приймає пацієнтів з проблемами безпліддя, зривів вагітності. Займається лікуванням жіночого безпліддя.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 650 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
17 років досвіду
9,15
Як лікар акушер-гінеколог, основним напрямком діяльності обрав ведення вагітності, діагностику та лікування ускладнень, що можуть виникати під час цього періоду. Перевагу надає фізіологічному веденню вагітності та пологів, з мінімальними втручанням та корекцією цього тендітного процесу. Взаєморозуміння та довіру між пацієнтом та лікарем вважає основним фактором успішного лікування. Виконує процедури лабіопластики за медичними показаннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Консультація 1570 — повний огляд у гінеколога, 700 — консультація
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
14 років досвіду
9,10
Дитячий лікар
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики, дитячий та підлітковий гінеколог. Займається лікуванням гормональних розладів у жінок та дівчат. Також надає лікарську допомогу при запальних захворюваннях матки, шийки матки, інфекціях, що передаються статевим шляхом. Проводить консультації з питань планування сім'ї, психологічної підготовки дівчаток до статевої зрілості. Спеціалізується на підготовці жінок до пологів, корекції патологічних станів вагітності, комплексному веденні вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Консультація 550 грн.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський