Ковешніков Олександр Володимирович

Мамолог, Пластичний хірург
лікар вищої категорії
кандидат медицинских наук
доцент
Лікар­-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, заочеревенному просторі, щитоподібній залозі, м'яких тканинах. Проводить апендектомії, грижосічення зовнішніх гриж (у тому числі із застосуванням алопластики), холецистектомії (лапароскопічним методом), біліодігестивні операції, геміколектомії, резекції кішківника, торакоцентез та ін. Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.

Лікар працює в клініках:

Юлія
Компетентний лікар!
12.04.2017
30 листопада '-1р.
До Олександра Володимировича потрапив уже в критичному стані. Ковешнігов негайно рекомендував оперувати пахову грижу. Звичайно, я згодився, бо давно планував це зробити. Лікар зробив усе якнайкраще. Кілька тижнів реабілітаційного періоду, і я знову повернувся до нормального життя.
19.04.2017
30 листопада '-1р.
Лікувати захворювання щитоподібної залози виявилося нелегкою справою. Консервативні методи не давали бажаних результатів. Я вирішила згодитися на оперативне втручання. Олександр Володимирович тоді робив мені операцію. Завдяки його вмінням і високому рівню кваліфікації операція пройшла успішно. Тепер проблем з щитоподібною залозою у мене не має.

• 1988 р. – Луганський державний медичний університет;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук.

Курсі

• Автор понад 50 наукових праць з різних питань хірургії, 3 патента на рацпропозицію з діагностики й лікування хірургічних хвороб

• Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.