Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки інфекційнних захвроювань у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі інфекціоністи

Інфекціологія — сфера медицини, що займається вивченням патологій інфекційного походження. Інфекційне захворювання — стан організму, спричинений збудниками та патологічно небезпечними агентами. При цьому хвороба постає захисною реакцією на «вторгнення». Патологічний процес розповсюджується по всьому організму.

Майже всі інфекційні захворювання мають спільні риси. Людина почувається ослабленою, відчуває мороз по тілу, присутнє безсоння, порушення травлення, висипи на шкірі, біль у горлі. Причина усім вищезазначеним симптомам — інфекційне отруєння організму. Саме головний біль та підвищення температури тіла є головними проявами хвороб інфекційного походження.

Ефективний комплекс лікувальних заходів в подальшому спричинить позитивний результат: прийом медикаментозних засобів, імуноглобулінів, антибіотиків і т. д. Станом на сьогодні патогенетичне лікування є тією інноваційною методикою, що націлена на відновлення справності функцій органів, яких вразив патологічний стан. Ця методика включає:

  • правильне збалансоване харчування;
  • прийом вітамінів, протизапальних засобів, заспокійливих препаратів.

Щоб застерегти себе від подібних інфекцій, потрібно:

  • максимально уникати контакту із зараженими людьми;
  • регулярно перевірятися у лікарів (особливо після контакту з хворим);
  • проводити вакцинацію;
  • дотримуватися правил особистої гігієни;
  • приймати вітаміни в холодну пору року;
  • загартовувати організм.

На порталі likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками Львова. Там ви можете проконсультуватися з провідними фахівцями, пройти якісний курс лікування. Для запису на прийом зверніться до консультанта, який допоможе підібрати зручний час для медичної консультації.

Що таке інфекційні захвроювання?
8,72
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Стани після інфекційних хвороб від 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
8,44
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Стани після інфекційних хвороб від 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00