Лікарі гінекологи у Львові

Консультація гінеколога в кліниці «МЦ Сімейна клініка» 700
Консультативний огляд вагітної в кліниці «МЦ Інтерсоно» 300
Консультація гінеколога в кліниці «Ніка і К» 350
Консультативний прийом гінеколога №1 в кліниці «Novo» 150

Гінеколог — це вузькопрофільний спеціаліст, який консультує пацієнток щодо питань захворювань статевої системи, порушень гормонального фону, менструального циклу та планування вагітності.

Розглянемо основні причини звернення до лікаря-гінеколога.

• Наявність симптомів, що вказують на вірусні чи інфекційні гінекологічні захворювання, — свербіж, жар в області інтимних органів, поява дерматитів, висипів почервонінь, ниючий чи гострий біль внизу живота, поява нехарактерних виділень із неприємним запахом та незвичним кольором.
  • Симптоми, що свідчать про гормональне порушення в організмі, — збільшення волосяного покриву, зміна голосу, ваги, збій менструального циклу, наявність вугрових висипань у дорослому віці тощо;
  • Поява дискомфорту та больових відчуттів під час інтимного контакту.
  • Планування вагітності та її протікання до самих пологів.
  • Планове щорічне обстеження.

Обстеження проходить на спеціальному гінекологічному кріслі. Тому перш за все важлива особиста гігієна всього тіла, видалення чи підстригання волосяного покриву в області інтимних органів. У день прийому необхідно одягнути чисту білизну та придбати гінекологічний набір (індивідуальне простирадло, рукавички і т. д.). Також рекомендують стриматися від інтимної близькості протягом декількох днів перед призначеним днем.

Консультація починається із опитування пацієнтки, збору анамнезу та огляду на гінекологічному кріслі. Можливо, що лікар візьме мазок та призначить інші обстеження. Лікар цікавиться стилем життя, кількістю партнерів, способами контрацепції, особливостями менструального циклу. Також фахівець консультує жінку, яка вирішила завагітніти: вказує на сприятливі дні для зачаття, призначає вітаміни, курс гормонотерапії.

Компетентного гінеколога ви знайдете на сайті likarni.com. Наш консультант в режимі онлайн допоможе записатися на прийом у будь-який зручний для вас час.

Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, лікар УЗД, к.м.н
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Евгения
09 січня '17р.
Якісна робітниця, яка знає своє діло, звернулась тому що боліло мене в цій області , якісне обслуговування і якісний підхід до діла зробили результат , через 2 тижня уже все пройшло..дуже дякую за якісну роботу!
Консультація 150 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
Іван
19 листопада '16р.
У Ярослава Миколайовича не існує труднощів інтерпретації результатів дослідження. На особистому прикладі переконався, що виписаний їм висновок може мати вирішальне значення при постановці діагнозу.
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
14 років досвіду
Лікар УЗ-діагностики, акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Проводить усі види ультразвукової діагностики. Займається лікуванням гінекологічних ахворювань.
Юлія
12 листопада '16р.
Кожному пацієнту приємно мати справу з досвідченим і культурним лікарем. Тому я звертаюсь за професійною допомогою до Маркевич. Побільше б таких фахівців!
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
41 рік досвіду
Володимир Іванович акушер-гінеколог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. займається лікуванням безпліддя, запальних хвороб, статевих інфекцій, ендометріозу, порушень менструального циклу, ерозії шийки матки. Доктор проводить встановлення та видалення внутрішньоматкових спіралей. Лікує непрохідність маткових труб. Володіє усіма видами гінекологічного оперативного лікування.
Христина
01 листопада '16р.
Володимир Іванович любить свою роботу і дуже гарно знається на гінекології. До нього завжди багато пацієнтів, бо в нього великий досвід і його поважають як лікаря.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
34 роки досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Займається лікуванням порушень менструального циклу, безпліддя. Наталія Вікторівна проводить сеанси голкорефлексотерапії.
Дарья
19 серпня '16р.
Наталья Викторовна замечательный гинеколог. Выручала меня и не раз, опытный, аккуратный и умный врач.
11 років досвіду
Акушер-гінеколог, лікар першої категорії, кандидат медичних наук, лікує безпліддя, статеві інфекції, ендометріоз, дисплазію шийки матки. Ольга Володимирівна проводить кольпоскопію, обстеження прохідності маткових труб, біопсію, лікування ерозії шийки матки. Спеціалізується на проведенні гінекологічного оперативного лікування.
Анжела
15 лютого '17р.
Дуже дуже хорошо найкраща добре видноситься до клиентив роботу побить якисно суперова ликарка
Гінеколог
17 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий гінеколог першої категорії, займається лікуванням дітей та підлітків. Проводить лікування маткових кровотеч, аменореї, неспецифічних запальних захворювань зовнішніх статевих органів, пульмовагінітів, мастопатії.
Марія
13 лютого '17р.
Приємно ,коли лікар не лише професіонал своєї справи але й добра та чуйна людина!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
35 років досвіду
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, вищої категорії, проводить діагностику та лікування жіночих хвороб, проводить УЗ діагностику. Лікує жіноче безпліддя.
Аліса
08 жовтня '16р.
Потрапити на прийом до Коритко це майже вдача. Не перший раз в нього лікуюсь, для мене він просто кращий.
Консультація 310 грн.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, займається питанням жіночого безпліддя і гормональних порушень, лікує патології шийки матки.
Раіса
03 жовтня '16р.
Рада, що потрапила на прийом до Оксани Ігорівни. Найкращі і теплі враження, справжній професіонал своєї справи.
Акушер-гінеколог
13 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, займається проблемами непліддя, гінекологічної ендокринологіі, володіє методами діагностики та лікування захворювань шийки матки.
Світлана
12 серпня '16р.
Всю вагітність я була під наглядом Марти Олександрівни. Чомусь не хвилювалась, мабуть тому що повністю довіряла лікарю, всі дрібні проблеми ми здолали. Дякую, лікарю!