Барта Олександр Степанович

Хірург, Проктолог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в галузі хірургії та проктології. Надає консультаційні послуги по цих напрямках. Займається діагностикою та лікуванням гострих станів та захворювань органів черевної порожнини та малого тазу. Володіє методиками лапароскопічної та малоінвазивної хірургії. Проводить видалення анальних кондилом, геморроїдектомію.

Володимир
В мене була операція по випаленню внутрішніх вузлів під повним наркозом. Задоволений результатом. Рекомендую Олександра Степановича як спеціаліста і хорошу людину!
Анатолій
Щиро вдячний за допомогу та поради від Олександра! Мати свого проктолога - це як свого священиика)))
15.04.2017
30 листопада '-1р.
Після двох пологів, у мене, як і багатьох інших жінок з’явився геморой. Відразу пробувала лікуватися сама, купувала свічки і мазі. Потім препарати перестали допомагати. Я вирішила записатися на прийом до Олександра Степановича, який допоміг мені впоратися з хворобою. Я вдячна лікарю за кваліфіковану допомогу.
22.04.2017
30 листопада '-1р.
Барта Олександр Степанович видаляв мені анальні кондиломи. Операція відбувалася під місцевою анестезією. «Все пройшло успішно», - запевнив лікар. І справді, через деякий час я відчув полегшення, проблема зникла. Щиро дякую Олександру Степановичу за допомогу.

• 1993 р. - Військово-медична академія ім. С.М. Кірова, м. С.-Петербург;
  • 1995 р. - Інтернатура медичного складу - загальна хірургія військовий шпиталь, м. Львів.

Курси

• 2013 р. - Курс лапароскопічної хірургії та урології при Терпопільському державному медичному університеті.

• Член Української асоціації лікарів-дерматовенерологів та косметологів;
  • Член Громадського об’єднання “Українська академія дерматовенерології”.