Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі проктологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація проктолога в кліниці «Медікавер» 250 - 350 грн
Консультація проктолога і первинний огляд (фізікальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія) в кліниці «Oxford Medical» 220 - 345 грн
Консультація проктолога в кліниці «каб. Яринич» 250 - 650 грн

Проктолог — спеціаліст, який здійснює діагностику та лікування захворювань товстої та прямої кишки.

Як правило, консультація лікаря-проктолога необхідна при дискомфорті чи кровотечі в ділянці анального отвору, рідкому випорожненні чи закрепі. На консультацію до проктолога пацієнти потрапляють у запущеному стані, оскільки постійно відкладали візит до лікаря.

Захворювання, які діагностує лікар-проктолог, такі:

 • геморой (виявляють при профілактичному огляді);
 • пухлини прямої кишки;
 • нетипові домішки у калових масах;
 • внутрішні хвороби (пронос чи закреп).

Профілактичний огляд у проктолога рекомендований людям старше 40 років.

За наявності таких симптомів необхідно терміново звернутися до лікаря:

 • виділення із ануса (слизь, кров);
 • больові відчуття в ділянці заднього проходу (тріщини, свербіж);
 • нестійке випорожнення (закреп або пронос);
 • кровотеча із анального отвору;
 • нетримання калу;
 • біль у животі;
 • випадання прямої кишки.

На прийомі лікар-проктолог ретельно збирає анамнез, здійснює пальцьове дослідження прямої кишки та живота.

За необхідності спеціаліст призначає додаткові дослідження:

 • аналіз крові;
 • аналіз калу;
 • ректороманоскопію;
 • колоноскопію;
 • рентгеноконтрастне дослідження.

При цьому лікар аналізує стан хворого та озвучує діагноз. Після встановлення проблеми проктолог пропонує методи лікування. Усі хвороби цього профілю легко піддаються лікуванню при своєчасному виявленні.

При проходженні профоглядів багато пацієнтів попереджують розвиток запущених форм таких захворювань, як:

 • гемороїдальні вузли;
 • поліпи;
 • тріщини;
 • криптит;
 • кондиломи та папіломи.

Якщо зволікати із візитом до лікаря та ігнорувати болісні симптоми, це призведе до ускладнень, які важко піддаються лікуванню або взагалі є невиліковними (останні стадії раку).

На ранніх етапах лікування здійснюють безопераційним чи малоінвазивним методами.

Потрапити на прийом до лікаря ви можете за допомогою сайту likarni.com. На цьому ресурсі зібрані спеціалісти, які за короткий термін допоможуть вам із цією делікатною проблемою.

