Мамологи у Львові

Консультація хірурга-мамолог в кліниці «Дельта Мед» 400 - 700 грн
Консультація мамолога в кліниці «Шпиталь Шептицького» 650 грн
Консультація мамолога в кліниці «Медичний центр Med Space (Мед Спейс)» 750 грн

Мамолог — це лікар, який вивчає захворювання та відхилення у розвитку молочних залоз. Основні завдання спеціаліста:

• виявлення відхилень на ранніх стадіях;
  • огляд ущільнень;
  • профілактичний огляд вагітних та жінок, які годують малят.

Захворювання молочних залоз, небезпечні ускладненнями. У найгіршому випадку можлива ампутація грудей.

Негайно звертайтесь до мамолога, якщо із молочними залозами наступні проблеми:

• біль та дискомфорт;
  • різке зменшення чи збільшення у розмірах;
  • яскраво виражена асиметрія;
  • виділення із грудей;
  • поява утворень та ущільнень.

Консультуватись із момологом потрібно у разі використання деяких різновидів контрацептивів, початку прийому гормональних препаратів, оперативного втручання, ударів та травм грудей.

До 40 років періодичність огляду залоз — 3 роки, а після — консультуватись потрібно щороку.

Один раз на 6 місяців перевірятися у мамолога повинні жінки, які:

• перенесли аборт;
  • мають проблеми із інтимним життям;
  • засмагають топлес, часто відвідують солярії;
  • мали раннє статеве дозрівання;
  • генетично схильні до онкологічних проблем та захворювань грудей;
  • мають дисфункцію яєчників;
  • курять та зловживають спиртним;
  • перенесли травми та операції в області грудей;
  • мають пізній клімакс.

Огляд відбувається під час 5-12 дня менструального цикла або у разі гострої необхідності. Перед прийомом забороняється використовувати ароматичні засоби. Не буде зайвою елементарна гігієна тіла.

Мамолог вислуховує скарги пацієнта, роз’яснює інтенсивність та час появи симптомів.

Після опитування мамолог оглядає пацієнтку за допомогою пальпації. У разі необхідності призначається додаткова діагностика:

• біопсія;
  • мамографія;
  • УЗД;
  • сцинтиграфія;
  • МРТ;
  • КТ;
  • аналіз сечі;
  • аналіз крові.

Після проведених досліджень спеціаліст підбирає необхідні препарати, призначає масаж та інші процедури. Знайти інформацію про кращих мамологоів Львова можна на сайті likarni.com.

Хто такий мамолог?
Ігор
Виявив захворювання та призначив ефективні методи лікування. Я сам лікар і можу впевнено сказати, що Горін - справжній професіонал.
23 вересня '16 г.
Артур
К Горину привозил на консультацию жену. Толковый доктор, все доступно объяснил, посоветовал.
28 червеня '16 г.
Нина
Ранняя диагностика онкологического заболевания стала для меня настоящим спасением. В результате курса медикаментозной терапии у Ильи Ивановича Горина обошлось без оперативного вмешательства. Нахожусь под постоянным контролем у доктора.
09 лютого '17 г.
12.04.2017
До Олександра Володимировича потрапив уже в критичному стані. Ковешнігов негайно рекомендував оперувати пахову грижу. Звичайно, я згодився, бо давно планував це зробити. Лікар зробив усе якнайкраще. Кілька тижнів реабілітаційного періоду, і я знову повернувся до нормального життя.
19.04.2017
Лікувати захворювання щитоподібної залози виявилося нелегкою справою. Консервативні методи не давали бажаних результатів. Я вирішила згодитися на оперативне втручання. Олександр Володимирович тоді робив мені операцію. Завдяки його вмінням і високому рівню кваліфікації операція пройшла успішно. Тепер проблем з щитоподібною залозою у мене не має.
26.04.2017
Після того як мені поставили діагноз «фіброаденома грудей», я вже почала вважати, що це вирок. Проте на прийомі у лікаря Євгена я зрозуміла, що не все так погано. Його сучасні методи лікування і позитивне налаштування допомогли мені впоратися з хворобою. Зараз я здорова і розумію, що головне, це не втрачати надії й знайти гарного лікаря.
Мамолог, Пластичний хірург
Лікар­-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, заочеревенному просторі, щитоподібній залозі, м'яких тканинах. Проводить апендектомії, грижосічення зовнішніх гриж (у тому числі із застосуванням алопластики), холецистектомії (лапароскопічним методом), біліодігестивні операції, геміколектомії, резекції кішківника, торакоцентез та ін. Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.
Записатися на прийом15 онлайн записів