Приватні клініки в Луцьку

Аналіз даних лікарем по окремих вимірах по даних обстежень з інших клінік 30 грн
Видалення одного новоутворення 150 грн
Комплексне лікування алко нарко залежності, ігроманії 8000 грн
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Дуже хороша клініка. Дуже добре, що в нашому місті є такий центр.
Чудовий спеціаліст, знає свою справу. Дуже чемна жінка.
Юлия
У мене двоє діток. Багато педіатрів пройшла, але Литвин О.В. - кращий педіатр.
Олена
Нам дуже сподобалось
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
10,0
Акції
Луцьк вул. Євгена Сверстюка, 1
«Оксфорд Медікал Волинь» - багатопрофільний медичний центр, що спеціалізується на сучасних, малоінвазивних (безопераційних) методах лікування багатьох хвороб. Найкращі спеціалісти з багаторічним досвідом надають лікувально-діагностичні послуги за напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, флебологія, косметологія, педіатрія, терапія, дерматологія, хірургія, педіатрія, мамологія, та інші.
  • Ректороманоскопія (дослідження прямої кишки до 20см) 175
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-17:00 Нд: 10:00-14:00
9,7
Луцьк пр-т Волі, 52
Центр відновлення зору Анатолія Совви займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
  • Компьютерна томография сітківки з фоторегістраціэю, 1 око 300
  • Компьютерна томография сітківки з фоторегістраціэю, 2 ока 500
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю). Першій огляд, ока після введення Айлии. Одне око 150
  • Видалення стороннього тіла 200
  • БАЗОВЕ ОБСТЕЖЕННЯ для дітей віком 3-6 років 250
Працює з 09:00-18:00
9,2
Луцьк Вул. Привокзальна, 12
"МРТ-центр Луцьк" оснащений сучасним потужним магнітно-резонансним томографом Siemens Magnetom Symphony 1,5 T, який працює на градієнтних котушках нового покоління (2018 року). Лікарі центру мають багаторічний досвід у своїй галузі. "МРТ-центр" співпрацює в медичній сфері з клінікою AIRIS TEC SP.Z O.O., м. Вроцлав, Польща. Це дає можливість провдити обмін науково-технічною, медичною інформацією, обмін фахівцями для взаємного вивчення досвіду.
Працює з 08:00-22:00
Synevo (Синэво)
Луцьк пр. Відродження, 26
Діагностична лабораторія Synevo (Сінево) у Луцьку - медичний заклад Європейського рівня, який надає послуги у проведенні лабораторних досліджень. Лабораторна мережа представлена у Польщі, Білорусі, Німеччині, Болгарії та багатьох інших країнах. На території України перша лабораторія була відкрита у 2007 році.
Працює з 07:00-17:00
7,8
Луцьк, м. Ковель, вул. Грушевського, 11
Луцьк Маяковського 7.
Лікування алкогольної, наркологічної залежності, ігроманії, Детоксикація, реабілітація, Ресоціалізація, Кодування новітніми препаратами, безболісно і без шкоди вашому здоровю. Кваліфікована допомога сертифікованих спеціалістів.
  • Комплексне лікування алко нарко залежності, ігроманії 8 000
  • Лікування нарко алко залежності (лікування, харчування), 1 сутки 1 500