Лікарі мамологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація онкомамолога в кліниці «Медікавер» 350 грн.
Консультація онкомамолога в кліниці «МЦ Інтерсоно» 350 грн.

Мамолог — це лікар, який вивчає захворювання та відхилення у розвитку молочних залоз. Основні завдання спеціаліста:

• виявлення відхилень на ранніх стадіях;
  • огляд ущільнень;
  • профілактичний огляд вагітних та жінок, які годують малят.

Захворювання молочних залоз, небезпечні ускладненнями. У найгіршому випадку можлива ампутація грудей.

Негайно звертайтесь до мамолога, якщо із молочними залозами наступні проблеми:

• біль та дискомфорт;
  • різке зменшення чи збільшення у розмірах;
  • яскраво виражена асиметрія;
  • виділення із грудей;
  • поява утворень та ущільнень.

Консультуватись із момологом потрібно у разі використання деяких різновидів контрацептивів, початку прийому гормональних препаратів, оперативного втручання, ударів та травм грудей.

До 40 років періодичність огляду залоз — 3 роки, а після — консультуватись потрібно щороку.

Один раз на 6 місяців перевірятися у мамолога повинні жінки, які:

• перенесли аборт;
  • мають проблеми із інтимним життям;
  • засмагають топлес, часто відвідують солярії;
  • мали раннє статеве дозрівання;
  • генетично схильні до онкологічних проблем та захворювань грудей;
  • мають дисфункцію яєчників;
  • курять та зловживають спиртним;
  • перенесли травми та операції в області грудей;
  • мають пізній клімакс.

Огляд відбувається під час 5-12 дня менструального цикла або у разі гострої необхідності. Перед прийомом забороняється використовувати ароматичні засоби. Не буде зайвою елементарна гігієна тіла.

Мамолог вислуховує скарги пацієнта, роз’яснює інтенсивність та час появи симптомів.

Після опитування мамолог оглядає пацієнтку за допомогою пальпації. У разі необхідності призначається додаткова діагностика:

• біопсія;
  • мамографія;
  • УЗД;
  • сцинтиграфія;
  • МРТ;
  • КТ;
  • аналіз сечі;
  • аналіз крові.

Після проведених досліджень спеціаліст підбирає необхідні препарати, призначає масаж та інші процедури. Знайти інформацію про кращих мамологоів Львова можна на сайті likarni.com.

Хто такий мамолог?
Після 40 років взяла собі за правило щорічно відвідувати мамолога. У моїй сім’ї по жіночій лінії 2 випадки смертей від раку грудей. Щороку, а деколи і 2 рази на рік, коли відчуваю незначний біль звертаюсь до мамолога. На щастя, все в нормі. Лікар тримає усе під контролем. Рада, що мамолог привітний та чуйний. Приємно спілкуватись із професіоналом, який дасть пояснення на будь-яке питання.
Намацала невеличке ущільнення у ділянці правої молочної залози. Відразу злякалась, що пухлина злоякісна. Записалась до мамолога та на наступний день він провів обстеження. Пухлини ані доброякісної ані злоякісної, на щастя, не було. Незадовго до того сильно вдарилась груддю. Вийшов такий собі ущільнений синяк. Він знаходився на нижній частині залози, тому побачити його було важко. Тільки по відчуттям зрозуміла, що там щось є. Лікар прописав мазь. Скоро все розсмокталось.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально, тому планово щороку проходжу багатьох лікарів, у тому числі і мамолога. Лікар завжди детально обстежує залози та при найменшій підозрі направляє на додаткові дослідження. На жаль, цього року у мене діагностували мастит на ранній стадії. Пропила курс лікування і відчуваю значне та швидке покращення. А все тому, що консультація мамолога має буде плановою.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Неонатолог
30 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Уляна
08 листопада '17р.
Дуже вдячна. Дуже піклується про наше немовлятко. Завжди рада і готова відповісти на всі наші запитання . Рекомендуємо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Мамолог, Онколог, Хірург
10 років досвіду
Лікар Рибчинський Гордій Олегович спеціалізується на хірургії, онкології та мамології. Консультує пацієнток із біллю у грудях, надає послуги діагностичного обстежування молочних залоз. Проводить оперативні втручання з видалення злоякісних новоутворень. Також лікує мастити, мастопатії та гіпертрофію молочних залоз.
Женя
13 лютого '17р.
Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!
Записатися на прийом14 онлайн записів
МРТ-діагност, Радіолог-мамолог
Лікар-діагност, фахівець із радіології, кандидат медичних наук. Спеціалізується в галузі мамології, виявлення та лікування онкологічних захворювань молочних залоз. Надає експертні консультації. Володіє сучасними методами дослідження, у тому числі методом магнітно-резонансної томографії. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
26.04.2017
30 листопада '-1р.
Після того як мені поставили діагноз «фіброаденома грудей», я вже почала вважати, що це вирок. Проте на прийомі у лікаря Євгена я зрозуміла, що не все так погано. Його сучасні методи лікування і позитивне налаштування допомогли мені впоратися з хворобою. Зараз я здорова і розумію, що головне, це не втрачати надії й знайти гарного лікаря.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Онколог, Мамолог
3 роки досвіду
ЛікарАтаманчук Ярослав Ігорович спеціалізується на питаннях що стосуються онкології та мамології. Займається дослідженнями та обстеженням пацієнтів на предмет наявності онкомаркерів раку. Крім того, встановлює наявність доброякісних і злоякісних новоутворень, в тому числі кісти. Проводить діагностику та лікування маститів.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Консультація 400 грн.