Клініки гінекології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Гінекологічний огляд (огляд в дзеркалах, мазки на флору та цитологію) 650 грн
Лікувальні ванночки 150 грн
Призначення лікування токсоплазмозу 300 грн
Інтерпретація результатів лабораторних досліджень для корекції лікування 150 - 200 грн
Скринінг патології шийки матки 250 грн
Гінекологічний огляд в кріслі 150 грн
Премедикація (гінекологія) 60 грн
Базове гінекологічне обстеження (кольпоскопія + мазки на флору, цитологію ) 650 грн
Профілактичний огляд гінеколога (крісло, пальпація молочних залоз) 300 грн
Консультативний огляд вагітної гінекологом 500 грн

Гінекологія як напрям медицини займається лікуванням жіночих захворювань. Однак, ця галузь медицини не тільки направлена на терапію, але й на запобігання хвороб. Жінці слід регулярно обстежуватися у гінеколога, навіть коли нічого не турбує. Це здійснюється з метою профілактики появ гінекологічних недугів.

Окрема галузь гінекології — акушерство. Спеціалісти цієї сфери вивчають процес зачаття, період вагітності та післянатальну фазу життя жінки і малюка. Багато представниць прекрасної статі заволікають з візитом до лікаря-гінеколога навіть тоді, коли з’явилися певні симптоми. Така поведінка недопустима та тягне за собою ряд негативних наслідків. Молодим дівчатам у віці до 18 років необхідно звернутися до лікаря якщо:

• наявне зрощення інтимних губ;
  • проблеми зі статевим дозріванням: ранні статеві ознаки або їх відсутність до 13 років;
  • до 16 років не почалась менструація;
  • порушення менструального циклу;
  • виділення із молочних залоз.

Як відомо, основа репродуктивного здоров’я закладається із ранніх років, тому потрібно звертатися до лікаря вчасно. Після 18 років, жінка повинна відвідати гінеколога у таких випадках:

• контрольне щорічне обстеження;
  • початок інтимного життя;
  • проблеми з менструальним циклом;
  • планування вагітності;
  • пара не використовує контрацептивів і не може завагітніти;
  • захворювання статевих органів;
  • вагітність;
  • менопауза;
  • поява будь-якого дискомфорту.

На сайті likarni.com Ви знайдете досвідчених лікарів-гінекологів, що нададуть якісну консультацію стосовно будь-якої проблеми.

Знайдено 33 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія. Приймає лікар: Ван Доеверен Наталія Романівна
  • Консультація гінеколога 220
  • Консультація гінеколога, кандидат мед.наук, доктор філософії 390
Працює з 08:00-17:00
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймають лікарі: Диба Анжела Ярославівна, Рябініна Олена, Стружинська Ірина
  • Регуляція оваріально-менструального циклу (індивідуальний підбір гормонального та не гормонального лікування) 500
  • Лікування клімактеричних проявів (індивідуальний підбір гормонального та не гормонального лікування) 500
  • Консультація гінеколога перед вакцинацією HPV вакциною "Церварікс" 500
  • Планування вагітності (консультація гінеколога) 500
  • Мазок мікрофлора 150
Працює з 08:00-22:00
8,9
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини. Приймають лікарі: Гарбарчук Зоряна Ігорівна, Ященко Олена Борисівна, Маланчук Олександра Миколаївна
  • Консультація дитячого гінеколога 450
  • Повторна консультація дитячого гінеколога (протягом 1 місяця від останньої консультації) 400
  • Консультація ГІНЕКОЛОГА 450
  • Консультація ГІНЕКОЛОГА (повторна) 400
  • Пакет «Здоров’я жінки» 1 200
Працює з 08:00-21:00
Medicover
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймають лікарі: Бісярін Олег Юрійович, Гудзяк Вікторія Віталіївна, Хоботна Іванна Михайлівна
  • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу 1 100
  • Введення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) 950
  • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення 1 400
  • Видалення кондилом аногенітальної ділянки 500
  • Роз'єднання синехій 500
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга. Приймають лікарі: Дякунчак Юлія Романівна, Єфімова Олена Олександрівна
  • Консультація Гінеколога 350
Працює з 09:00-20:00
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Лікувальні ванночки 150
  • Санація піхви 150
  • Кольпоскопія 300
  • Встановлення ВМС (без вартості спіралі) 500
  • Встановлення ВМС (з вартістю) 1 800
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи. Приймають лікарі: Чегринець Наталя Олександрівна, Галишич Наталія Миронівна, Коцюбська Ірина Юріївна
  • Комплекс Плануємо вагітність 4 150
  • Комплекс Плануємо вагітність плюс 2 450
  • Комплекс Жіноче здоров'я (комплексний) 2 350
  • Комплекс Жіноче здоров'я (стандарт) 1 310
  • Комплекс Жіноче здоров'я (діагностичний) 1 060
Працює з 08:30-19:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймають лікарі: Посисень Марина Ярославівна, Ревта Людмила Василівна, Солига Галина Миколаївна
  • Ін'єкційне зменшення входу от 4 550
  • Інтимний фiлiнг великих статевих губ от 4 550
  • Інтимний пілінг (відбілювання) от 4 550
  • Ампліфікація точки G от 4 550
  • Клітеропластика от 4 550
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Саврун Іван Андрійович
  • Консультація гінеколога 450
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00 Нд: 11:00-18:00
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін. Приймає лікар: Дорошенко-Кравчик Марта Володимирівна
  • Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря гінеколога (огляд, консультація, УЗД, кольпоскопія, мазок, цитологія, призначення лікування) 1 550
  • Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря гінеколога (огляд, консультація, кольпоскопія, мазок, цитологія, призначення лікування) 1 050
  • Призначення лікування токсоплазмозу 300
  • Призначення лікування мікоплазмозу 300