Клініки гінекології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Гінекологічний огляд (огляд в дзеркалах, мазки на флору та цитологію) 450 грн
Гінекологічний огляд в кріслі 120 грн
Консультация гинеколога 150 - 498 грн
Гінекологічне обстеження (огляд, мазкок на флору, онкоаналіз, кольпоскопія) 350 грн
Консультативний огляд вагітної гінекологом 400 грн
Регенеративне лікування безпліддя (6 місяців) 6000 грн

Гінекологія як напрям медицини займається лікуванням жіночих захворювань. Однак, ця галузь медицини не тільки направлена на терапію, але й на запобігання хвороб. Жінці слід регулярно обстежуватися у гінеколога, навіть коли нічого не турбує. Це здійснюється з метою профілактики появ гінекологічних недугів.

Окрема галузь гінекології — акушерство. Спеціалісти цієї сфери вивчають процес зачаття, період вагітності та післянатальну фазу життя жінки і малюка. Багато представниць прекрасної статі заволікають з візитом до лікаря-гінеколога навіть тоді, коли з’явилися певні симптоми. Така поведінка недопустима та тягне за собою ряд негативних наслідків. Молодим дівчатам у віці до 18 років необхідно звернутися до лікаря якщо:

• наявне зрощення інтимних губ;
  • проблеми зі статевим дозріванням: ранні статеві ознаки або їх відсутність до 13 років;
  • до 16 років не почалась менструація;
  • порушення менструального циклу;
  • виділення із молочних залоз.

Як відомо, основа репродуктивного здоров’я закладається із ранніх років, тому потрібно звертатися до лікаря вчасно. Після 18 років, жінка повинна відвідати гінеколога у таких випадках:

• контрольне щорічне обстеження;
  • початок інтимного життя;
  • проблеми з менструальним циклом;
  • планування вагітності;
  • пара не використовує контрацептивів і не може завагітніти;
  • захворювання статевих органів;
  • вагітність;
  • менопауза;
  • поява будь-якого дискомфорту.

На сайті likarni.com Ви знайдете досвідчених лікарів-гінекологів, що нададуть якісну консультацію стосовно будь-якої проблеми.

3 відгука
Знайдено 25 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймають лікарі: Годиш Олександр Ярославович, Рябініна Олена, Стружинська Ірина
Анна, 23 березеня '17р.

Згідна з попереднім відгуком Все чисто,акуратно,всі тобі усміхаються,новітня апаратура... Все.....далі шукайте спеціалістів за межами Novo Коли в людини проблема ухмилочки лікарів не є доречні Шкода,на прізвище не звернула уваги(доктора,кабінет біля кабінету мрт,займається хребтом,і з нею молоденький красавчик хам,знімки голови розглядав) Прошу старших звернути увагу своїм підлеглим за зверхність Дякую

Працює з 08:30-21:00
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймають лікарі: Курилко Мирослава Романівна, Мокра Наталія Іванівна, Маслюк Юлія Василівна
Юлія, 23 травня '17р.

Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!

• Консультативний огляд вагітної гінекологом 400
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина Приймають лікарі: Тітовець Юрій Анатолійович, Радецька Лариса Миколаївна, Рачкевич Олена Станіславівна
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Консультація гінеколога 498
  • Первинний прийом гінеколога з відеокольпоcкопією 775
  • Відеокольпоскопія 376
  • Поліпектомія від 175
  • Вишкрібання цервікального каналу 175
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

• Консультація гінеколога 400
  • Регенеративне лікування безпліддя (6 місяців) 6 000
  • Гінекологічний масаж
  • Лікування ерозії шийки матки
  • Обробка шийки матки
Львів вул. Генерала Чупринки, 3
р.Франківський
Медико-консультативний центр "Лотос" - центр сімейного лікаря Ощіпко Ірини Георгіївни. Головною концепцією клініки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, рання діагностика, ефективне лікування на різних стадіях захворювання, завдяки використанню багаторічного досвіду Ірини Георгіївни. Основна особливість методів лікування - відхід від методик клінік "конвеєрів" та зосередження на потребах паціента.
Юлия, 25 липня '17р.

Хорошая клиника в целом, а главное компетентные и грамотные врачи. Предоставляют очень понятные и развёрнутые консультации, без назначения ненужных анализов как в некоторых клиниках.

• Консультація гінеколога
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності Приймає лікар: Дубей Наталія Василівна
Дарья, 29 вересня '16р.

На приеме у Дубей это вам не в женской консультации. Без очередей, индивидуальный подход и 100% результат,..где то так!

• Консультація гінеколога 150
  • Гінекологічне обстеження (огляд, мазкок на флору, онкоаналіз, кольпоскопія) 350
  • Повне гінекологічне обстеження (огляд, мазкок на флору, онкоаналіз, кольпоскопія, аналіз на статеві інцекції) 500
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • ПАП тест
Працює з 13:00-18:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Валентина, 23 листопада '16р.

Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.

• Консультація гінеколога 400
  • Регенеративне лікування безпліддя (6 місяців) 6 000
  • Гінекологічний масаж
  • Лікування ерозії шийки матки
  • Обробка шийки матки
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Катерина, 28 листопада '16р.

Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.

• Консультація гінеколога 350
  • Гінекологічний огляд в кріслі 120
  • Оцінка гінекологом даних обстежень 150
  • Призначення лікування запальних процесів 250
  • Індивідуальний підбір контрацепції 200
Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

• Консультація гінеколога
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • ПАП тест
  • Встановлення внутрішньоматкової спіралі
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі
Працює з 10:00-18:00
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків. Приймає лікар: Молчанова Олена Вікторівна
Марія, 05 вересня '16р.

Дуже вдячна Ользі Мирославівні за надану допомогу. Здоров’я дитини — це найголовніше и лікар Тичківська це добре розуміє.

• Консультація гінеколога 700
Працює з
Пн: 08:30-17:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00