Клініки гінекології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Гінекологічний огляд (огляд в дзеркалах, мазки на флору та цитологію) 450 грн
Призначення лікування токсоплазмозу 300 грн
Консультація та огляд гінеколога 350 грн
Гінекологічний огляд в кріслі 120 грн
Консультация гинеколога 150 - 550 грн
Гінекологічне обстеження (огляд, кольпоскопія, мазок на флору та цитологію) 490 грн
Профілактичний огляд гінеколога (крісло, пальпація молочних залоз) 250 грн
Консультативний огляд вагітної гінекологом 400 грн
Регенеративне лікування безпліддя (6 місяців) 12000 грн
Програма профілактичного обстеження "Жіноче здоров’я" мінімальна 1950 грн

Гінекологія як напрям медицини займається лікуванням жіночих захворювань. Однак, ця галузь медицини не тільки направлена на терапію, але й на запобігання хвороб. Жінці слід регулярно обстежуватися у гінеколога, навіть коли нічого не турбує. Це здійснюється з метою профілактики появ гінекологічних недугів.

Окрема галузь гінекології — акушерство. Спеціалісти цієї сфери вивчають процес зачаття, період вагітності та післянатальну фазу життя жінки і малюка. Багато представниць прекрасної статі заволікають з візитом до лікаря-гінеколога навіть тоді, коли з’явилися певні симптоми. Така поведінка недопустима та тягне за собою ряд негативних наслідків. Молодим дівчатам у віці до 18 років необхідно звернутися до лікаря якщо:

• наявне зрощення інтимних губ;
  • проблеми зі статевим дозріванням: ранні статеві ознаки або їх відсутність до 13 років;
  • до 16 років не почалась менструація;
  • порушення менструального циклу;
  • виділення із молочних залоз.

Як відомо, основа репродуктивного здоров’я закладається із ранніх років, тому потрібно звертатися до лікаря вчасно. Після 18 років, жінка повинна відвідати гінеколога у таких випадках:

• контрольне щорічне обстеження;
  • початок інтимного життя;
  • проблеми з менструальним циклом;
  • планування вагітності;
  • пара не використовує контрацептивів і не може завагітніти;
  • захворювання статевих органів;
  • вагітність;
  • менопауза;
  • поява будь-якого дискомфорту.

На сайті likarni.com Ви знайдете досвідчених лікарів-гінекологів, що нададуть якісну консультацію стосовно будь-якої проблеми.

3 відгука
Знайдено 25 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймають лікарі: Годиш Олександр Ярославович, Рябініна Олена, Стружинська Ірина
Працює з 08:30-21:00
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймають лікарі: Курилко Мирослава Романівна, Мокра Наталія Іванівна, Піцик Галина Василівна
  • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу 980
  • Введення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) 500
  • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення 950
  • Видалення кондилом аногенітальної ділянки 400
  • Роз'єднання синехій 400
Працює з 08:00-19:00
9,3
Львів, вул. Антоновича, 102
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи. Приймають лікарі: Прокопів Маріанна, Івасівка Зеновія Михайлівна, Чегринець Наталя Олександрівна
  • Програма запліднення IN VITRO 27 000
  • Програма запліднення IN VITRO з ліками №1 47 500
  • Програма запліднення IN VITRO з ліками №2 51 000
  • Програма запліднення IN VITRO з ліками №3 52 800
  • Програма запліднення IN VITRO з ліками №4 53 500
Працює з 08:30-18:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України. Приймають лікарі: Тітовець Юрій Анатолійович, Рачкевич Олена Станіславівна
  • Консультація гінеколога 550
  • Первинний прийом гінеколога з відеокольпоcкопією 775
  • Відеокольпоскопія 376
  • Поліпектомія від 175
  • Вишкрібання цервікального каналу 175
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності Приймає лікар: Дубей Наталія Василівна
  • Консультація гінеколога 150
  • Гінекологічне обстеження (огляд, кольпоскопія, мазок на флору та цитологію) 490
  • Повне гінекологічне обстеження (огляд, кольпоскопія, мазок на флору та цитологію, аналіз на статеві інцекції) 750
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • ПАП тест
Працює з 13:00-18:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування аменореї от 400
  • Лікування бактеріального вагінозу от 400
  • Консультація гінеколога 400
  • Лікування бартолініту от 400
  • Регенеративне лікування безпліддя (6 місяців) 12 000
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Саврун Іван Андрійович
  • Консультація гінеколога 350
  • Гінекологічний огляд в кріслі 120
  • Оцінка гінекологом даних обстежень 150
  • Призначення лікування запальних процесів 250
  • Індивідуальний підбір контрацепції 200
Працює з 10:00-20:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування аменореї от 400
  • Лікування бактеріального вагінозу от 400
  • Лікування бартолініту от 400
  • Лікування безпліддя от 400
  • Лікування вагінізму от 400
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
  • Консультація та огляд гінеколога 350
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
  • Консультація гінеколога
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • ПАП тест
  • Встановлення внутрішньоматкової спіралі