Хто такий проктолог?
7
7,0
10
Страждаю від хронічних закрепів. Які тільки проносні засоби я не приймав і Піколакс і Бісакоділ і Форлакс. Результат тимчасовий або й взагалі не послаблює кишківник. Часто з’являється геморой. Через делікатність проблеми навіть і не думав звертатися до проктолога. Починалась жахлива інтоксикація організму. Відчував постійно втомлюваність, обличчя вкривалося дрібними червоними прищиками. Дружина записала на консультацію, бо більше не могла дивитися як я мучуся. Лікар тактичний, серйозний та справжній професіонал. Сподобалось з ним спілкуватися. Він призначив мені Дефенорм, Лакто та сувору дієти (вживати багато продуктів, які містять клітковину). Результат з’явився через 2 дні. На даний момент можу сходити до туалети без допоміжних засобів.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Проктолог, Ендоскопіст, Хірург
7 років досвіду
7,95
Лікар проктолог, хірург, ендоскопіст другої категорії. Займається проведенням ендоскопічних досліджень різної складності, лікує геморой, проктит, тріщини прямої кишки. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Марія
24 липня '16р.
8
Дослідження пройшло швидко, не прийшлося сидіти у нескінченній черзі.
Записатися на прийом45 онлайн записів
Консультація 350 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Хірург, Проктолог
21 рік досвіду
7,10
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в галузі хірургії та проктології. Надає консультаційні послуги по цих напрямках. Займається діагностикою та лікуванням гострих станів та захворювань органів черевної порожнини та малого тазу. Володіє методиками лапароскопічної та малоінвазивної хірургії. Проводить видалення анальних кондилом, геморроїдектомію.
15.04.2017
30 листопада '-1р.
9
Після двох пологів, у мене, як і багатьох інших жінок з’явився геморой. Відразу пробувала лікуватися сама, купувала свічки і мазі. Потім препарати перестали допомагати. Я вирішила записатися на прийом до Олександра Степановича, який допоміг мені впоратися з хворобою. Я вдячна лікарю за кваліфіковану допомогу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-20
Консультація 350 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Хірург, Проктолог
13 років досвіду
7,00
Лікар хірург-проктолог першої категорії. Володіє сучасними методами діагностики та лікування проктологічних захворювань. Виконує видалення геморою, анальних тріщин, нориць, епітеліальних куприкових ходів, поліпів та ін.
Марія
21 березеня '18р.
10
Після того,як я була на консультації у Головчанського Станіслава Олександровича-чудової людини,кваліфікованого лікаря і надзвичайно тактовного чоловіка,я пожаліла тільки про одне-Чому я так довго не наважувалася піти і вирішити свою ,,делікатну,,проблему. Щиро Вам дякую,Станіслав Олександрович!
Записатися на прийом38 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Проктолог, Онколог, Хірург
19 років досвіду
7,00
Лікар Перецель Орест Орестович спеціалізується на питаннях онкологічної хірургії та проктології. Пропонує пацієнтам послуги оперативної допомоги при структурній патології періанальної області та прямої кишки. Діагностує та лікує проктологічні онкопатології. Володіє сучасними техніками щодо закриття стоми та елімінації свищів.
Олександра
15 червеня '18р.
10
Була на прийомі у цього лікаря. Найпоширеніші враження і від клініки "Корона" і від самого спеціаліста. Дуже уважно і тактовно розпитав про проблеми, якісно обстеживши надав рекомендації.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-20
Консультація 300 грн.
Проктолог
8 років досвіду
6,80
Лікар-проктолог, спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні пацієнтів з патологією товстого кишечника. Володіє новими методики видалення геморою, анальних тріщин. Володіє методом радіохвильової хірургії.
Александр
01 січня '17р.
9
Когда пришел на прием к Роману Игоревичу, про "неудобно" сразу забыл. Он меня своим серьезным подходом настроил на мысли исключительно о лечении. Хорошо, что появились новые методики лечения. Мне повезло, что я попал на специалиста, который ими владеет.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 345 грн.
Хірург, Проктолог
21 рік досвіду
6,55
Тетяна Вікторівна спеціалізується на проктології та хірургії. Проводить лікування геморою, тріщини прямої кишки. Володіє методикою лікування латексними кільцями. Лікар бере активну участь в семінарах та конференціях на професійну тематику.
Валентина
10 січня '17р.
7
Дуже соромилася йти зі своєю проблемою до лікаря і запустила її. Якщо б я знала, що потраплю до такого чудового лікаря, цього, звичайно, не сталося б. Дякую Тетяні Вікторівні за тактовність і полегшення моїх страждань.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Консультація 345 грн.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Проктолог
7 років досвіду
5,55
Володимир Володимирович спеціалізується в області проктології. Надає послуги по лікуванню геморою, анальних тріщин, веде консультативний прийом. Проводить інфрачервону коагуляцію, радіохвильову хірургію, лікування латексними кільцями, лікування геморою методом доплерівської дезартеризації HAL-RAR.
Сергій
10 січня '17р.
7
Як на мене, Філюсь компетентний та уважний до пацієнтів лікар. Вміє коректно та ефективно вирішити проблеми хворого, ставку робить на нові, перспективні методи лікування. Пройшов у нього лікування – залишився задоволеним, дякую.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 345 грн.
Лапароскопічний хірург, Проктолог, Пластичний хірург, Онкохірург
17 років досвіду
5,00
Викликати лікаря додому
Лікар Яринич Юрій Васильович – лапароскопічній хірург, проктолог. Займається лікуванням захворювань прямої кишки. Спеціалізується на ранній діагностиці. У своїй практиці використовує сучасні методі лікування. Має кваліфікацію онколога, видаляє доброякісні та злоякісні пухлини. Допомагає пацієнтам позбавитись зайвого жиру. Проходить стажування у європейських клініках.
Галина Ш.
15 січня '18р.
10
Доброго дня! Бажаю здоров'я усім! Багато років я лікувалась, але не могла подолати свою хворобу без хірургічного втручання. І ось завдяки чуйному, досвідченому і хорошому спеціалісту , завідуючому абдомінальної хірургії ЯРИНИЧУ ЮРІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ вдалось подолати мою хворобу. Операція пройшла успішно , без ускладнень. Тому я щиро вдячна за його професіоналізм, за добре слово, яке іноді рятує людину, за бажання творити добро і допомагати іншим. Рекомендую звертатись до такого досвідченого лікаря як ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Взагалі у відділенні відчувається згуртованість всього медперсоналу. Висловлюю подяку за ефективне лікування, чистоту у палатах та зроблений ремонт у приміщенні абдомінальної хірургії.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Проктолог
6 років досвіду
5,00
Спеціаліст Баськевич Наталя Степанівна - проктолог. Досвід роботи 6 років. Спеціалізується на захворюваннях прямої кишки. Проводить складну діагностику, розробляє індивідуальні схеми терапії. Спеціалізується на гемороях, анальних тріщинах та інших захворюваннях. Володіє навичками радіохвильової хірургії.
віталій
12 червеня '18р.
7
Лікар від Бога
Записатися на прийом
Консультація 345 грн.