Лікарі проктологи у Львові

Проктолог — спеціаліст, який здійснює діагностику та лікування захворювань товстої та прямої кишки.

Як правило, консультація лікаря-проктолога необхідна при дискомфорті чи кровотечі в ділянці анального отвору, рідкому випорожненні чи закрепі. На консультацію до проктолога пацієнти потрапляють у запущеному стані, оскільки постійно відкладали візит до лікаря.

Захворювання, які діагностує лікар-проктолог, такі:

• геморой (виявляють при профілактичному огляді);
  • пухлини прямої кишки;
  • нетипові домішки у калових масах;
  • внутрішні хвороби (пронос чи закреп).

Профілактичний огляд у проктолога рекомендований людям старше 40 років.

За наявності таких симптомів необхідно терміново звернутися до лікаря:

• виділення із ануса (слизь, кров);
  • больові відчуття в ділянці заднього проходу (тріщини, свербіж);
  • нестійке випорожнення (закреп або пронос);
  • кровотеча із анального отвору;
  • нетримання калу;
  • біль у животі;
  • випадання прямої кишки.

На прийомі лікар-проктолог ретельно збирає анамнез, здійснює пальцьове дослідження прямої кишки та живота.

За необхідності спеціаліст призначає додаткові дослідження:

• аналіз крові;
  • аналіз калу;
  • ректороманоскопію;
  • колоноскопію;
  • рентгеноконтрастне дослідження.

При цьому лікар аналізує стан хворого та озвучує діагноз. Після встановлення проблеми проктолог пропонує методи лікування. Усі хвороби цього профілю легко піддаються лікуванню при своєчасному виявленні.

При проходженні профоглядів багато пацієнтів попереджують розвиток запущених форм таких захворювань, як:

• гемороїдальні вузли;
  • поліпи;
  • тріщини;
  • криптит;
  • кондиломи та папіломи.

Якщо зволікати із візитом до лікаря та ігнорувати болісні симптоми, це призведе до ускладнень, які важко піддаються лікуванню або взагалі є невиліковними (останні стадії раку).

На ранніх етапах лікування здійснюють безопераційним чи малоінвазивним методами.

Потрапити на прийом до лікаря ви можете за допомогою сайту likarni.com. На цьому ресурсі зібрані спеціалісти, які за короткий термін допоможуть вам із цією делікатною проблемою.

Маргарита
Недавно хворіла на ангіну. Змушена була приймати антибіотики. Ангіну вони мені допомогли подолати, це так. Але у мене розпочалась жахлива діарея. Приймала звичайні засоби від проносу, але вони мене не брали. Звернулась до проктолога. Прописав невеличкий комплекс лікування, який дуже швидко подіяв. Дякую дуже.
05 октября '16 г.
Агнія
Допікала мене така хвороба як поліпи товстої кишки. Народні методи не допомогли. Вже дуже хотілось раз і назавжди забути про це неприємне явище. Прийшла на консультацію до проктолога. Зрозуміла, що допоможе лише операція. Було ніяково, самі розумієте. Дякую лікареві за тактичність та чуйність. Таким має бути справжній професіонал. Операцію провели за допомогою ендоскопа, який вводили через задній прохід. Пережила цю неприємність. Тепер живу набагато яскравіше.
Юрій
Страждаю від хронічних закрепів. Які тільки проносні засоби я не приймав і Піколакс і Бісакоділ і Форлакс. Результат тимчасовий або й взагалі не послаблює кишківник. Часто з’являється геморой. Через делікатність проблеми навіть і не думав звертатися до проктолога. Починалась жахлива інтоксикація організму. Відчував постійно втомлюваність, обличчя вкривалося дрібними червоними прищиками. Дружина записала на консультацію, бо більше не могла дивитися як я мучуся. Лікар тактичний, серйозний та справжній професіонал. Сподобалось з ним спілкуватися. Він призначив мені Дефенорм, Лакто та сувору дієти (вживати багато продуктів, які містять клітковину). Результат з’явився через 2 дні. На даний момент можу сходити до туалети без допоміжних засобів.
15 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Проктолог, Ендоскопіст, Хірург
7 років досвіду
Лікар проктолог, хірург, ендоскопіст другої категорії. Займається проведенням ендоскопічних досліджень різної складності, лікує геморой, проктит, тріщини прямої кишки. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Консультація 350 грн.
Записатися на прийом12 онлайн записів